Hlubinné práce – Morava

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Kytka Martin- rizikové kácení stromů5 poboček

Provádění výškových a hlubinných prací. Nabídka kácení stromů včetně rizikového stromolezectví. Dále zjišťuji ořezy větví, vyžínání křovinořezem, čištění i nátěry střech či okapů, odklízení sněhu a ledu ze střech včetně čištění a desinfekce kopaných studní, umývání oken a drobné stavební práce.

2GEOSTAV spol. s r. o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(13)
Objízdná 1897, Otrokovice

Provádíme štětovnice (beranění larsen, pažení štětovnicemi), piloty vrtané i CFA, hlavice, tenkostěnné těsnící stěny, sanace sesuvů a hrází, konsolidační štěrkopískové piloty. Speciální zakládání staveb řešíme komplexně, rovněž IG průzkum a zpracování projektu.

3KOEXPRO OSTRAVA, akciová společnost

3.8
★★★★★
★★★★★
(6)
U Cementárny 1303…, Ostrava, Vítkovice Bezdlužná

Společnost KOEXPRO OSTRAVA, a.s.působí od roku1995. Činnost společnosti se soustředí na nářadí, zařízeních a strojích vyrobených na základě vlastního "know how". Firma je známa především jako dodavatel komplexních řešení pro použití v prostředí s nebezpečím výbuchu. Obchodní aktivity firmy zahrnují…

4Tlach Radek- ARACOLOR

Zabýváme se omýváním budov, střech, fasád, chodníků i zámkové dlažby. Provádíme lakýrnické, obkladačské a natěračské práce. Specializujeme se na malby, nátěry, šablony, nástřiky interiéru a exteriéru.

5Centrum tepelných čerpadel, s.r.o.

Specialista na značku NIBE. Projekce, technické konzultace i kompletní dodávky a realizace ekologického vytápění. Tepelná čerpadla (země, voda, vzduch), sluneční kolektory, podlahové topení, lité podlahy, vrty a výkopy. Zajišťujeme stavební povolení.

6Balšán Květoslav

Provádíme studnařské práce včetně čištění studní, revitalizace, regenerace, asanace a desinfekce kopaných šachtových studní. Dále nabízíme instalace a opravy technické výstroje studní. Poskytujeme poradenství v oblasti zajištění řádné funkce studny a dobré kvality čerpané vody.

7Bruckner Jan

Zaměřujeme se na rizikové práce, výškové práce či kácení stromů a čištění studní.

8HPF CleanCat s.r.o. - výškové práce, mytí oken8 poboček

3.6
★★★★★
★★★★★
(18)
Keramická 602/19, Ostrava-Hrušov

Provádíme odsávání prachu ze vzduchotechniky, osvětlení, rozvodů vody a elektrické energie či konstrukcí budov a mytí plášťů budov včetně mytí oken. Dále čistíme výtahové šachty a světlíky. Odstraňujeme sníh z plochých střech a navrhneme optimální řešení.

9DULUHLÍ s.r.o.

Zajišťujeme ražbu chodeb a překopů. Provádíme instalační a likvidační práce v dole.

10Pluta Lubomír1 pobočka

Provádím hlubinné, výškové, stavební, malířské, elektroinstalační, vodoinstalatérské a topenářské práce.


Firmy v dalších lokalitách


Hlubinné práce v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Hlubinné práce najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.