Hliněné omítky – Morava

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1TOVR omítky spol. s r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(10)
Čechyňská 419/14a, Brno-Trnitá Bezdlužná Ověřená

Pokud potřebujete firmu, která Vám zajistí kompletní vnitřní omítky a čistě vymaluje byt, pak jsem tady my. Poskytneme Vám konzultaci, nabídneme širokou škálu materiálů a barev a dotvoříme prostor tak, aby Vám v něm bylo příjemně. Máme rádi preciznost a pocit, že jsme odvedli maximální výkon.

2ALUTREND CZ, s.r.o.

Nabízíme okna, dveře či fasády z hliníku.

3MEGAStav cz. s.r.o.

Dlouhá 29, Blansko-Klepačov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

MEGAStav cz s.r.o - Zabýváme se rekonstrukcemi bytových i rodinných domů a jejich zateplováním. Dále prodáváme zateplovací systémy, omítky a fasádní barvy, které Vám můžeme barevně namíchat dle Vašeho přání.

4MUF-STAV, s.r.o.

Naší specializací je výstavba domů na klíč, samozřejmě ale zvládneme jakoukoliv jinou stavební činnost, včetně vodovodů, kanalizací, zvelebování zahrad nebo třeba kuchyní a koupelen. Stejně tak nabízíme i výkopové práce a elektroinstalaci.

5RIGI stavební společnost, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hradčany 9, Hradčany Bezdlužná

Stavební firma RIGI provádí veškerou stavební činnost, především výstavbu rodinných domů a rekonstrukce. Pro vaši stavbu nabízíme kompletní sortiment stavebních materiálů.

6JARYS stav, spol. s r.o.

Nabízíme rekonstrukce bytů, bytových jader, koupelen, interiéru na míru včetně projektu. Rekonstrukce bytů a bytových jader a koupelen kompletně na klíč. Máme 15 let zkušeností. Rekonstrukce bytu a bytového jádra od nás je jistota, záruka a kvalita.

7Morkus Josef - hliněné stavby

Jsme realizační skupina, která se již několik let zabývá realizacemi hliněných staveb z přírodních, ale i konvenčních materiálů, zejména pak hliněnými omítkami, spárováním roubenek, konopnými izolacemi, marockým štukem a souvisejícími činnostmi při rekonstrukcích starých domů, památkových…

8Strojní omítky-OmítkyJM s.r.o.

Naše firma se specializuje na vnitřní i vnější strojní omítky. Dále provádíme štukové a jádrové omítky. Současně se věnujeme veškeré zednické práci. Základem je profesionální přístup a maximální kvalita odvedené práce.

9Řeřucha Milan

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Hybešova 24, Rájec-Jestřebí…

Děláme a nabízíme hrubé stavby i také vnitřních i venkovních omítek a to včetně fasád a betonů.

10ELDEK, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hlavní 177, Cetkovice Bezdlužná

Děláme a nabízíme stavební činnost a novostavby a rekonstrukce a vodohospodářské stavby a fasády a omítky i také zednické práce i zateplení.


Firmy v dalších lokalitách


Hliněné omítky v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Hliněné omítky najdete 18 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 16 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Morava.