Golfové kluby a golfová hřiště – Morava

Chtěli byste si zahrát golf? To není problém. Golfová hřiště nejsou pouze pro profesionální hráče. Jsou otevřena i veřejnosti a nabízejí golfové lekce či kurzy pro začátečníky, kteří se chtějí naučit hrát golf. Přehled golfových klubů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 74 nalezených Filtry

1Agrostis Trávníky, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(47)
Npor. Krále 764/16, Rousínov-Slavíkovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma Agrostis Trávníky působí na českém trhu od roku 2002. Hlavní náplní naší práce je všestranná pomoc českým trávníkářům – zahradníkům, správcům fotbalových a golfových hřišť i soukromým osobám.

2Profigrass s.r.o.2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(56)
Holzova 1527/9, Brno-Líšeň

Provozujeme velkoobchod s profesionální technikou pro údržbu veřejné zeleně, parků, sportovišť a golfových hřišť, zastupujeme firmy TORO, Gianni Ferrari, TYM, Green Machines, Club Car, Goupil, dodáme komunální techniku, sběrací a úklidové stroje, golfová a užitková elektro vozítka, driving range a…

3Tělovýchovná jednota START Brno

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Loosova 800/1b, Brno Bezdlužná

Oddíl lukostřelby, fotbalu, golfu, lyžování, turistiky, tenisu a volejbalu.

4Orel jednota Telnice

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Masarykovo náměstí 7, Telnice Bezdlužná

Provozujeme křesťanskou organizaci zabývající se výchovou mladých lidí i dětí zejména prostřednictvím sportovních aktivit - klub kuželkářů, florbalistů a tanečníků.

5Golfový klub Holešov

Žopy 191, Holešov
Otevřeno do 19:00

Cvičná golfová louka s šesti jamkami. Pořádáme lekce, kurzy golfu a turnaje.

6GOLF - Jezera, s.r.o.2 pobočky

Provoz devítijamkového golfového hřiště, indoor center a goflových simulátorů FullSwing a AboutGolf. Zajišťujeme individuální i skupinové výukové lekce golfu pro dospělé a děti včetně kurzů pro začátečníky i pokročilé. Nabízíme možnost dárkových poukazů či pořádání soukromých a firemních akcí.

7SV GOLF s.r.o.- minigolfová hřiště

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Šibeníku 183/50, Olomouc - Hejčín Bezdlužná

Specialisté na výrobu čtyř typů hřišť dráhového golfu - MINIATURGOLF, HOBBYGOLF, GREENGOLF a MINIGREENGOLF. Hřiště a jejich náhradní díly směřují nejen na tuzemský trh, ale i do zahraničí.

8CASTLE GOLF CLUB PRŠTICE

4.9
★★★★★
★★★★★
(18)
Ořechovská 169, PRŠTICE Bezdlužná

Golfový klub.

9Golf Cafe

4.8
★★★★★
★★★★★
(67)
Nový Přerov 95, Nový Přerov Bezdlužná

Golf Cafe, se sídlem Nový Přerov 95, 691 81, Nový Přerov, v okrese Břeclav a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2010. Předmětem podnikání je: Hostinská činnost Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

10Golf Resort Prostějov1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(17)
Legionářská 915, Kostelec na Hané
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Golf Resort Prostějov, se sídlem Legionářská 915, 798 41, Kostelec na Hané, v okrese Prostějov a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. L 7868, Krajský soud v Brně. Právní forma Spolek. Založení v roce 2000. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Zdroj:…


Golfové kluby a golfová hřiště – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Golfové kluby a golfová hřiště v lokalitě Morava – detailní popis

Golf je populární sportovní aktivita, která přitahuje miliony lidí po celém světě. Pro milovníky tohoto sportu jsou golfové kluby a golfová hřiště místem, kde mohou aktivně trávit svůj volný čas, vychutnat si hru a relaxovat v příjemném prostředí

Golfová hřiště

Golfová hřiště jsou speciálně navržena a vybudována s cílem poskytnout hráčům optimální podmínky pro hraní golfu. Nejčastěji se skládají z 18 jamek, ale existují i menší hřiště s 9 jamkami, stejně jako některá větší hřiště s více než 18 jamkami. Každá jámka má určitou délku, par (počet ran, kterými by se měla hrát), a je obklopena různými překážkami, jako jsou bunkry (písečné pasti) a vodní plochy.

Existuje několik různých typů golfových hřišť, které se liší svou povahou a designem. Nejčastěji se setkáte s parkovými hřišti, která mají otevřený prostor s trávníky a stromy. Tato hřiště se často nacházejí v přírodních oblastech a nabízejí nádherné výhledy na okolní krajinu. Na druhou stranu jsou tu také parklandová hřiště, která jsou obklopena hustými lesy a mají spíše uzavřený charakter. Tato hřiště často kladou větší důraz na přesnost ran.

Dalším zajímavým typem golfových hřišť jsou přímořská hřiště. Ta se nacházejí v blízkosti oceánů nebo moří a nabízejí hráčům nádherné výhledy na vodu. Tato hřiště často obsahují písečné duny. Větrné podmínky mohou zde být velmi proměnlivé, což přidává další výzvu do hry. 

Každé golfové hřiště má své vlastní charakteristické prvky a design, které ho odlišují od ostatních. Zahrnuje to umístění jamek, délku trávníku, rozmístění překážek a umístění fairways (trávníkových ploch, které vedou ke greenu).