Potřeby a vybavení pro bowling, kuželky – Bílovec okres Nový Jičín

Bowling je oblíbený sport, kterého si užívají lidé všech věkových kategorií. Abyste však mohli hrát bowling správně a efektivně, je důležité mít správné potřeby a vybavení. Přehled prodejců bowlingového vybavení v lokalitě Bílovec.

1–1 firem z 1 nalezených Filtry

1Bowling centrum Kopřivnice, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
21.2 km Husova 1310/5, Kopřivnice
Otevřeno do 23:00
Bezdlužná

Nabízíme kompletní bowlingové vybavení- boty na bowling, bowlingové tašky, rukavice, příslušenství.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Potřeby a vybavení pro bowling, kuželky v lokalitě Bílovec – detailní popis

Ať už jste začátečník nebo pokročilý hráč bowlingu, správné potřeby a vybavení jsou klíčové pro úspěšnou hru v bowlingu. Investice do kvalitního vybavení vám může pomoci zlepšit vaši techniky a dosáhnout lepších výsledků.

Bowlingové koule

Jsou samozřejmě nejdůležitějším vybavením, které budete potřebovat. Bowlingové koule jsou vyrobeny z tvrdého materiálu, jako je uretan, reaktivní pryskyřice nebo polyester. Je důležité vybrat si bowlingovou kouli, která je správné velikosti a hmotnosti pro váš jedinečný házecí styl a fyzické schopnosti. Existují různé typy koulí pro různé podmínky dráhy.

Bowlingové boty

Další důležitou položkou jsou bowlingové boty. Bowlingové dráhy mají speciální povrch, který vyžaduje specifickou obuv. Bowlingové boty mají jednu kluznou podrážku a jednu podrážku s brzdicím efektem. Kluzná podrážka je určena pro skluz při házení koule, zatímco brzdící podrážka pomáhá zastavit pohyb na konci hry. Používání vlastních bowlingových bot je hygieničtější a zároveň vám poskytne větší kontrolu nad vaším hrou.

Příslušenství pro bowling

Existuje také několik dalších příslušenství, která vám mohou pomoci zlepšit váš výkon v bowlingu. Jedním z nich je bowlingový grip. Jedná se o speciální vložku do díry pro palec nebo prsty na bowlingové kouli. Hráčům pomáhá lépe držet a ovládat kouli při hodu.