Fotbalové kluby a mužstva – Břeclav

1–10 firem z 26 nalezených Filtry

1Město Klobouky u Brna - Městský úřad

nám. Míru 169/1, Klobouky u Brna
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Klobouky u Brna leží v malebném údolí obklopeném lesy a vinicemi na jihovýchodních výběžcích Žďánického lesa. Do katastru obce náleží také osada Martinice a obec Bohumilice, jako místní část města Klobouky.

2Obec Hlohovec1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hlavní 75, Hlohovec Bezdlužná

Vesnice, která leží nedaleko Valtic, je v písemných pramenech poprvé připomínána až v roce 1414, vznikla ale už ve 13. století jako ves kolonizační, založená pasovským biskupstvím. Od této lokace odvozujeme také její německé jméno - Bischofswarth, tj biskupská stráž, neboť jejím katastrem vedla…

3Obec Týnec1 pobočka

Náves 1, Týnec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Dominantou obce je barokní kostel Stětí svatého Jana Křtitele postavený v roce 1760. Před školní budovou stojí pomník T. G. Masaryka. Jihozápadním směrem od obce u silnice do Tvrdonic je pod mohutným dubem kaple Panny Marie. U kapličky na kraji vesnice roste památkově chráněný dub.

4TJ Lokomotiva Břeclav

4.3
★★★★★
★★★★★
(250)
Veslařská 1, Břeclav Bezdlužná

Provozujeme centrum pro sport a relaxaci. K dispozici je posilovna, spinning, sportovní hala, lezecká stěna, squash, kuželky a klimatizovaná nekuřácká recepce s možností posezení a občerstvením. Pořádáme cvičení rodičů s dětmi nebo vedeme lekce jógy. Možnost využití masáží.

5Obecní úřad Křepice (okres Břeclav)

Křepice 25, Křepice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Obecní úřad podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem obce, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje obec.

6Obecní úřad Kurdějov

Obecní úřad podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem obce, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje obec.

8Okresní fotbalový svaz Břeclav

Veslařská 2126/1, Břeclav
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Okresní fotbalový svaz Břeclav, se sídlem Veslařská 2126/1, 690 02, Břeclav, v okrese Břeclav a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. L 27545, Městský soud v Praze. Právní forma Pobočný spolek. Založení v roce 2013. Předmětem podnikání je: Činnost účetních poradců,…

9Tělovýchovná jednota Agrotec Hustopeče1 pobočka

Tělovýchovná jednota Agrotec Hustopeče, se sídlem Družstevní 894/15, 693 01, Hustopeče, v okrese Břeclav a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. L 432, Krajský soud v Brně. Právní forma Spolek. Založení v roce 1990. Více informací naleznete na našich webových…

10TJ Velké Bílovice (pobočka Velké Bílovice)1 pobočka

TJ Velké Bílovice, se sídlem Záhumní 1169, 691 02, Velké Bílovice, v okrese Břeclav a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. L 782, Krajský soud v Brně. Právní forma Spolek. Založení v roce 1991. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Zdroj: výpis z…


Fotbalové kluby a mužstva – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Břeclav


Fotbalové kluby a mužstva v lokalitě Břeclav – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Fotbalové kluby a mužstva najdete 26 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 23 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Břeclav.