Antigraffiti, ochrana proti graffiti – Morava

Stali jste se obětí vandalismu a váš dům byl znehodnocen graffiti? Nezoufejte. Graffiti lze pomocí speciálních prostředků nejen odstranit, ale i předcházet preventivní ochranou ve formě nátěrů. Přehled antigraffiti ochranných nátěru v lokalitě Morava.

1–10 firem z 28 nalezených Filtry

1FAIRA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Zádveřice 128, Vizovice Bezdlužná Ověřená

Nabízíme kompletní služby a práce ve výškách v rámci údržby a opravy staveb. Naše činnost zahrnuje také provedení různých drobných zednických oprav a nátěrů. Specializujeme se na chemické čištění fasád, střech, ochranu povrchů fasád a střech i anti - graffiti servis.

2Clarima, s.r.o.3 pobočky

Nabízíme čištění interiérů budov včetně mytí oken a skleněných ploch, čištění koberců i čalounění.

3David Halouzka s.r.o.- Natěračské a malířské práce

4.7
★★★★★
★★★★★
(4)
Cejl 504/38, Brno-Zábrdovice Bezdlužná

Malířské, natěračské a tapetářské práce (tapety textilní, reliéfní, sklovláknovité, vinylové, bordury). Provádíme malování pokojů, bytů a rodinných domů, kanceláří, skladů, hotelů restaurací, administrativních budov a veškerých nebytových prostor. Provádíme nátěry a opravy fasád, reklamní a…

4Kamenictví Brno - Sedlák Radim

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Vídeňská 307/96, Brno-střed -…
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Zakázkovému kamenosochařství se věnujeme od roku 1992. Vyrábíme nové pomníky ze žuly včetně rytí nápisů, jednohroby, dvojhroby a další kamenické práce. Zabýváme se i renovací starých hrobů, kterým vracíme vzhled a čistotu za využití mechanických prací nebo chemického čištění.

5Vítámvás Martin - výškové práce

Ondrova 41, Brno Bezdlužná

Provádíme výškové práce jako je kácení a ořezávání stromů, umývání oken, oprava, natírání a pokládka střešní krytiny a ochranu střech proti ptactvu.

6NEOM s.r.o.

Nabízíme komplexní možnost řešení povrchových úprav staveb jak v exteriéru, tak i v interiéru, od poradenství přes prodej až po realizaci.

7OPEN STAR s.r.o. - Čistáfasáda.cz

Řadová 1361, Vracov Bezdlužná

Čistáfasáda.cz - Mytí a čištění fasád a střech od plísní či mechu pomocí moderních technologií.Zbavíme Vás nečistot, graffitů či plísní na fasádě rychle a efektivně. Vyčištěním fasády odstraníme mechy, řasy, plísně a grafitti a to téměř ze všech povrchů. Poskytneme Vám co nejlepší prostředí pro Váš…

8SK FASÁDY s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Bořivojova 240/25, Ostrava

Společnost poskytuje služby v oblasti malířských, natěračských či sanačních prací. Jsme specialisté v odstraňování graffiti a prevence povrchu budov proti nim.

9HousePro- myti fasad.cz s.r.o.

Provádíme mytí a čištění fasád, čištění střech. Nátěry fasád a nátěry střech. Zaměřujeme se také na čištění zámkové dlažby, úklid sněhu ze střech, odstranění rampouchů, odstranění plísní z fasád domů.

10GETMI profi s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Selská 819 , Vřesina Bezdlužná

Naše společnost provádí stavební práce zaměřené na rekonstrukce objektů, včetně historických památek a tryskání a čištění zdiva. Dále provádíme tryskání a lakování ocelových konstrukcí.


Antigraffiti, ochrana proti graffiti – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Antigraffiti, ochrana proti graffiti v lokalitě Morava – detailní popis

Pojem graffiti označuje určitý druh výtvarného projevu zaměřeného na malby ve veřejných prostorách. Využívá se především technika nanášení barev sprejem nebo fixem, a technika škrábání nebo leptání do skla

Ochranné antigraffiti nátěry

Antigraffiti nátěry chrání všechny druhy povrchů před poškozením způsobeným barvami ve sprejích nebo v popisovačích. Zároveň nátěry vytvářejí ochrannou bariéru proti znečištění a poškození korozí. K nejprodávanějším prostředkům proti graffiti patří produkty značek Weber a GraffGo.

Ochranné nátěry Weber

Jedná se o permanentní ochranný nátěr v matném nebo lesklém provedení, který se používá k preventivní ochraně konečných povrchových úprav fasád proti graffiti. Speciální nátěr se nanáší do výšky cca 3 metrů. Využívá se nejen v exteriérech, ale i v interiérech, na podkladech natřených i bez nátěru. V případě, že by došlo k poškození fasády graffiti po aplikaci ochranného nátěru, poškozenou fasádu stačí pouze omýt vodou a následně vlhkým hadrem, houbou nebo kartáčem nežádoucí kresbu odstranit. Bez nanesení ochranného nátěru by bylo graffiti téměř nemožné odstranit bez porušení podkladu.

Postup na odstranění graffiti

  1. Naneseme speciální odstraňovač proti graffiti pomocí štětce.
  2. Necháme ho působit zhruba 20-40 minut.
  3. Pomocí kartáče odstraníme graffiti a opláchneme vodou povrch fasády.
  4. V případě silného znečištění postup zopakujeme.
  5. Jako prevenci použijeme ochranný nátěr proti graffiti.

Antigraffiti program

Stále více měst se zapojuje do programu, jehož cílem je zlepšování vzhledu města. Projekt je především zaměřený na odstraňování nelegálních sprejových nástřiků. Do antigraffiti programu se může přihlásit i soukromý vlastník nemovitosti.