Zasklívání balkonů, lodžií – Morava

Přemýšlíte nad zasklením vašeho balkónu nebo lodžie? Zasklívání je v současnosti velmi moderní, efektivní a přináší řadu výhod. Pokud navíc bydlíte v nižších patrech, může zasklení odradit zloděje. Firmy provádějící zasklívání balkónů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 100 nalezených Filtry

1MÍSTECKÁ STAVEBNÍ, s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(3)
Bozděchova 12, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám profesionální sklenářské práce, zakázkovou výrobu skel a nonstop sklenářský servis. Vyrábíme zrcadla, celoskleněné dveře a stěny, výplně zábradlí i obklady do koupelen a kuchyní. Mezi naše další služby patří zasklívání, doprava a montáž skel. Kontaktujte naše sklenářství pro…

2Skleníky Ondřej Bureš

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Kaplanova 1763, Kroměříž Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se výrobou a prodejem skleníků, zastřešení bazénů, pergol, zimních zahrad a přístřešků pro nejrůznější využití, např. nad vchodové dveře, na auto, na stroje atd. Vyrábíme zejména z hliníku a polykarbonátu. Mezi naše další služby patří zasklívání balkónů a lodžií.

3Skleníky Bureš

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Kaplanova 1763/1, Kroměříž Bezdlužná Ověřená

Nabízíme výrobu skleníků a zimních zahrad i přístřešků nad vchod do domu či provádíme zastřešení pergol, zasklívání lodžií a balkonů. Dále nabízíme zakrytí bazénů či bazénových přístřešků. Skleník dodáváme kompletně smontovaný. Vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Dobrá propustnost světla. Nízká…

4Ladislav Smutník- Sklenářství Smutník

Drnovice 722, Drnovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka zasklívání balkonů a lodžií, lepených a kalených bezpečnostních skel, broušení, fazetování, skleněných kuchyňských obkladů, celoskleněných dveří, skleněných výplní zábradlí, lepení akvárií, rámování a běžných sklenářských prací.

5SKLENÁŘSTVÍ BRNO - Rosprim Pavel

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Purkyňova 3050/99a, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme veškeré sklenářské práce po celé ČR. Provádíme zasklívání oken, dveří, výloh, střech, výtahů. Dodáváme izolační, bezpečnostní, kalená skla, zrcadla, celoskleněné dveře a stěny, akvária a terária. Brousíme, vrtáme, pískujeme, fazetování.

6Sklomont Zaoral

Nabízíme zasklívání. Dodáváme výlohy, dveře, okna, nábytková skla. Vyrábíme zrcadla na míru, montujeme zdarma, akvária, terária. Vybavíme koupelny. Vrtáme, brousíme sklo.

7Zasklívání lodžií CABAL Moravia s.r.o.

3.6
★★★★★
★★★★★
(10)
Vlárská 953/22, Brno-Slatina
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Dodáváme a montujeme zasklení lodžií systémem Optimi, AluPlus, AluVista nadlodžie, pololodžie, balkony, terasy, altány, zimní zahrady. Provádíme rekonstrukce - panelové balkony včetně výměny balkonových sestav v hliníkovém provedení, výměna zábradlí.

8Jiří Kučera, Kučera a Spol. - sklenářství

3.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Křížkovského 416/22, Brno, Pisárky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše sklenářství provádí veškeré sklenářské práce, broušení i vrtání skla. Zasklívací služba do bytu, zasklívání izolačním dvojsklem, bezpečnostním kaleným a lepeným sklem a sklem copilit. Montujeme celoskleněné stěny a zrcadlové stěny.

9ALIA SYSTEM s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Komárovská 302/2, Brno-Komárov Bezdlužná

Provádíme kompletní dodávku skleněných prvků pro interiéry, včetně projekce. Celoskleněné stěny, dveře otočné, posuvné, zábradlí, podlahy, sprchové kouty a zástěny. Obklady barevnými skly interiérů. Skleněné markýzy. Kování od značek SADEV, HAWA a WSS na sklo.

10FB LODŽIE s.r.o.

2.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Musilova 1638/9, Brno-Husovice Bezdlužná

Provádíme výrobu, montáž i rekonstrukce betonových a hliníkových (ALU) lodžií a balkonů. Balkonové zábradlí osazené mimo plochu lodžie/předsunuté zábradlí. Dále zakládáme lodžie/balkony bez základů přímo na dům (panel, cihla) i tam, kde nyní nejsou.


Zasklívání balkonů, lodžií – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Zasklívání balkonů, lodžií v lokalitě Morava – detailní popis

Na zasklení balkónů a lodžií se používají dva systémy, a to rámové a bezrámové, přičemž oba mají své výhody i nevýhody. Každé instalaci zasklení by měla předcházet revize současného stavu balkónu nebo lodžie. Pokud revize není vyhovující, je nutné balkón nebo lodžii nechat zrekonstruovat a zateplit. 

Rámový systém

U rámového systému se profily vyrábějí z hliníku. Rámový systém může mít jedno až deset posuvných částí vsazených v horní a dolní kolejnici. Tento systém bývá levnější než bezrámový systém

Bezrámový systém

Bezrámový systém vyniká čistým designem. Jeho hlavním materiálem je sklo, které je vsazeno do plastových profilů umožňujících jednotlivá křídla otevírat a posouvat. Jelikož systém neobsahuje žádné rámy, průchodu světla do místnosti tak nic nebrání. Cenově je dražší než systém bezrámový.

Výhody zasklení balkónů a lodžií

  • Zvětšení obytné plochy
  • Zvýšení komfortu bydlení
  • Celoroční využití balkónu nebo lodžie
  • V zimě funguje jako účinná termoizolace
  • Získání zimní zahrady
  • Šetří náklady na vytápění
  • Ochrana před větrem, deštěm a sněhem
  • Ochrana proti hluku a prachu
  • Odrazuje zloděje od vloupání do bytu
  • Zvýšení hodnoty bytu

Cena zasklení balkónů a lodžií

Cena se odvíjí od rozměrů, technického řešení a stavu balkónového zábradlí, jenž bude součástí zasklení. Dále závisí na druhu použitého systému, a to rámového nebo bezrámového, kvalitě skel a volbě doplňků.