Chodníky - výstavby, opravy – Morava

1–10 firem z 23 nalezených Filtry

1ZEMAKO, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(17)
Bohunická cesta 501…, Moravany

ZEMAKO, s.r.o., která se v oboru stavební činnosti profiluje od počátku svého založení především jako specialista na inženýrské a dopravní stavby.Inženýrské sítě, dopravní stavby. Stavby bazénů. Úpravy kolem rodinných domů a hřišť.

2V.H.P. Ivanovice na Hané, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Rostislavova 528/64, Ivanovice na Hané Bezdlužná

V rámci stavební divize naší firmy provádíme výstavby inženýrských sítí, komunikací, chodníků a rodinných domů. Dokážeme zajistit kompletní dodávku stavby, ale nabízíme i dílčí provedení jednotlivých stavebních objektů. Naše firma zajišťuje provoz vodovodů a kanalizací v následujících obcích a…

3DERESTA UH s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Palackého náměstí…, Uherské Hradiště Bezdlužná

Stavební firma a od roku 2003 se zaměřujeme na výstavbu rodinných domů na klíč, občanských a průmyslových staveb, rekonstrukce a demolice objektů. Ke každému projektu přistupujeme individuálně a hledáme vhodné řešení, které vyhoví Vašim požadavkům a představám. Zajišťujeme inženýrskou činnost.…

4EKO-UH,s.r.o.

Velehradská 1905, Staré Město
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Zaměřujeme se na výstavbu a rekonstrukci budov či stavby rodinných domků na klíč, čistíren odpadních vod a kanalizace. Provádíme zemní práce a demolice, údržbu vodních toků a melioračních kanálů, budování rybníků a silniční motorovou dopravu. Půjčujeme lešení.

5KÁMEN TLUMAČOV, s.r.o.

Dolní 898, Tlumačov Bezdlužná

Kamenické práce, jako jsou obklady stěn, dlažeb a schodů. Vyrábíme koupelnové a kuchyňské vyhřívané pracovní desky, krbová tělesa, parapetní desky, pomníky. Zabýváme se i zahradní architekturou, používaný materiál je žula, pískovec, mramor.

6Tomáš Pleca - KAMENICTVÍ

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Štefánikova 3267, Zlín

Kamenické práce navazující na stavební architekturu, interiér a exteriér. Provádíme schody, chodníky, parapety, obložení, stoly, kuchyňské linky, obložení krbů, pracovní a koupelnové desky, doplňky k nábytku, desky na pečení a bytové doplňky.

7SVS - CORRECT, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bílovice 513, Bílovice
Otevřeno do 15:00

Provádíme výstavbu a rekonstrukci komunikací. Stavíme a rekonstruujeme parkoviště a chodníky či dláždíme žulové kostky. Dále realizujeme zámkovou dlažbu, opravy vozovek s živičným krytem. V rámci dláždění žulovými kostkami zajistíme mozaiky, drobnou i velkou kostku a žulové desky. Zajišťujeme …

8SATON s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(13)
Švermova 323/61, Ostrava, Mariánské…
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Společnost poskytuje služby v oblasti rekonstrukčních, výstavbových, zámečnických, demoličních či sanačních prací aj.

9Technické služby Krnov s.r.o.

Stará 256/11 , Krnov Bezdlužná

Zajišťujeme správu a údržbu veřejných komunikací. Dále provádíme technické a komunální služby ve městě Krnov.

10ČINČALA

Firma zaměřená na stavbu rodinných domů na klíč, průmyslových staveb, cest a chodníků. K dalším činnostem patří zemní, výkopové práce, terénní úpravy, nakládání a odvoz materiálů. Dále také půjčování nářadí, míchací techniky a přívěsných vozíků a stavba solárních elektráren.


Firmy v dalších lokalitách


Chodníky - výstavby, opravy v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Chodníky - výstavby, opravy najdete 23 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 21 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Morava.