Výtvarníci, malíři, karikaturisté – Morava

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Krekra z.s.

Přijďte si vyzkoušet více než 40 různých tvořivých technik, muzikoterapii, psychomotorickou terapii, expresivní techniky, ruční práce, výtvarné kurzy a jiné. Najdete nás ve Zlíně.

2Kobylík Jaromír

Kompletní malířské a natěračské služby. Malba interiérů, aplikace tapet. Dále nabízím nátěry venkovních ploch. Oškrábání starých ploch je pro mě samozřejmostí.

3Karel Skřivánek- K + P SKŘIVÁNKOVI GALERIE

Zálešná I 1779, Zlín
Otevřeno do 17:00

Provádíme rámování a paspartování. Prodáváme obrazy, grafické listy. Pořádáme autorské výstavy výtvarníků. Prodej olejových maleb, grafických listů, keramiky, plátěných a kartonových paspart. Nabídka rámování do dřevěných a kovových lišt. Nabídka čirého, antireflexního i s UV filtrem skla. Dodávka…

4Základní umělecká škola, Mohelnice, Náměstí Svobody 151 pobočka

Základní umělecká škola pro 645 žáků - zaměřujeme se na výuku hudby, výtvarnictví i dramatu. Provozujeme pěvecký sbor Arietta a Sluníčka. Organizujeme divadelní představení, výstavy, soutěže a koncerty. Vyučujeme hře na bicí, klavír, kytaru, housle, trubku a další.

5Kamínková Lenka

4.6
★★★★★
★★★★★
(30)
Palackého třída č.…, Brno Bezdlužná

Ateliér Malování kreslení Brno vedeme od roku 2010. Náš ateliér se nachází na Palackého třídě č. 95 v Králově poli, přímo naproti KD Semilasso, ve dvorním traktu. Je to krásný pavlačový dům s uzavřeným dvorem, který sdílíme spolu s keramickou dílnou Matilda. Je to místo, kde se stále něco děje.

6Jansová Magda

Provoz keramického a výtvarnického ateliéru. Dále nabízíme kurzy keramiky a výtvarné výchovy. Pořádáme příměstské tábory.

7Šplíchal Antonín

Dolany 323, Dolany Bezdlužná

Nabídka služeb výtvarníka a ilustrátora.

8LCN PROJECT s.r.o.- Karikatury.eu

Stodolní 794/21 , Ostrava, Moravská…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem barevných i černobílých karikatur ve formátu A3 a A4.


Firmy v dalších lokalitách


Výtvarníci, malíři, karikaturisté v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Výtvarníci, malíři, karikaturisté najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.