Antigraffiti, ochrana proti graffiti – Morava

Stali jste se obětí vandalismu a váš dům byl znehodnocen graffiti? Nezoufejte. Graffiti lze pomocí speciálních prostředků nejen odstranit, ale i předcházet preventivní ochranou ve formě nátěrů. Přehled antigraffiti ochranných nátěru v lokalitě Morava.

1–10 firem z 31 nalezených Filtry

1FAIRA pharmaceuticals s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Zádveřice 128, Vizovice Bezdlužná Ověřená

Nabízíme kompletní služby a práce ve výškách v rámci údržby a opravy staveb. Naše činnost zahrnuje také provedení různých drobných zednických oprav a nátěrů. Specializujeme se na chemické čištění fasád, střech, ochranu povrchů fasád a střech i anti - graffiti servis.

2FAIRA pharmaceuticals, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Zádveřice 128, Zádveřice-Raková Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se čištěním fasád a střech a ochranou povrchu fasád a střech před vlhkostí a znečištěním povrchu. Dále poskytujeme anti-graffiti servis, v rámci kterého nabízíme prevenci graffiti a odstranění graffiti.

3ČISTÍRNA FASÁD s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
nám. T. G. Masaryka…, Zlín Bezdlužná Ověřená

Jsme odborníci na čištění fasád a čištění střech. Vaši fasádu a střechu zbavíme všech nečistot. Kromě čištění se zabýváme ochranou povrchu fasád a střech, odstraněním graffiti a prevencí před graffiti.

4Clarima, s.r.o.3 pobočky

3.6
★★★★★
★★★★★
(15)
Okružní 834/29a, Brno-Lesná Bezdlužná

Nabízíme čištění interiérů budov včetně mytí oken a skleněných ploch, čištění koberců i čalounění.

5David Halouzka s.r.o.- Natěračské a malířské práce

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Cejl 504/38, Brno-Zábrdovice Bezdlužná

Malířské, natěračské a tapetářské práce (tapety textilní, reliéfní, sklovláknovité, vinylové, bordury). Provádíme malování pokojů, bytů a rodinných domů, kanceláří, skladů, hotelů restaurací, administrativních budov a veškerých nebytových prostor. Provádíme nátěry a opravy fasád, reklamní a…

6Kamenictví Brno - Sedlák Radim

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Vídeňská 307/96, Brno-střed -…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zakázkovému kamenosochařství se věnujeme od roku 1992. Vyrábíme nové pomníky ze žuly včetně rytí nápisů, jednohroby, dvojhroby a další kamenické práce. Zabýváme se i renovací starých hrobů, kterým vracíme vzhled a čistotu za využití mechanických prací nebo chemického čištění.

7Vítámvás Martin - výškové práce

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Ondrova 41, Brno Bezdlužná

Provádíme výškové práce jako je kácení a ořezávání stromů, umývání oken, oprava, natírání a pokládka střešní krytiny a ochranu střech proti ptactvu.

8NEOM s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Střední novosadská…, Olomouc
Dnes už má zavřeno

Nabízíme komplexní možnost řešení povrchových úprav staveb jak v exteriéru, tak i v interiéru, od poradenství přes prodej až po realizaci.

9OPEN STAR s.r.o. - Čistáfasáda.cz

Řadová 1361, Vracov Bezdlužná

Čistáfasáda.cz - Mytí a čištění fasád a střech od plísní či mechu pomocí moderních technologií.Zbavíme Vás nečistot, graffitů či plísní na fasádě rychle a efektivně. Vyčištěním fasády odstraníme mechy, řasy, plísně a grafitti a to téměř ze všech povrchů. Poskytneme Vám co nejlepší prostředí pro Váš…

10SK FASÁDY s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bořivojova 240/25, Ostrava

Společnost poskytuje služby v oblasti malířských, natěračských či sanačních prací. Jsme specialisté v odstraňování graffiti a prevence povrchu budov proti nim.


Antigraffiti, ochrana proti graffiti – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Antigraffiti, ochrana proti graffiti v lokalitě Morava – detailní popis

Pojem graffiti označuje určitý druh výtvarného projevu zaměřeného na malby ve veřejných prostorách. Využívá se především technika nanášení barev sprejem nebo fixem, a technika škrábání nebo leptání do skla

Ochranné antigraffiti nátěry

Antigraffiti nátěry chrání všechny druhy povrchů před poškozením způsobeným barvami ve sprejích nebo v popisovačích. Zároveň nátěry vytvářejí ochrannou bariéru proti znečištění a poškození korozí. K nejprodávanějším prostředkům proti graffiti patří produkty značek Weber a GraffGo.

Ochranné nátěry Weber

Jedná se o permanentní ochranný nátěr v matném nebo lesklém provedení, který se používá k preventivní ochraně konečných povrchových úprav fasád proti graffiti. Speciální nátěr se nanáší do výšky cca 3 metrů. Využívá se nejen v exteriérech, ale i v interiérech, na podkladech natřených i bez nátěru. V případě, že by došlo k poškození fasády graffiti po aplikaci ochranného nátěru, poškozenou fasádu stačí pouze omýt vodou a následně vlhkým hadrem, houbou nebo kartáčem nežádoucí kresbu odstranit. Bez nanesení ochranného nátěru by bylo graffiti téměř nemožné odstranit bez porušení podkladu.

Postup na odstranění graffiti

  1. Naneseme speciální odstraňovač proti graffiti pomocí štětce.
  2. Necháme ho působit zhruba 20-40 minut.
  3. Pomocí kartáče odstraníme graffiti a opláchneme vodou povrch fasády.
  4. V případě silného znečištění postup zopakujeme.
  5. Jako prevenci použijeme ochranný nátěr proti graffiti.

Antigraffiti program

Stále více měst se zapojuje do programu, jehož cílem je zlepšování vzhledu města. Projekt je především zaměřený na odstraňování nelegálních sprejových nástřiků. Do antigraffiti programu se může přihlásit i soukromý vlastník nemovitosti.