Generální dodavatelé staveb – Morava

1–10 firem z 22 nalezených Filtry

1VALTR, generální dodavatel staveb, s.r.o.1 pobočka

Horní lán 445/1, Olomouc Bezdlužná Ověřená

Provádíme generální výstavby objektů a dodávky staveb. Dále se i zaměřujeme se na průmyslové a komerční stavby, haly, obchodní i bytové komplexy. Nabízíme inženýrské práce, zemní a výkopové práce, nákladní autodopravu.

2T-stav s.r.o.

2.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Palackého nám. 46, Rosice Bezdlužná

Firma se zabývá dodávkami staveb pozemního stavitelství. Opravy a kompletní rekonstrukce budov, zateplování budov, provádí střešní nádstavby a půdní vestavby ze sádrokartonových konstrukcí.

3NEOL - STAV, s.r.o.

Provoz stavební společnosti se specializací na komplexní dodávky železobetonových monolitických konstrukcí. Zajišťujeme tvorbu dokumentace pro provedení stavby a pomocné tesařské práce.

4ŽS REAL, a.s.

Činnosti, které jsou dle živnostenských oprávnění předmětem působení akciové společnosti, jsou: výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, projektová činnost ve výstavbě, provádění staveb, jejich změn a odstraňování a činnost účetních poradců, vedení účetnictví,…

5STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.1 pobočka

Cílem je poskytnout komplexní služby ve stavebnictví, takže se vedle hlavní a pomocné stavební výroby rozvinula oddělení přípravy staveb, dopravy a mechanizace, recyklace stavebních sutí, betonárky a od roku 2009 i půjčovna lešení a bednění. Ta je umístěna v novém areálu v Hodoníně - Kapřiskách,…

6Izolex Moravia, spol. s r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(7)
Čejč 61, Čejč Bezdlužná

Naším oborem je dodávka a montáž střešních plášťů plochých střech, šikmých střech a hydroizolací. Zabýváme se revitalizací bytových domů, zateplováním budov a fasádami, rekonstrukcemi střech stávajících průmyslových objektů, bytových i rodiných domů.

8Energie EZE, institut pro hospodaření energií, s.r.o.

Nejedlého 1049/1, Ostrava-Slezská…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytování energetického poradenství, služeb v oblasti dotační politiky, energetických auditů a štítků budov. Dále zajišťujeme zpracování a podávání žádostí o dotace.

9PSMONT PLUS, s.r.o.

Hlavní činností firmy PSMont Plus, s.r.o. je výstavba čerpacích stanic pohonných hmot pro benzín, naftu, zkapalněný plyn (propan/butan) a zemní plyn. Dodáváme čerpací stanice na klíč nebo jen jejich součásti, rekonstrukce či pouze projektovou dokumentaci. Společnost nezastupuje žádného výrobce…

10BP STAVBY Morava s.r.o.

BP STAVBY Morava s.r.o. je stavební a inženýrská společnost. Provozujeme činnost v oblasti projektování a realizace specializovaných prací a zakládání staveb. Provádíme generální dodávku staveb. Specializujeme se rovněž na železobetonové monolitické konstrukce. Disponujeme nejmodernější vrtnou…


Generální dodavatelé staveb – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Generální dodavatelé staveb v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Generální dodavatelé staveb najdete 22 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 20 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Morava.