Vyhlídkové jízdy – Jihomoravský kraj

Poznávejte města, památky nebo přírodní scenérie z jiné perspektivy než z té pěší. Vyražte na vyhlídkové jízdy autobusem, tramvají nebo lodí a vychutnejte si nezapomenutelné zážitky. Přehled firem organizujících vyhlídkové jízdy v lokalitě Jihomoravský kraj.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1Jiří Švásta

Jiří Švásta, se sídlem Na Ostrůvku 196, 691 02, Velké Bílovice, v okrese Břeclav a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Zemědělský podnikatel - fyzická osoba. Založení v roce 1991. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Zdroj: výpis z…

2Vranov Agency

Vranov Agency, se sídlem Junácké údolí 234, 671 03, Vranov nad Dyjí, v okrese Znojmo a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1999. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…


Firmy v dalších lokalitách


Vyhlídkové jízdy v lokalitě Jihomoravský kraj – detailní popis

Poznávat města nemusíte pouze z pěší perspektivy. Díky vyhlídkovým jízdám se dostanete ke všem významným památkám za relativně krátký čas. Pokud je součástí vyhlídkové jízdy i průvodce, získáte i zajímavý výklad o historii města. Některé vyhlídkové autobusy jsou vybaveny i audio průvodcem. Vyhlídkovou jízdu lze podniknout ve skupině s ostatními turisty nebo i individuálně. Vyhlídkovou jízdu lze podniknout nejen autobusem, ale i tramvají, lodí nebo kočárem taženým koňmi. Pokud chcete zažít při prohlídce města i trošku adrenalinu, zkuste vyhlídkový let letadlem nebo vrtulníkem nad městem. 

Vyhlídkové jízdy autobusem

Jsou velmi oblíbené ve velkých městech. Autobus dělá okružní jízdu po významných památkách, které je možné si i pohodlně vyfotit. Na palubě autobusů bývají přichystaní audio průvodci v několika světových jazycích. Výhodou vyhlídkových jízd je možnost vidět spoustu památek za relativně krátký čas. 

Vyhlídkové jízdy tramvají

Vyhlídkovou jízdu po městě je možné uskutečnit i tramvají, která též jezdí kolem významných památek. Stačí si koupit jízdenku na tramvaj a můžete se vydat, kam budete chtít. Dopravní podniky organizují i speciální okružní jízdy vyhlídkovými vozy nebo historickými vozy. 

Vyhlídkové jízdy lodí

Vyhlídkové jízdy lodí jsou nevšedním zážitkem, při kterém se můžete kochat krásou pobřežních částí měst. Uvidíte město z jedinečné perspektivy a pořídíte si jedinečné fotografie. Na lodi se můžete i lehce občerstvit nebo si dát oběd či večeři. Vyhlídkovou jízdu lodí můžete podniknout na výletní lodi, historické lodi, parníku nebo třeba na gondoli.