Žehlírny, žehlení prádla – Morava

Žehlení patří k nejméně oblíbeným domácím pracím. Pokud vás žehlení nebaví, nemáte na něj čas nebo se bojíte nějaké jemné prádlo vyžehlit, abyste si ho nezničili, pak využijte služeb profesionálních žehlíren. Přehled žehlíren v lokalitě Morava.

1–10 firem z 130 nalezených Filtry

1Prádelna Balcarová

Ruská 591/47, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma nabízí praní, žehlení, mandlování, šití a opravy prádla. V oboru máme 25letou praxi v praní, žehlení, mandlování, šití, a opravy prádla. Pereme i deky z ovčí vlny.

2CLARUS PROFI, s.r.o.1 pobočka

2.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Šumavská 524/31, Brno-Veveří Bezdlužná

Na úklidy se specializujeme už od roku 1995. Provádíme pravidelné jednorázové úklidy firem, komerčních prostorů, mytí oken či renovace podlah. Máme bohaté zkušenosti v uklízení tzv. čistých prostor, kde je kladen vysoký standard na hygienu.

3ÚKLIDOVÝ SERVIS HUDEČEK

Úklidová firma provádí pravidelné i jednorázové úklidy bytových i komerčních prostor včetně mytí oken, strojového čištění koberců, čalounění, garáží a výrobních hal. Vyklízení objektů, služby hodinového manžela, dodání, opravy i montáž žaluzií.

4Mgr. Iva Ságnerová - sagiva-úklid

Kounicova 944, Brno Bezdlužná

Provádíme pravidelný i jednorázový úklid domácností a kanceláří, úklid po rekonstrukci a malířích, čištění koberců. Nabízíme službu hodinového manžela.

5Odborné učiliště a Praktická škola Brno

Lomená 530/44, Brno Bezdlužná

Speciálně pedagogické vzdělávací a výchovné zařízení komplexního typu, poskytující odpovídající vzdělání osobám, které již ukončily základní vzdělávání.

6BEZPO-EKON s.r.o.

Purkyňova 316/14, Mikulov
Dnes už má zavřeno

Provádíme komplexní služby a poradenství a to v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany ekologie a ekonomiky. V naší nabídce dále naleznete komplexní úklidové služby a náš provoz prádelny.

7Prádelna a čistírna MANELA

4.7
★★★★★
★★★★★
(44)
Tyršova 142/29, Bohdalice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Praní, mandlování, žehlení prádla a oděvů, záclon a závěsů, čištění šatů, outdoorových oděvů, pracovních oděvů, motorkářských oděvů, kůže a kožešin, impregnace, kulmování zavinovačky, čištění peří, opravy oděvů. Dle dohody svoz a rozvoz prádla smluvním partnerům.

8Marie Horáková - Prádelna

Nádražní 233/11, Vyškov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Potřebujete kvalitně vyprat a vyžehlit prádlo? Mandlovna ve Vyškově Vám nabízí své profesionální služby. Máte doma schovaný koš s nevyžehleným prádlem? Přivezte ho do naší prádelny a nechte praní, žehlení a mandlování prádla na nás. Zajišťujeme chemické čištění oděvu a hloubkové čištění koberců.…

9KRAJÍČEK ALEŠ-ALKA

3.5
★★★★★
★★★★★
(9)
Komenského 882, Slavičín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma nabízí prodej a servis šicích strojů značek Veritas, Pfaff, Brother, Zetina, Janome a dalších. V nabídce jsou také průmyslové šicí stroje, overlocky, coverlocky, žehlicí technika, šicí a vyšívací nitě, nůžky. Možnost nákupu přes eshop i v prodejně.

10CLEAR TECHNIK, s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Čechova 1378, Otrokovice Bezdlužná

Úklid kanceláří, bytů, firem, ordinací. Úklid po dělnících, nárazový úklid při stěhování, po malování a podobně. Mytí oken, praní a žehlení. Vysoká úroveň služeb za přijatelnou cenu.


Žehlírny, žehlení prádla – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Žehlírny, žehlení prádla v lokalitě Morava – detailní popis

V žehlírně vám vyžehlí jakékoliv prádlo, avšak můžete narazit i na žehlírny, které vybrané druhy prádla nežehlí. Většinou se jedná o spodní prádlo, a to z hygienických důvodů. Některé žehlírny fungují samostatně a zabývají se pouze žehlením a mandlováním. Jiné žehlírny jsou součástí prádelen a čistíren. Žehlírny žehlí prádlo jak pro domácnosti, tak firmy.

Jak žehlírny fungují?

V žehlírně si prostřednictvím telefonu nebo sms domluvíte termín, kdy budete moc prádlo donést. Až vám prádlo vyžehlí, obdržíte sms o možnosti vyzvednutí prádla. Ve většině žehlíren vám prádlo vyžehlí do 48 hodin. Některé žehlírny nabízejí nadstandardní služby, mezi které patří expresní žehlení do 24 hodin. Pokud se vám nechce chodit do žehlírny nebo na to nemáte čas, pak můžete využít službu svozu a dovozu prádla. Pro nevyžehlené prádlo si přijedou až k vám domů a vyžehlené prádlo vám dovezou opět až domů.

Co si lze nechat vyžehlit?

  • Dámské, pánské i dětské oblečení
  • Pracovní oblečení
  • Záclony a závěsy
  • Ložní prádlo
  • Deky
  • Ubrusy
  • Ručníky
  • Kapesníky

Kolik stojí žehlení?

Ceny jsou individuální v závislosti na jednotlivých žehlírnách. Některé žehlírny mají ceny pro jednotlivé druhy oděvů a bytového textilu, u jiných se cena odvíjí od počtu kilogramů prádla. Do ceny se také započítává expresní žehlení, svoz a dovoz prádla.