Hmoždinky – Morava

Bez hmoždinek se neobejde žádný kutil. Jsou důležité pro upevnění do cihel, panelů, polystyrenu nebo sádrokartonu. Vyrábí se z plastu, nylonu nebo kovu. Přehled prodejců hmoždinek v lokalitě Morava.

1–10 firem z 32 nalezených Filtry

1Jakub Kokeš CZ, s.r.o.6 poboček

4.8
★★★★★
★★★★★
(15)
Vídeňská 237/136, Brno-Přízřenice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Stavíte ploché střechy a potřebujete připevnit materiál? V Jakub Kokeš CZ, s.r.o. vám nabízíme kvalitní kotevní techniku. U nás pořídíte teleskopy, šrouby, nýty, vruty a mnoho další techniky. Provádíme tahové zkoušky zdarma.

2IVK, spol. s r.o.2 pobočky

Bratislavská 7, Hustopeče u Brna
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Půjčujeme a prodáváme nářadí pro řemeslníky a kutily - vrtačky, brusky, kladiva, pily, sekačky, křovinořezy, zahradní traktory a další. Poskytujeme záruční a pozáruční servis. Půjčovna nářadí je součástí každé prodejny.

3D-Holz, s.r.o.4 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Poříčí 2425/15, Blansko
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost D-Holz se zabývá prodejem a dodávkou kompletního železářského zboží, spojovacího materiálu, elektronářadí a potřeb pro nábytkovou výrobu a truhláře.

4Hrabánek šroubky s.r.o.1 pobočka

Čejč 188, Čejč
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kompletní dodávky spojovacího a kotevního materiálu pro dřevostavby. Vruty, turbo-šrouby, nerez šrouby, matky, podložky, závitové tyče, hmoždinky, vrtáky, kotouče, chemie a další. IMPORT, velkoobchod, Internetový obchod s Turbo šrouby, stavební vruty Rapid, nerez šrouby, Prodáváme i na Slovensko -…

5Filoušová Iveta

5.0
★★★★★
★★★★★
(21)
Úvoz 491/26, Brno-Staré Brno Bezdlužná

Nabízíme ocelové, chemické, nerezové kotvení, plastové hmoždinky, spojovací materiál. Půjčování a prodej vrtacích, bouracích kladiv a příslušenství.

6reca spol. s r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(28)
Olomoucká 1185/36, Brno Bezdlužná

Nabízíme velkoobchodní prodej spojovacího materiálu a nářadí.

7LIKOV s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(128)
Blanenská 1859, Kuřim Bezdlužná

Vyrábíme profily pro vnější kontaktní zateplení, sádrokarton a vnější i vnitřní omítky. Dodáváme příslušenství pro kompletní řešení vnějšího zateplení, jako jsou sklovláknité tkaniny, fasádní hmoždinky, střešní fólie a ostatní doplňkový sortiment.

8DEXIM, spol. s r.o.

DEXIM, spol.s r.o. působí v Brně od roku 1995. Původní sortiment- ocelové a pozinkované plechy, dodávané zákazníkům na Jižní Moravě rozšířila v roce 2001 o široké spektrum spojovacího materiálu. K rozšíření sortimentu nás vedla snaha o zvýšení přitažlivosti naší společnosti pro zákazníky tím, že…

9S.B. Comp. spol. s r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Drážní 1182/5, Brno Bezdlužná

Kotevní a nýtovací technika.


Hmoždinky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Hmoždinky v lokalitě Morava – detailní popis

Hmoždinky se využijí v každé domácnosti, ať už k pověšení obrazu, garnýže nebo k připevnění nábytku ke zdi. Jsou složeny z vroubků, které brání protáčení. Rozdělují se na hmoždinky s límečkem a bez límečku. Límeček zabraňuje spadnutí hmoždinky do dutiny a bez límečku je lze snadněji připevnit k materiálu.

Druhy hmoždinek

  • Natloukací hmoždinky – Prodávají se společně s ocelovým hřebíkem nebo vrutem, který se do hmoždinky natluče pomocí kladiva. Jsou vhodné pro montáž soklů, okenních rámů, stropních panelů, dřevěných obkladů a trámků.
  • Univerzální hmoždinky – Vyrábějí se z nylonu v různých typech pro univerzální použití.
  • Kotvy do zdi – Kotvy se používají pro připevnění těžkých předmětů do zdi.
  • Hmoždinky do dutých materiálů – Jsou tvořeny ze dvou dílů a používají se do dutých stěn. Tento typ zaručuje pevnost v sádrokartonu nebo podobných materiálech.
  • Hmoždinky do sádrokartonů – Používají se na různé typy desek nebo k montáži lehkých předmětů na strop. Fungují na principu roztažení v dutém prostoru.
  • Rozpěrná kotva – Aplikují se převážně do dutých stěn a stropů. Jsou tvořeny výklopnými křidélky na šroubu, které se při utahování roztáhnou a přitisknou k zadní straně stěny.
  • Hmoždinky do betonu – Vyrábějí se z plastu a bývají kratší z důvodu, aby se nemuselo vrtat příliš hluboko. Nejznámější hmoždinky, které jsou určeny do betonu vyrábí např. firma Fischer.
  • Hmoždinky do dutých cihel – Tento typ funguje na principu vysouvání nebo zauzlování.
  • Hmoždinky do polystyrenu – Jsou vhodné pouze pro lehké kotvení. Kotví se do polystyrenových, polyuretanových desek nebo styroporu (polystyrenový polotovar).