Výkup zlata, drahých kovů – Morava

Máte doma šperky z drahých kovů, které už nenosíte? Našli jste doma předměty z drahých kovů, které už nepotřebujete? Pak je můžete odnést do výkupny, kde za ně dostanete peníze v hotovosti. Přehled výkupen zlata a drahých kovů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 68 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Naše zlatnictví nabízí zakázkovou výrobu, opravy šperků zlatých a stříbrných, vykupujeme zlato. Snubní prsteny. Prodej šperků. Mimo otvírací dobu po telefonické dohodě.

Poslat poptávku 544 245 281

Profesionálně se věnuje investičnímu zlatu o ryzosti 999,9 čistoty, také označení( 24k ), toto zlato je dle zákona 235/2004 Sb. v celé EU osvobozeno od DPH. Spolupracujeme s významnými rafinériemi jako jsou ARGOR HERAUES, ÖSTERREICH MUNZE a GSP RAFINERIE, které zpracovávají zlato jak vytěžené z…

Poslat poptávku 777 222 200

Zabýváme se prodejem i opravami šperků a hodinek. Chvíle, kdy darujete člověku klenot či šperk bývají významné, nezapomenutelné. Váš cit a naše znalosti mohou být zárukou toho nejlepšího výběru.

Poslat poptávku klenoty-oplustil.cz 519 346 209

Výkup zlata a stříbra, výroba Au a Ag litých polotovarů, zpracování a příprava grafických návrhů šperků pro individuální zakázky (3D projekce) a jejich výrobu. Prodej investičních slitků Argor Heraus.

Poslat poptávku aurum-brno.cz 737 427 295

Půjčky oproti zástavě, výkup, prodej zlata, šperků, mobilních telefonů, notebooků, tabletů, fotoaparátů, vykupujeme také starožitné šperky a zlaté slitky.

Poslat poptávku zastavarnabazarkm.cz 775 608 402

Provozujeme eshop s investičním zlatem a stříbrem. Nabízíme také platinu a diamanty. Investujte do zlata, umožňujeme také zpětný odkup ve formě slitků a mincí.

Poslat poptávku zlato-slitky-mince.cz 602 706 860

Investiční poradenství, specialistka diagnostiky osobních financí. Nezávislé poradenství. Nákup a prodej zlata a stříbra. Vstřícnost a rychlá komunikace.

Poslat poptávku 607 169 213

Naším oborem je prodej zlatých a stříbrných šperků. Výroba originálních modelů od výtvarníků a indiánských návrhů. Nabídka zlatnických oprav i zakázkové výroby.

Poslat poptávku atelier-bohmova.cz 731 350 132

Investujte do fyzického zlata a stříbra formou jednorázového nákupu nebo spořícího plánu. Nabízíme jedinečnou příležitost k nákupu cenných kovů a poskytujeme možnost uskladnění nebo dodání fyzického zlata. Tyto cenné kovy jsou od osvědčených rakouských a švýcarských dodavatelů. Provádíme i zpětný…

Poslat poptávku zlatarezerva.cz 733 729 022

Naším oborem je zakázková výroba, prodej a opravy briliantových a perlových šperků. Prodej značkových hodinek a snubních prstýnků, náhrdelníků, náušnic, náramků a dalších. Výkup a prodej zlata a stříbra.

Poslat poptávku zlatnictvivymolovi.cz 777 221 961

Výkup zlata, drahých kovů v lokalitě Morava – detailní popis

Výkupny se specializují na výkup drahých kovů a výrobků z těchto kovů. Šperky a různé předměty z drahých kovů nemusí být pouze v zachovalém stavu, ale mohou být i poškozené, přetrhané, znehodnocené nebo bez puncovních značek. Výkupny vykupují i zlomkové zlato, což je roztavené zlato v podobě slitku. Výkup zlata nabízejí zlatnictví nebo firmy specializující se na výkup drahých kovů.

Co všechno výkupny vykupují?

 • Výkup materiálů – zlato, stříbro, platina, palladium, palargen, alpaka
 • Šperky – prsteny, řetízky, náramky, náušnice, přívěsky
 • Zlaté předměty – zlaté hodinky, zlaté tabatěrky, zlaté obaly na rtěnky, brýlové obroučky, tužky, hroty od plnicích per
 • Stříbrné předměty – stříbrné tabatěrky, obaly na rtěnky, pudřenky, hodiny, nádobí, příbory
 • Zubní zlato – zlaté zubní korunky, zbytky zlatých zubů, dentální slitiny Aurix L
 • Zlatý granulát – malá zrnka čistého zlata
 • Zlaté investiční celky – zlaté investiční slitky Argor Heraeus
 • Slitky – stříbrné investiční slitky, slitky z Puncovního úřadu
 • Mince – zlaté a stříbrné mince různé ryzosti, investiční mince, výroční mince, medaile

Jak probíhá výkup zlata a dalších kovů?

 1. Zvážení materiálu
 2. Sepsání kupní smlouvy 
 3. Roztavení zlomků 
 4. Vyhotovení slitku
 5. Analýza slitku rentgenovým spektrometrem 
 6. Zvážení slitku na kalibrovaných zlatnických vahách
 7. Zapsání výsledků analýzy do kupní smlouvy
 8. Vyplacení částky v hotovosti nebo převodem na účet

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.