Developerská činnost, developeři – Morava

Pokud si nechcete dělat starosti se stavbou rodinného domu nebo bytu, využijte služeb bytového developera, který zajistí vše potřebné za vás a vy se už jen přestěhujete do hotového. Přehled developerů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 249 nalezených Filtry

1VAŠSTAV, s.r.o.6 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Staňkova 103/18, Brno-Ponava Bezdlužná

Naše firma působí na developerské trhu již 25 let. Za dobu své existence realizovala 13 projektů od investičního záměru až po předání hotových bytů. Díle se věnujeme revitalizaci objektů a projekční činnosti. Komplex těchto služeb nám poskytuje silní zázemí k naší činnosti, i díky tomu jsme v…

2FIEDLER REALITY s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(42)
Charvatská 1385/8, Brno-Královo Pole
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Fiedler reality sídlí v Brně, Králově poli; navštívit nás můžete každý všední den. Zajišťujeme prodej a pronájem developerských projektů, tedy novostaveb bytů a rodinných domů, stejně jako jednotlivých nemovitostí. Nabízíme kompletní realitní, právní a finanční servis.

3GAUTE, a.s.

3.9
★★★★★
★★★★★
(35)
Lidická 2006/26, Brno-Černá Pole Bezdlužná

Nabízíme realitní služby prodeje a pronájmu - byty, rodinné domy, pozemky, komerční nemovitosti, developerské projekty Cihlářská, RD Šlapanice, RD Nebovidy. Finanční poradenství. Zajišťujeme veřejné dražby (dobrovolné/nedobrovolné), výběrová řízení a internetové aukce.

4AvrioReal, s.r.o.

2.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Sochorova 3178/23, Brno-Žabovřesky Bezdlužná

Pohybujeme se v oblasti realit. Jsme stabilní a zkušená kancelář orientovaná na prodej a pronájem nemovitostí developerských projektů. Zajišťujeme kompletní služby jak pro developery, tak pro investory - poradenství, finanční služby, obchodní služby, právní a informační servis a propagaci.…

5RKM development s.r.o.

2.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mathonova 897/25, Brno-Černá Pole Bezdlužná

Jsme realitní společnost, která Vám zprostředkuje prodej a pronájem bytů, domů, pozemků i nebytových prostor v Brně a okolí. Dále se zabýváme developerskou činností ve výstavbě.

6REALHOF, s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Šámalova 749/108, Brno-Zábrdovice
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Náplní naší práce je kompletní realitní činnost tj. prodej, pronájem, převod nemovitostí, jejich znalecké odhady, právní zajištění a veškeré legislativní požadavky související s nemovitostmi. Dále se zabýváme správou nemovitostí.

7PICADOR, spol. s r.o. - Zahradní město, developerské projekty Brno

Development rezidenčního segmentu a realitní agentura. Specializujeme se na rezidenční tržní segment, investujeme, projektujeme, stavíme i prodáváme objekty určené pro bydlení. Veškerý realitní servis při prodeji a pronájmu nemovitostí.

8PROPERITY, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Purkyňova 3030/35e, Brno-Královo Pole Bezdlužná

Developerská společnost. Stavíme bytové domy, polyfunkční domy, rodinné domy, byty, kanceláře i obchody. Poskytujeme prodej a pronájem nemovitostí včetně kompletního servisu, poradenství a vyřízení hypotečních úvěrů. Naše developerské a realitní služby dávají na základě dlouholeté praxe a…

9SM - Building s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Vodařská 232/2, Brno-Horní Heršpice Bezdlužná

Společnost SM-Building zahájila prodej 3.etapy pozemků nabízející v lokalitě Polní III. severní část 62 stavebních parcel. V průběhu roku 2016 zde zbuduje dopravní a technickou infrastrukturu a nabídne zájemcům již v průběhu roku 2016 možnost výstavby rodinných domů. Zabýváme se developerskou…

10Moravská stavební unie - MSU s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(23)
Jižní náměstí 7/7, Brno-Dolní Heršpice

Společnost moravská stavební unie – MSU s.r.o. byla založena v roce 1993 a od té doby podniká v oboru pozemního stavitelství na území České republiky, Rakouska a Německa. - MSU. Provádíme veškeré pozemní stavitelské práce. Nabízíme rekonstrukce objektů, stavby na klíč, revitalizaci panelových domů…


Firmy v dalších lokalitách


Developerská činnost, developeři v lokalitě Morava – detailní popis

Developer je fyzická nebo právnická osoba – investor, který investuje do výstavby nemovitostí určených k dalšímu prodeji nebo pronájmu. Při koupi nemovitosti developer dohlíží na celý investiční proces od fáze projektu do ukončení výstavby nebo renovace až po její prodej, popřípadě pronájem.

Význam developerské činnosti

Činnost developerské společnosti zahrnuje nákup pozemku pro výstavbu a následný prodej nebo pronájem nemovitosti, financování projektu, nákladové studie, projektové dokumentace, stavební povolení, výběr dodavatelů a řízení stavby.

Služby developera

 • Vytipování lokality a marketingový průzkum
 • Výkup pozemku
 • Právní servis
 • Jednání se správci sítí a komunikací
 • Jednání s orgány státní a veřejné správy
 • Počáteční stavebně-technické a ekonomické studie
 • Řešení financování projektu
 • Projektová dokumentace pro územní řízení a pro stavební povolení
 • Nákladové studie a rozpočty
 • Stavební povolení
 • Výběr dodavatelů
 • Řízení nebo provedení stavby
 • Kontrola a řízení nákladů s tím spojeným
 • Příprava ke kolaudaci a samotná kolaudace
 • Garanční servis

Výhody využívaných developerských služeb

Služby developera využívají lidé, kteří se ohlížejí po novém bydlení a tím jim odpadají veškeré starosti spojené se stavbou domu. Developer zajistí vše potřebné od stavebního dozoru až po přítomnost při kolaudaci domu.