Výkup zlata, drahých kovů – Morava

1–10 firem z 72 nalezených Filtry

1Horák Jaromír - šperky

Nádražní 563/124, Šlapanice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše zlatnictví nabízí zakázkovou výrobu, opravy šperků zlatých a stříbrných, vykupujeme zlato. Snubní prsteny. Prodej šperků. Mimo otvírací dobu po telefonické dohodě.

2Veselý Jaromír - Gold Invest13 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Masarykovo náměstí…, Hodonín Bezdlužná

Profesionálně se věnuje investičnímu zlatu o ryzosti 999,9 čistoty, také označení( 24k ), toto zlato je dle zákona 235/2004 Sb. v celé EU osvobozeno od DPH. Spolupracujeme s významnými rafinériemi jako jsou ARGOR HERAUES, ÖSTERREICH MUNZE a GSP RAFINERIE, které zpracovávají zlato jak vytěžené z…

3Zastavárenský dům U Metropolu Bohuslav Zduba

Mlýnská 4, Brno
Dnes už má zavřeno

Provozujeme bazar a zastavárnu již od roku 1994. Nabízíme výkup zboží i komisní prodej, případně prodej zboží přes Aukro. Vykupujeme vše na co si vzpomenete - zlato, šperky, sportovní potřeby i elektroniku. V případě potřeby poskytujeme krátkodobé půjčky.

4Opluštil Vladimír

4.9
★★★★★
★★★★★
(430)
Na Aleji 146, Velké Bílovice Bezdlužná

Zabýváme se prodejem i opravami šperků a hodinek. Chvíle, kdy darujete člověku klenot či šperk bývají významné, nezapomenutelné. Váš cit a naše znalosti mohou být zárukou toho nejlepšího výběru.

5AURUM-BRNO.CZ1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Sokolská 364/4, Brno - Veveří
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výkup zlata a stříbra, výroba Au a Ag litých polotovarů, zpracování a příprava grafických návrhů šperků pro individuální zakázky (3D projekce) a jejich výrobu. Prodej investičních slitků Argor Heraus.

6Empire music s.r.o. - Zastavárna - Bazar

4.6
★★★★★
★★★★★
(10)
Dobrovského 170, Kroměříž
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Půjčky oproti zástavě, výkup, prodej zlata, šperků, mobilních telefonů, notebooků, tabletů, fotoaparátů, vykupujeme také starožitné šperky a zlaté slitky.

7TIWO, spol. s r.o. zlato,mince,slitky

Provozujeme eshop s investičním zlatem a stříbrem. Nabízíme také platinu a diamanty. Investujte do zlata, umožňujeme také zpětný odkup ve formě slitků a mincí.

8Svobodová Jarmila - investiční poradenství

Moravcova 9, Kroměříž
Dnes už má zavřeno

Investiční poradenství, specialistka diagnostiky osobních financí. Nezávislé poradenství. Nákup a prodej zlata a stříbra. Vstřícnost a rychlá komunikace.

9ATELIER BÖHMOVÁ VĚRA s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Kvítková 4352, Zlín Bezdlužná

Naším oborem je prodej zlatých a stříbrných šperků. Výroba originálních modelů od výtvarníků a indiánských návrhů. Nabídka zlatnických oprav i zakázkové výroby.

10ZLATÁ REZERVA s.r.o.

Investujte do fyzického zlata a stříbra formou jednorázového nákupu nebo spořícího plánu. Nabízíme jedinečnou příležitost k nákupu cenných kovů a poskytujeme možnost uskladnění nebo dodání fyzického zlata. Tyto cenné kovy jsou od osvědčených rakouských a švýcarských dodavatelů. Provádíme i zpětný…


Výkup zlata, drahých kovů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Výkup zlata, drahých kovů v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Výkup zlata, drahých kovů najdete 72 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 65 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 22 firem v regionu Morava.