Potřeby a vybavení pro bojové sporty – Morava

1–10 firem z 35 nalezených Filtry

1DANECO, spol. s r.o.

Jsme tradičním výrobcem výrobků z pěnového materiálu určených pro školky a školy a sportovní kluby a domov. Děláme žíněnky a matrace a stavebnice a kuličkové bazény i lehátka a dětský nábytek i prolézačky a dále cvičební podložky, gymnastické koberce a dopadové a doskokové matrace, doskočiště pro…

2Paintball Klub Hodonín o.s.

Provoz areálu paintballových hřišť pro veřejnost s možností zapůjčení vybavení. Nabízíme organizaci a kompletní zajištění paintballových her, pro všechny věkové kategorie. Dále nabízíme zajímavé adrenalinové vyžití pro firemní akce a speciální školní programy.

4FITNESS MUAY - THAI s.r.o.

Dornych 102, Brno – Komárov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme individuální i skupinové sportovní kurzy a tréninky, tae-bo, aerobicu či thajského boxu. Dále provádíme masáže a provozujeme solárium či posilovnu. Poskytujeme služby poradce pro fitness a výživu. Organizujeme zápasy či turnaje.

5H sport spol. s r.o.

Nabídka sportovních potřeby, vybavení pro fitness, cyklistiku či bojové sporty. Posilovací stroje, činky, rotopedy, běžecké pásy, crossové trenažery, steppery, trampolíny, kotouče, tejpy, osobní váhy Tanita, měřič.

6Ing. Sedláček Miloš - Sedco.cz

3.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Průmyslová 3143/5, Prostějov Bezdlužná

Velkoobchod sportovních potřeb nabízí míče MIKASA a GALA, stolní tenis DHS, JOOLA, STIGA, potřeby pro tenis, quash HEAD, WISH. Vedeme rotopedy a eliptikaly, potřeby fitness, trampolíny, floorball, hokej, sáně, lyže, lyžařské doplňky BLIZZARD, brusle BOTAS, in-line, skateboardy, čluny a bazeny INTEX.

7Tener - lovecké potřeby

Naše společnost se zabývá především dovozem loveckých, sportovních a outdoorových nožů. Specializujeme se na produkty německé firmy Linder a španělské firmy Cudeman, kde jsme výhradními dovozci těchto produktů. V našem sortimentu najdete mnoho dalších značek nožů, kožených výrobků pro myslivost,…

8Černý Ondřej - SOTESPORT

Zabíváme se i výrobou v rozměrech, barvě a designu dle přání zákazníka. Dále nabízíme velkoobchodní prodej a výhodnější podmínky pro kluby.

9EXIKO International s.r.o.

Solna cesta 378, Uherské Hradiště
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se internetovým prodejem sportovní výživy, anabolik, proteinů, kloubní výživy, spalovačů tuku, vitamínů, samoopalovacích přípravků a kyslíku. Nabízíme aminokyseliny, detoxikační náplasti, gelové obklady, potřeby pro sportovce, fitness, joga.

10Březná Sylva- IpponShop.cz

4.7
★★★★★
★★★★★
(66)
Novinářská 1113/3 , Ostrava, Mariánské…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej potřeb pro bojové sporty. Nabízíme kimona, chrániče, boxovací rukavice, boxovací pytel, mma trenky, rashguard, thal trenky, tatami.


Firmy v dalších lokalitách


Potřeby a vybavení pro bojové sporty v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Potřeby a vybavení pro bojové sporty najdete 35 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 32 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 11 firem v regionu Morava.