Fotbalové kluby a mužstva – Opava

1–10 firem z 46 nalezených Filtry

1TJ Hradec nad Moravicí

TJ Hradec nad Moravicí, se sídlem Žimrovická 815, 747 41, Hradec nad Moravicí, v okrese Opava a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. L 295, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Spolek. Založení v roce 1990. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené…

2Sportovní Klub Raduň

9. května 1, Raduň Bezdlužná

Sportovní Klub Raduň, se sídlem 9. května 1, 747 61, Raduň, v okrese Opava a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. L 364, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Spolek. Založení v roce 1990. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

3Fotbalový klub NOVA Vávrovice

Provozujeme fotbalové hřiště a klubu. Účastníme se různých soutěží a turnajů. V našem klubu jsou oddíly žáků, dorostenců či mužů.

6BULY ARÉNA - zájmové sdružení

4.6
★★★★★
★★★★★
(624)
Kostelní 360/28 , Kravaře, Kouty Bezdlužná

Provoz sportovního komplexu s bowlingem, posilovnou, tenisovou halou, ledovou plochou, tělocvičnou, fotbalovým, basketbalovým a dětským hřištěm, bazénem a golfem.

8Fotbalový klub Bolatice

Zajišťujeme provoz fotbalového klubu.

9SK Meteor Strahovice

Provozujeme sportovní sdružení se zaměřením na fotbal.

10Tělovýchovná jednota Vřesina

Naše tělovýchovná jednota se zaměřuje na malou kopanou a fotbal. Dále máme družstvo pro volejbal. Pořádáme tréninky a zápasy včetně nočních her.


Fotbalové kluby a mužstva – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Fotbalové kluby a mužstva v lokalitě Opava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Fotbalové kluby a mužstva najdete 46 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 41 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 14 firem v regionu Opava.