Výtvarníci, malíři, karikaturisté – Morava

Jste milovníkem umění a rádi byste vlastnili nějaké originální dílo? Pak se vydejte na vernisáž, kde si veškerá díla můžete v příjemném prostředí prohlédnout a poté zakoupit. Přehled výtvarníků, malířů a karikaturistů v lokalitě Morava.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Karel Skřivánek- K + P SKŘIVÁNKOVI GALERIE

Zálešná I 1779, Zlín
Otevřeno do 17:00

Provádíme rámování a paspartování. Prodáváme obrazy, grafické listy. Pořádáme autorské výstavy výtvarníků. Prodej olejových maleb, grafických listů, keramiky, plátěných a kartonových paspart. Nabídka rámování do dřevěných a kovových lišt. Nabídka čirého, antireflexního i s UV filtrem skla. Dodávka…

2Základní umělecká škola, Mohelnice, Náměstí Svobody 151 pobočka

Základní umělecká škola pro 645 žáků - zaměřujeme se na výuku hudby, výtvarnictví i dramatu. Provozujeme pěvecký sbor Arietta a Sluníčka. Organizujeme divadelní představení, výstavy, soutěže a koncerty. Vyučujeme hře na bicí, klavír, kytaru, housle, trubku a další.

3Kamínková Lenka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Palackého třída č.…, Brno Bezdlužná

Ateliér Malování kreslení Brno vedeme od roku 2010. Náš ateliér se nachází na Palackého třídě č. 95 v Králově poli, přímo naproti KD Semilasso, ve dvorním traktu. Je to krásný pavlačový dům s uzavřeným dvorem, který sdílíme spolu s keramickou dílnou Matilda. Je to místo, kde se stále něco děje.

4Jansová Magda

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Partyzánská 2978, Prostějov Bezdlužná

Provoz keramického a výtvarnického ateliéru. Dále nabízíme kurzy keramiky a výtvarné výchovy. Pořádáme příměstské tábory.

5Šplíchal Antonín

Dolany 323, Dolany Bezdlužná

Nabídka služeb výtvarníka a ilustrátora.

6LCN PROJECT s.r.o.- Karikatury.eu

Stodolní 794/21 , Ostrava, Moravská…
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem barevných i černobílých karikatur ve formátu A3 a A4.

7Klabal Jiří, Mgr.art.

Na základě specifických požadavek a prostorových dispozic realizuji interiérové i exteriérové malby na zeď. Jako hlavní techniky používám akrylovou malbu, malbu ve graffiti stylu nebo linoryt, přičemž zkušenosti čerpám ze studií, předchozí praxe či z vlastní volné tvorby.

8Vladimíra Kalach - Kalach Art

sem malířka, výtvarnice a lektorka výtvarných kurzů pro děti, dospělé, kolektivy a firmy. Pořádám kreativní art kurzy, workshopy, teambuildingy, výstavy. Zabývám se autorskou tvorbou, malbou a kresbou obrazů realistických, abstraktních, energetických - enkaustika, malba voskem. Mám i eshop.


Firmy v dalších lokalitách


Výtvarníci, malíři, karikaturisté v lokalitě Morava – detailní popis

Výtvarné umění existuje odjakživa. Už zástupci Homo erectus a neandrtálci vytvářeli první rytiny. V paleolitu zase zástupci moderního člověka vytvářeli rozsáhlé jeskynní malby, které se na několika místech na Zemi dochovaly dodnes. Dnešní výtvarné umění zahrnuje několik hlavních oborů, mezi které patří malířství, sochařství, architektura, fotografie atd. Výtvarné umění zahrnují jedinečná a originální díla, která lze zakoupit v galeriích, na vernisážích nebo na webových stránkách daného umělce. Umělci pracují také na zakázku. Někteří umělci se specializují pouze na jednu oblast výtvarného umění a jiní se zase věnují hned několika oblastem najednou. 

Součástí výtvarného umění jsou i karikatury, které mají též dlouhou historii jako lidstvo samo. V dnešní době ale karikatury zaujímají nový prostor a uplatnění. Karikatury jsou komické až satirické portréty. Objevují se v nejen kresbě, malbě nebo sochařství, ale i v literatuře nebo hudbě. Ač se vyskytují různě, všechny je spojuje humor a nadsázka. Karikatury jsou dnes oblíbeným dárkem, kterým lze obdarovat kohokoliv. Karikaturisté vyhotovují karikatury na základě fotografií, přičemž potřebují fotografii dotyčného nebo dotyčných s pořádným úsměvem. Karikaturistu je také možné pozvat na párty či jakoukoliv společenskou akci, kde dokáže karikaturu vytvořit na počkání. Zkušení karikaturisté dokáží vytvořit jednu karikaturu i za pět minut. Kreslení karikatur na akcích patří k nejoblíbenějším atrakcím.