Fotbalové, futsalové kluby a mužstva – Kroměříž

1–10 firem z 22 nalezených Filtry

1Středisko volného času TYMY

4.1
★★★★★
★★★★★
(29)
Sokolská 70, Holešov
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná Ověřená

Středisko volného času p.o. Holešov nabízí volnočasové aktivity a akce pro děti a dospělé. Dále se zaměřujeme na kroužky pro děti a dospělé, dětské dny, keramické tvoření, fotbalové turnaje, narozeninové oslavy, karnevaly, besídky, pobytové akce pro děti a rodiče, příměstské a pobytové…

2Sportovní zařízení města Kroměříže3 pobočky

Sportovní zařízení města Kroměříže provozuje bazén o délce 25 m a malý bazén, který slouží pro výuku plavání a plavání dětí s rodiči. Nabízí i solárium, masáže, saunu, fitcentrum a řadu dalších aktivit. Dále provozuje zimní stadion, fotbalový stadion a tenisové kurty. Možnost pronájmu …

3Obec Záříčí

Záříčí 25, Záříčí
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Obec Záříčí leží nedaleko Kroměříže. Je členem Mikroregionu Střední Haná. Obec se nachází v nádherném a turisticky velmi atraktivním kraji nedaleko řeky Moravy. Obecní úřad poskytuje služby Czech POINTu.

4Obecní úřad Lutopecny

Lutopecny 1, Lutopecny
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Obecní úřad podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem obce, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje obec.

5FC Koryčany

Sportovní fotbalový klub, pořádání turnajů a zápasů.

8FBC Sokol Bystřice pod Hostýnem1 pobočka

Florbalový klub pro děti a dospělé. Pořádáme florbalové soutěže. Vedeme družstva mužů a žáků.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Fotbalové, futsalové kluby a mužstva v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Fotbalové, futsalové kluby a mužstva najdete 22 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 20 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Kroměříž.