Žehlírny, žehlení prádla – Morava

1–10 firem z 75 nalezených Filtry

1Prádelna Balcarová

Ruská 591/47, Opava
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Firma nabízí praní, žehlení, mandlování, šití a opravy prádla. V oboru máme 25letou praxi v praní, žehlení, mandlování, šití, a opravy prádla. Pereme i deky z ovčí vlny.

2Odborné učiliště a Praktická škola Brno

Lomená 530/44, Brno Bezdlužná

Speciálně pedagogické vzdělávací a výchovné zařízení komplexního typu, poskytující odpovídající vzdělání osobám, které již ukončily základní vzdělávání.

3BEZPO-EKON s.r.o.

Purkyňova 316/14, Mikulov
Otevřeno do 16:00

Provádíme komplexní služby a poradenství a to v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany ekologie a ekonomiky. V naší nabídce dále naleznete komplexní úklidové služby a náš provoz prádelny.

4Prádelna a čistírna MANELA

Tyršova 142/29, Bohdalice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Praní, mandlování, žehlení prádla a oděvů, záclon a závěsů, čištění šatů, outdoorových oděvů, pracovních oděvů, motorkářských oděvů, kůže a kožešin, impregnace, kulmování zavinovačky, čištění peří, opravy oděvů. Dle dohody svoz a rozvoz prádla smluvním partnerům.

5Marie Horáková - Prádelna

Nádražní 233/11, Vyškov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Potřebujete kvalitně vyprat a vyžehlit prádlo? Mandlovna ve Vyškově Vám nabízí své profesionální služby. Máte doma schovaný koš s nevyžehleným prádlem? Přivezte ho do naší prádelny a nechte praní, žehlení a mandlování prádla na nás. Zajišťujeme chemické čištění oděvu a hloubkové čištění koberců.…

6KRAJÍČEK ALEŠ-ALKA

2.5
★★★★★
★★★★★
(12)
Komenského 882, Slavičín
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Naše firma nabízí prodej a servis šicích strojů značek Veritas, Pfaff, Brother, Zetina, Janome a dalších. V nabídce jsou také průmyslové šicí stroje, overlocky, coverlocky, žehlicí technika, šicí a vyšívací nitě, nůžky. Možnost nákupu přes eshop i v prodejně.

7CLEAR TECHNIK, s.r.o.

Úklid kanceláří, bytů, firem, ordinací. Úklid po dělnících, nárazový úklid při stěhování, po malování a podobně. Mytí oken, praní a žehlení. Vysoká úroveň služeb za přijatelnou cenu.

8SaF - SERVIS, s.r.o.3 pobočky

sídl. Svobody 3552, Prostějov
Otevřeno do 17:00

Nabízíme chemické čištění oděvů a textilií včetně pracovních oděvů, chemické čištění oděvů z kůže a kožešin. Mimo jiné nabízíme praní, žehlení a opravy prádla. Služby poskytujeme hotelům, penzionům, restauracím. Dále i prodáváme techniku, chemikálie a pomůcky pro chemické čistírny a prádelny.

9VÍT SPÁČIL - prádelny a čistírny, spol. s r.o.

Husovo nám. 2127, Prostějov
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Nabízíme praní i žehlení prádla pro obyvatelstvo, restaurace, hotely či firmy. Dále i poskytujeme čištění, údržbu pracovních oděvů, galanterní opravy a dovoz vypraného prádla a šatstva.

10SENZA družstvo,chráněná dílna

3.9
★★★★★
★★★★★
(29)
Tylova 4236/44, Prostějov Bezdlužná

Senza družstvo, chráněná dílna bylo založeno jako jedno z prvních družstev sociálního typu v ČR. Zajišťujeme praní, mandlování a žehlení prádla. Dále provozujeme vývařovnu s jídelnou i s rozvozem jídla. Velká část firmy se zabývá prací v univerzální dílně. Zajišťujeme dílčí výrobní operace pro…


Firmy v dalších lokalitách


Žehlírny, žehlení prádla v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Žehlírny, žehlení prádla najdete 75 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 68 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 23 firem v regionu Morava.