Antuka – Morava

Plánujete výstavbu tenisových kurtů nebo volejbalových hřišť a stále přemýšlíte o výběru vhodného povrchu? Antuka je velmi dobrou volbou pro svou pružnost, protiskluznost a propustnost vody. Přehled prodejců antuky v lokalitě Morava.

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Bonita Group Service s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(20)
Koráb 131, Tišnov Bezdlužná

Výroba a instalace herních prvků a herních sestav na dětská hřiště.

2Tennis Club Brno, spol. s r.o.1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Herčíkova 2499/19, Brno-Královo Pole Bezdlužná

Areál Tennis Clubu Brno, spol. s r.o. byl vybudován v roce 2004 jako soukromá investice. Od začátku slouží, kromě komerčního hraní, jako základna pro děti tenisového klubu TC Brno. K dispozici je 5 tenisových kurtů vybudovaných firmou a systémem SIBERA. Pro hraní v zimním období slouží dvě…

3RÉVA RAKVICE s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Svislá 145, Rakvice Bezdlužná

Provozujeme pevnou halu s jedním kurtem s umělým povrchem.

4GRAS CZ s.r.o.1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(8)
Na Kopci 83 , Jedovnice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Děláme a nabízíme výstavby rodinných domů na klíč a zateplování fasád a rekonstrukce a monolitické a trámové stropy. Stavební společnost GRAS CZ s.r.o. si Vám dovoluje nabídnout své služby jako kompletní dodavatel staveb. Zajišťujeme výstavbu a rekonstrukce bytových domů pro soukromý i pro veřejný…

5Kamenictví Svanovský Petr

4.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Šaumannova 4336/2, Brno
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Kamenictví Petr Svanovský,Provádíme kamenické práce.Nabízíme veškeré kamenické práce. Zhotovení a renovace náhrobků, uren a váz, kamenných svítilen, zhotovení a obnova písma, doplňky a dekorace k náhrobkům, výroba schodů a schodišť, renovace schodů a kamenných obkladů, výroba Terako a jeho renovace…

6TJ Lokomotiva Břeclav

Provozujeme centrum pro sport a relaxaci. K dispozici je posilovna, spinning, sportovní hala, lezecká stěna, squash, kuželky a klimatizovaná nekuřácká recepce s možností posezení a občerstvením. Pořádáme cvičení rodičů s dětmi nebo vedeme lekce jógy. Možnost využití masáží.

7SPORTOVNÍ PODLAHY ZLÍN, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mostní 5552, Zlín Bezdlužná

Sportovní podlahy do tělocvičen a sportovní povrchy víceúčelových venkovních hřišť. Stavíme tenisové kurty, atletické tratě nebo hřiště s umělou trávou. Specializujeme se na výstavbu sportovních hal. Opravujeme veškeré zastaralé podlahy a povrchy. Poskytujeme poradenství.

8TK NATALI, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(48)
Podskalí 553, Mostkovice
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Provozování 5 venkovních kurtů s antukovým povrchem a pevné kryté haly se 3 kurty s kobercovým hracím povrchem pro tenis a badmintonové hřiště. Nabízíme i pronájem tenisových kurtů nebo celého areálu pro pořádání sportovních akcí. Mimo jiné i možnost zapůjčení tenisových a badmintonových raket i…

9KORA - VODOSTAVING s.r.o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Zbraslavecká 492, Kunštát Bezdlužná

Stavba rybníků, vodohospodářských staveb. Výroba prefabrikovaných požeráků. Těžba stavebních písků, recyklace sutě a asfaltů.

10Tenis centrum Pintera Kyjov

Provoz tenisového areálu, kurzy tenisu, pořádání turnajů.


Antuka – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Antuka v lokalitě Morava – detailní popis

Existují dva druhy antuky – červená a zelená. Červená antuka se vyrábí drcením červených cihel nebo střešních tašek a je méně tvrdá oproti zelené, která se vyrábí drcením metamorfovaného čediče. Vzácněji se vyrábí i modrá antuka, která se v posledních letech využívá především na světových šampionátech. Výhodou antuky je pórovitost, propustnost vody a pružnost. Prodává se v pytlované formě nebo jako volně ložená.

Využití antuky

  • Tenisové kurty – Cena antuky je nižší oproti jiným povrchům tenisových kurtů, ale její údržba je náročnější. Antukové dvorce musejí být válcovány, aby se udržela rovnost povrchu. 
  • Atletické dráhy – Často se využívá antukový povrch nebo trávník.
  • Volejbalová hřiště – Antuka patří k pomalým povrchům, proto se na ní hraje od základní čáry.
  • Antuka na hroby – Nejčastěji se používá pytlovaná, a to především pro dekorační účely.
  • Parky – Využívá se k vysypání cest parků.

Typy antuky

  • Antuka CS 1 – Je velmi jemná a vyniká protiskluzovou vlastností. Oproti antuce CP 05 m má nižší obsah prachového podílu. Je vhodná pro jarní údržbu tenisových kurtů nebo volejbalových hřišť. Používá se v maximální výšce do 5mm. Antuka má do 25% podílu zrn pod 0,05 mm a do 70% podílu zrn pod 0,5 mm.
  • Antuka CP 05Využívá se především pro výstavbu nových povrchů sportovišť. Není vhodná pro údržbu starších povrchů, a to z důvodu rozpadu vlivem povětrnostních podmínek. Jde o velmi prachovou antuku obsahující minimálně 25 % podílu zrn pod 0,05 mm a minimálně 70 % podílu zrn pod 0,5 mm.
  • Antuka CN 4 – Jelikož se jedná o hrubou antuku, používá se pouze k dekoračním účelům – vysypání cest v parcích, vylehčení substrátů pro kaktusy, podestýlka pro domácí zvířata nebo jako úprava okolí hrobů. Antuka obsahuje maximálně 5 % podílu zrn pod 2 mm a minimálně 80 % podílu zrn pod 4 mm.