Fotbalové, futsalové kluby a mužstva – Olomoucký kraj

1–10 firem z 132 nalezených Filtry

1Město Úsov1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
nám. Míru 86, Úsov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Městský úřad Úsov podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem města, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje město.

2FC Dolany

Dolany 99, Dolany Bezdlužná

Provoz fotbalového klubu FC Dolany. Zmínku o kopané v Dolanech zaznamenáváme poprvé v roce 1951. Každoročně má klub v soutěžích družstvo mužů, mládežnická družstva, dále družstva dorostenců, starších žáků a benjamínků, které jsou pod vedením zkušených trenérů.

3Fotbalový klub Přáslavice

Fotbalový klub Přáslavice reprezentuje ve fotbalové soutěži 1 družstvo. Muži bojují o body ve III. třídě okresního přeboru, dorostenci postoupili a svádějí své boje v I. třídě "B" KFS společně s dorostenci Sokolu Doloplazy pod jejich hlavičkou, starší žáci ukončili činnost a doplnili družstvo…

41. SK Prostějov z.s.

I.SK PROSTĚJOV fotbalový klub. Barva klubu modrá-bílá, týmy- muži, dorost, žáci, přípravky, navštivte i naší fotogalerii.

5SK Grygov

Blatecká 156, Grygov Bezdlužná

Provoz fotbalového klubu.

6SK Králová

Králová 33, Medlov Bezdlužná

Provoz fotbalového klubu.

7FK Lužice

Lužice 109, Lužice Bezdlužná

Provoz fotbalového klubu. Dále pořádání turnajů.

10TJ Sokol Klenovice na Hané

Provoz fotbalového klubu. Dále i pořádání sportovních utkání.


Firmy v dalších lokalitách


Fotbalové, futsalové kluby a mužstva v lokalitě Olomoucký kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Fotbalové, futsalové kluby a mužstva najdete 132 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 119 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 40 firem v regionu Olomoucký kraj.