Fotbalové kluby a mužstva – Kroměříž

1–10 firem z 22 nalezených Filtry

1Středisko volného času TYMY

4.2
★★★★★
★★★★★
(31)
Sokolská 70, Holešov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Středisko volného času p.o. Holešov nabízí volnočasové aktivity a akce pro děti a dospělé. Dále se zaměřujeme na kroužky pro děti a dospělé, dětské dny, keramické tvoření, fotbalové turnaje, narozeninové oslavy, karnevaly, besídky, pobytové akce pro děti a rodiče, příměstské a pobytové…

2Sportovní zařízení města Kroměříže3 pobočky

Sportovní zařízení města Kroměříže provozuje bazén o délce 25 m a malý bazén, který slouží pro výuku plavání a plavání dětí s rodiči. Nabízí i solárium, masáže, saunu, fitcentrum a řadu dalších aktivit. Dále provozuje zimní stadion, fotbalový stadion a tenisové kurty. Možnost pronájmu …

3Obec Záříčí

Záříčí 25, Záříčí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Obec Záříčí leží nedaleko Kroměříže. Je členem Mikroregionu Střední Haná. Obec se nachází v nádherném a turisticky velmi atraktivním kraji nedaleko řeky Moravy. Obecní úřad poskytuje služby Czech POINTu.

4Obecní úřad Lutopecny

Lutopecny 1, Lutopecny
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Obecní úřad podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem obce, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje obec.

5FC Koryčany

Sportovní fotbalový klub, pořádání turnajů a zápasů.

8FBC Sokol Bystřice pod Hostýnem1 pobočka

Florbalový klub pro děti a dospělé. Pořádáme florbalové soutěže. Vedeme družstva mužů a žáků.


Fotbalové kluby a mužstva – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Fotbalové kluby a mužstva v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Fotbalové kluby a mužstva najdete 22 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 20 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Kroměříž.