Zprostředkovatelské služby – Morava

Zprostředkovatelské služby poskytují své služby v souvislosti se sjednáním nebo zajištěním určitých obchodních a jiných záležitostí. Mezi zprostředkovatelské služby patří i online zprostředkovatelské služby. Přehled zprostředkovatelů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 1 000+ nalezených Filtry

1Město Rájec-Jestřebí

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Blanenská 84, Rájec-Jestřebí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Město Rájec-Jestřebí se nachází v okrese Blansko. Chod města zabezpečuje městský úřad, který spravuje úřední desku a poskytuje služby Czech POINT. Dominantou města je zámek Rájec nad Svitavou. Nedaleko města se nachází CHKO Moravský kras.

2Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace1 pobočka

Sobotní 116, Valtice Bezdlužná Ověřená

Na Střední vinařské škole Valtice vyučujeme maturitní obory, učební obory a nabízíme nástavbové studium i celoživotní vzdělávání. Součástí školy je zahradní centrum, pálenice, moštárna, agrolaboratoř a školní sklep Venerie. Pro veřejnost pořádáme degustace, nabízíme catering a ubytování.

3HAL-KON s.r.o. - Hotel Koníček1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(479)
Družstevní 167, Uherské Hradiště,… Ověřená

Nabízíme vám komfortní ubytování v hotelu Koníček. Náš hotel disponuje 22 dvoulůžkovými pokoji s možností přistýlek. Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení. Součástí našeho hotelu je stylová restaurace Koníček s příjemnou atmosférou. Zajišťujeme soukromé akce i firemní akce.

4DORMOUSE, s.r.o. - Ubytovna Kord

3.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Blanenská 1281/25, Kuřim Bezdlužná

Nabízíme ubytování v hotelové ubytovně s kapacitou 103 lůžek ve 48 pokojích. Sociální zařízení je společné vždy pro dva pokoje, vybrané pokoje mají sociální zařízení vlastní. K dispozici je na každém patře kuchyňka, v přízemí je společenská místnost. Součástí je prostorné parkoviště a wifi

5Charón spol. s r.o. (kancelář Ostrava - Francouzská)1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(23)
Francouzská 6169/54, Ostrava Bezdlužná

Naše pohřební služba poskytuje komplexní pohřební služby. Zajišťujeme převozy zemřelých, obřady kremační, církevní i civilní. Připravujeme věnce, kytice a smuteční oznámení. Nabízíme rakve v širokém sortimentu z přírodních materiálů různého barevného provedení. Jsme vám oporou v těch…

6Hotel Panon

3.6
★★★★★
★★★★★
(672)
Koupelní 3760/4, Hodonín Bezdlužná

Hotel s kapacitou 89 pokojů. Část v anti-alergické úpravě, 4 luxusní apartmány, jeden pokoj má saunu. Provoz restaurace, konferenčního sálu a venkovní terasy. K dispozici je bezplatné parkoviště. Hostům je k dispozici klimatizovaná restaurace, snack-bar, klimatizovaný zasedací sál pro pracovní…

7Arotenal plus s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(18)
Výstaviště 405/1, Brno Bezdlužná

Nabízíme komplexní zajištění soukromých, veřejných a firemních akcí pod širým nebem.

8DATEL PLUS s.r.o. - účetnictví

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
V Újezdech 568/5, Brno-Medlánky Bezdlužná

Společnost DATEL PLUS s.r.o. byla založena roku 1997 manželi Jitkou a Ludvíkem Dvořákovými a jako obchodní společnost navázala na individuální úspěšnou praxi svých zakladatelů a umožnila tak využít vzájemné spolupráce ke zkvalitnění nabízených služeb. S postupem času se nabídka služeb společnosti…

9MDJ s.r.o.

Provozujeme skladování a také pronájmem skladu a dále i venkovních ploch a také nabízíme logistické služby. Děláme vedení skladové evidence. Pracovní aktivity společnosti jsou zaměřeny především na zásobování maloobchodních prodejen, jídelen veřejného stravování, školní jídelny, učiliště, gymnázia,…

10AVANTI hotel

4.4
★★★★★
★★★★★
(1630)
Střední 549/61, Brno-Ponava Bezdlužná

Hotel ve středu města Brna u parku Lužánky, příjemné ubytování a pokoje, pořádání kongresů, konferencí, školení, seminářů, obchodních a společenských akcí, firemních, rodinných oslav, pořádání rautů, další gastronomické služby, hlídané parkoviště, směnárna, wellness, bowling,masáže. Nabízíme room…


Zprostředkovatelské služby – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Zprostředkovatelské služby v lokalitě Morava – detailní popis

V souvislosti s občanským zákoníkem, zákon č. 89/2012 Sb., se jedná především o služby sjednávané na základě smlouvy příkazní, smlouvy o zprostředkování, komisionářské smlouvy a smlouvy o obchodním zastoupení.

  • Příkazní smlouva – příkazník se zavazuje obstarat záležitost příkazce.
  • Smlouva o zprostředkování – zprostředkovatel se zavazuje, že zájemci zprostředkuje uzavření určité smlouvy s třetí osobou, a zájemce se zavazuje zaplatit zprostředkovateli provizi.
  • Komisionářská smlouva – komisionář se zavazuje obstarat pro komitenta na jeho účet vlastním jménem určitou záležitost, a komitent se zavazuje zaplatit mu odměnu.
  • Smlouva o obchodním zastoupení – obchodní zástupce jako nezávislý podnikatel se zavazuje dlouhodobě vyvíjet pro zastoupeného činnost směřující k uzavírání určitého druhu obchodů zastoupeným nebo k ujednání obchodů jménem zastoupeného a na jeho účet a zastoupený se zavazuje platit obchodnímu zástupci provizi.

Online zprostředkovatelské služby

Jedná se o služby, které jsou poskytovány za úplatu, na dálku, elektronicky a na individuální žádost spotřebitele. Tyto služby umožňují podnikatelům nabízet své zboží nebo služby spotřebitelům a navíc usnadňují komunikaci mezi podnikateli a spotřebiteli. Online zprostředkovatelské služby jsou poskytovány na základě smluvního vztahu mezi poskytovatelem zprostředkovatelské služby a podnikatelem. Mezi online zprostředkovatele patří např. zprostředkovatelé online aukcí, ubytovacích služeb, přepravních služeb atd.

Zprostředkovatelé

  • Realitní zprostředkovatel – prodej a pronájem nemovitostí
  • Pojišťovací zprostředkovatel – pojištění majetku, zdraví a života
  • Zprostředkovatel práce – pracovní agentura
  • Burzovní makléř – obchody na burze
  • Seznamovací zprostředkovatel – provozovatel seznamky