Fotbalové kluby a mužstva – Uherské Hradiště

1–10 firem z 23 nalezených Filtry

1TJ Jiskra Otrokovice (Uherské Hradiště)1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(33)
Sport. areál TJ…, Otrokovice

Tělovýchovná jednota s 19 sportovními oddíly se zaměřením na atletiku, kuželky, orientační běh, turistiku, sportovní gymnastiku a cyklistiku, stolní tenis. Vedeme družstva kopané, házené, volejbalu, veslování, lyžování, stolního tenisu, šach, jógy a jiná.

2Město Hluk8 poboček

Město Hluk leží asi 12 km jihovýchodně od Uherského Hradiště. Název města Hluk vznikl v dávných dobách, kdy lidé při blížícím se nebezpečí na kopcích kolem města zapalovali ohně a hlasitě křičeli, aby tím hlukem varovali lidi ve městě. Vždy jednou za tři roky, na přelomu června a července, se v…

3Sportoviště města Uherské Hradiště, Stonky3 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Stonky 860, Uherské Hradiště

Provoz víceúčelového sportoviště. Nabízíme atletický areál, fotbalové tréninkové hřiště, volejbalové, beachvolejbalové a tenisové kurty, basketbalové hřiště a skatepark. Centrum sportovních nadějí. Dále městský fotbalový a hokejový stadion i bruslení veřejnosti.

5Tělovýchovná jednota Spartak Uherský Brod - Ubytovna za Sokolovnou1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(96)
U Stadionu 2295, Uherský Brod
Otevřeno do 24:00

Levné ubytování pro 80 osob ve dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Ubytování pro firmy i jednotlivce, možnost parkování u objektu, wifi. Možnost sportovního soustředění. Sauna.

9TJ Sokol Staré Město p. L.

Nabídka sportovních činností a akcí pro cvičence všech věkových kategorií. Vedení fotbalového klubu a pořádání sportovních akcí.

10Tělovýchovná jednota SOKOL Kněžpole

Provozujeme tělovýchovný spolek zaměřený na fotbal. Vedeme družstva mužů, žáků, dorostenců a dětí. Účastníme se fotbalových zápasů.


Fotbalové kluby a mužstva – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Fotbalové kluby a mužstva v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Fotbalové kluby a mužstva najdete 23 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 21 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Uherské Hradiště.