Betonové žlaby – Morava

Do odvodňovacího systému patří odvodňovací žlaby a odvodňovací vpusti. Odvodňovací žlaby slouží k odvádění dešťové vody a odvodňovací vpusti slouží k zachycení kalů a odvedení vody do kanalizace. Přehled prodejců betonových žlabů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 26 nalezených Filtry

1Prefa Brno a.s.6 poboček

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kulkova 4231/10, Brno Bezdlužná Ověřená

Jsme přední český výrobce betonových stavebních dílců. Dodáváme kvalitní výrobky z betonu, železobetonu a předpjatého betonu. Provozujeme také e-shop s betonovými výrobky. U nás pořídíte stropní konstrukce, bednicí tvarovky, betonové nádrže, betonovou dlažbu, betonové ploty a mnoho…

2TRANSBETON s.r.o.9 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Slovanské náměstí…, Brno-Královo Pole Bezdlužná

Výroba, distribuce a čerpání betonových směsí.

3Slanina Josef, Ing.

Slanina Josef, Ing. Stavebniny. Zámková dlažba, obrubníky, tvárnice ztraceného bednění, betonové příčkovky, zákrytové stříšky, žlabovky.

4T-STAN spol. s r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Prušánky 341, Prušánky
Otevřeno do 17:00

Naší doménou je především výroba a prodej zámkové dlažby, proto je u nás zámková dlažba vždy levně a rovněž Vám dokážeme kvalifikovaně poradit, jak na postup pokládky i například jak provádět čištění dlažby. V naší nabídce naleznete nepřeberné množství vzorů a barevných verzí, např. dlažba Baroko,…

5REKMA, spol. s r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mendlova 3298/11, Břeclav Bezdlužná

Nabízíme opravy a údržbu dilatačních spár a povrchů komunikací frézováním i plombováním trhlin. Specializujeme se na vysprávky lokálních poruch, síťových rozpadů, okolí kanalizací, odvodňovacích žlabů či kolejových tratí. Zabýváme se kotvením CB desek, resonančním drcením i demoličními pracemi.

6KAMENA výrobní družstvo Brno2 pobočky

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bohunická 595/85, Brno Bezdlužná

Výrobní družstvo KAMENA Brno se už více než padesát let zabývá prodejem betonového zboží a zpracováním přírodního kamene. Osvědčené výrobní procesy jsou spolu se zkušenými zaměstnanci klíčem k udržení vysoké kvality výrobků a jejich příznivých cen.

7FINO-trade s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(10)
U Vlečky 666, Modřice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Děláme výstavby a také rekonstrukce rodinných domů a dále i průmyslových budov a máme nabídku projekčních i inženýrských služeb. Nabízíme velkoplošnou dlažbu, betonové výrobky, tvárnice i další druhy dlažby. Prohlédněte si náš nabízený sortiment na internetových stránkách.

8EXTERIER BETON, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(38)
Holubická 373, Pozořice

Provozujeme výrobu a nabízíme prodej betonových dílců pro dům a stavby a také i zahradu.

9STAVEX BV s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Ostrov 1953/52, Břeclav Bezdlužná

Nabízíme stavební práce, rekonstrukce bytových jader, koupelen a zateplení fasád.

10NEOL - STAV, s.r.o.

Provoz stavební společnosti se specializací na komplexní dodávky železobetonových monolitických konstrukcí. Zajišťujeme tvorbu dokumentace pro provedení stavby a pomocné tesařské práce.


Betonové žlaby – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Betonové žlaby v lokalitě Morava – detailní popis

Odvodňovací žlaby se dělí podle materiálu na betonové a plastové. Nejrozšířenějším typem žlabů jsou plastové žlaby. Únosnost odvodňovací žlabu se odvíjí od typu mříže použité pro zakrytí žlabu. Venkovní žlaby mají klasický úzký a dlouhý tvar. Žlab z vrchu zakrývá mříž, která slouží k zachycení listí a dalšího nepořádku, který by jinak žlab ucpal. Jsou vhodné pro umístění do betonových ploch i všech typů dlažeb. Venkovní žlaby se řadí k liniovému typu odvodnění. 

Typy odvodňovacích žlabů podle materiálu

  • Plastové žlaby – jejich výhodou je nízká hmotnost, která usnadňuje manipulaci a montáž. Při montáži se využívají zámky, které žlaby snadno spojí. Lze je spojovat do pravých úhlů. Plastové žlaby jsou odolné proti UV záření. K nevýhodám patří nízká pevnost při bočním zatížení. Jejich životnost je přibližně 10 let.
  • Betonové žlaby – jsou více odolnější vůči zatížení a vlivům počasí než plastové žlaby. Vynikají velmi dlouhou životností, vysokou pevností a širokým spektrem rozměrů a typů. K jejich nevýhodám patří vysoká hmotnost, se kterou souvisí náročnější manipulace a montáž. 

Liniové odvodňovací žlaby

Jedná se o odvodňovací systémy ve tvaru linie, které se prodávají ve všech třídách zatížení. Liniové odvodnění je alternativou k dříve využívanému bodovému odvodnění. Pro liniové odvodnění je nutnost spádu pouze ze 2 stran. Využívají se v dopravní infrastruktuře, logistických centrech, veřejných budovách, nákupních centrech, kancelářských komplexech, parkovištích nebo podzemních garážích.