Antuka – Morava

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Bonita Group Service s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Koráb 131, Tišnov Bezdlužná

Výroba a instalace herních prvků a herních sestav na dětská hřiště.

2Tennis Club Brno, spol. s r.o.1 pobočka

Areál Tennis Clubu Brno, spol. s r.o. byl vybudován v roce 2004 jako soukromá investice. Od začátku slouží, kromě komerčního hraní, jako základna pro děti tenisového klubu TC Brno. K dispozici je 5 tenisových kurtů vybudovaných firmou a systémem SIBERA. Pro hraní v zimním období slouží dvě…

3RÉVA RAKVICE s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(30)
Svislá 145, Rakvice Bezdlužná

Provozujeme pevnou halu s jedním kurtem s umělým povrchem.

4TJ Lokomotiva Břeclav

4.3
★★★★★
★★★★★
(250)
Veslařská 1, Břeclav Bezdlužná

Provozujeme centrum pro sport a relaxaci. K dispozici je posilovna, spinning, sportovní hala, lezecká stěna, squash, kuželky a klimatizovaná nekuřácká recepce s možností posezení a občerstvením. Pořádáme cvičení rodičů s dětmi nebo vedeme lekce jógy. Možnost využití masáží.

5SPORTOVNÍ PODLAHY ZLÍN, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Mostní 5552, Zlín Bezdlužná

Sportovní podlahy do tělocvičen a sportovní povrchy víceúčelových venkovních hřišť. Stavíme tenisové kurty, atletické tratě nebo hřiště s umělou trávou. Specializujeme se na výstavbu sportovních hal. Opravujeme veškeré zastaralé podlahy a povrchy. Poskytujeme poradenství.

6TK NATALI, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(40)
Podskalí 553, Mostkovice
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Provozování 5 venkovních kurtů s antukovým povrchem a pevné kryté haly se 3 kurty s kobercovým hracím povrchem pro tenis a badmintonové hřiště. Nabízíme i pronájem tenisových kurtů nebo celého areálu pro pořádání sportovních akcí. Mimo jiné i možnost zapůjčení tenisových a badmintonových raket i…

7KORA - VODOSTAVING s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(74)
Zbraslavecká 492, Kunštát Bezdlužná

Stavba rybníků, vodohospodářských staveb. Výroba prefabrikovaných požeráků. Těžba stavebních písků, recyklace sutě a asfaltů.

8Tenis centrum Pintera Kyjov

Provoz tenisového areálu, kurzy tenisu, pořádání turnajů.


Antuka – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Antuka v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Antuka najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.