Webhosting a hosting – Morava

Potřebujete webové stránky pro svoji firmu či soukromé aktivity? Pak budete potřebovat webhosting, díky kterému se vaše webová stránka dostane na internet. Prakticky se jedná o pronajmutí prostoru na serveru. Poskytovatelé webhostingu v lokalitě Morava.

1–10 firem z 676 nalezených Filtry

1Master Internet, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Purkyňova 3030/35e, Brno-Královo Pole

Provozovatel datacenter - služby v oblasti serverhostingu, housing dedikovaných serverů. Služby pro ISP - IP konektivita, pronájem lambd i ethernetových okruhů, široká mapa pokrytí.

2STYXEN s.r.o.

Správa sítí a serverů, zálohování dat, prodej počítačů, služby virtuální kanceláře zahrnující outsourcing software. Kompletní konzultační činnost v IT, webhosting, webdesign i bezpečnost v IT tvoří souhrn služeb poskytovaných našim zákazníkům.

3GRAWEB s.r.o.

Naše agentura začínala v roce 2001 jako sólový projekt jednoho marketingového specialisty. Dnes patří GRAWEB mezi přední reklamní agentury na jižní Moravě.

4Atlasfirem.info

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Podpěrova 518/6, Brno Bezdlužná

Provozování informačních portálů pro celou ČR a SR, katalogu firem, realitní a pracovní inzerce. Nabídka optimalizací internetových stránek.

5NetSERV, s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(17)
Pavlovská 531/46, Mikulov
Otevřeno od 8:30

Společnost NetSERV, s.r.o. se profiluje na trhu informačních technologií již řadu let s cílem poskytnout zákazníkům komplexní služby a maximálně vyhovět jejich požadavkům a potřebám. Pracovní tým společnosti tvoří zejména specialisti v oblasti IT, WAN, a LAN technologií, kteří mají v některých…

6Artiq, v.o.s.

Zajištění webhostingu. Registrace domén on-line se službami antivir i antispam. Servis a prodej výpočetní i kancelářské techniky. Správa sítí.

7HAKMAN - elektromontáže s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Brněnská 1535, Staré Město

Elektroinstalace kontejnerů, kontejnerových staveb a veřejných zařízení od vypracování projektové dokumentace až po výchozí elektrorevize. Zajišťujeme služby internetového připojení, kamerových systémů, satelitní techniky. Poskytujeme webhosting. Likvidujeme použité PC a IT techniku.

8Lisický Roman - Linet Design

4.2
★★★★★
★★★★★
(8)
sídl. Svobody 3509, Prostějov Bezdlužná

Vytváříme kompletní www stránky s editací obsahu po zadání hesla. Registrace webů do vyhledávačů. Dále i realizace e-shopů. Zabýváme se internetovým marketingem a správou reklamních kampaní.

9Kudla Jan - All elektro1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Šmídova 806/3a, Ostrava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Výpočetní technika - prodej, servis, instalace. Montujeme kamerové systémy. Tvorba webových stránek a elektronických obchodů, webhosting.

10Moonlake Web Services, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Masarykova 118, Modřice Bezdlužná

Zabývám se tvorbou webových stránek.


Firmy v dalších lokalitách


Webhosting a hosting v lokalitě Morava – detailní popis

Webhosting je služba, kdy si pronajímáte prostor na serveru, kde bude vaše webová stránka uložena. Poskytovatel webhostingu vyčlení pro váš web místo na svém serveru a web tam uloží. Jen díky webhostingu se vaše webová stránka dostane na internet a může fungovat online. Ve většině případů se společně s webhostingem objednává i doména. Webhosting je určen pro méně náročné weby. Složitější weby pak vyžadují vlastní server. 

Na webhosting lze umístit různá data k webu (obrázky, videa, hudbu), provozovat tam vlastní e-mailové schránky, instalovat CMS (WordPress atd.) nebo vytvářet databáze a ukládat do nich data. Na webhostingu lze psát své stránky v HTML, CSC či PHP.

Typy hostingu 

  • Webhosting zdarma – představuje nejlevnější variantu, avšak má mnohá omezení ve formě limitů, místa atd. Ve většině případů je na doméně třetího řádu. 
  • Webhosting sdílený –  je nejoblíbenějším typem hostingu a nejideálnějším řešením, pokud právě začínáte s webhostingem. Lze na něm rozjet většinu stránek v HTML nebo PHP. Bez problému lze na něj nainstalovat i WordPress.
  • Multihosting – funguje na principu sdíleného webhostingu, akorát na něm můžete provozovat více domén druhého řádu. 
  • Virtuální server (VPS) – je velmi oblíbený u zkušenějších uživatelů. Předem si vyberete výkon, který lze v případě potřeby zvýšit nebo snížit. 
  • Dedikovaný server (VDS) – výhodou tohoto serveru je, že je jen váš. Často k němu poskytovatelé nabízejí i technickou podporu.
  • Managed server – jedná se o servery, které se připravují a konfigurují přímo na míru.