Vizážista, stylista a image maker – Morava

V dnešní době je běžné pravidelně navštěvovat kadeřnici, kosmetičku, manikérku či pedikérku, avšak navštívit stylistu a poradit se v otázce oblékání je téměř neznámá a málo využívaná služba. Přehled vizážistů, stylistů a image makerů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 200 nalezených Filtry

1SVATEBNÍ SALON SEN s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(19)
Komenského 27/6 , Zábřeh
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Svatební salon Sen vznikl v roce 2010. Zabývá se půjčováním a prodejem šatů a doplňků. Vybírat si můžete ze sortimentu šatů svatebních, společenských, šatů do tanečních a společenských toalet v různých velikostech. Nabízíme také šaty pro družičky a chlapecké obleky. Vybírat můžete z velkého…

2Havlíková Petra

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Příkop 148/18, Brno-Trnitá Bezdlužná

Jsme poradna pro zdravý životní styl a krásu, nabízíme pomoc při modelování postavy, hubnutí, úpravy jídelníčku a dále poskytujeme poradenství v oblasti dermatologie a změny image.

3Schlosserová Kateřina

Provozujeme vizážistické a fotografické studio. Provádíme proměny image, účesy i líčení žen. Tvoříme image mužů a školíme firmy. přijďte se k nám ozdravit, zregenerovat, zkrášlit, získat cenné informace a omladit se.

4Koutná Martina - Kadeřnictví Milagro

Veveří 466/23, Brno Bezdlužná

Nabízíme profesionální kadeřnické služby, barvení, žehlení, prodlužování i zhušťování vlasů, kosmetiku, poradenství a masáže. Otevřeno dle objednávek.

5Indruchová Veronika

Horova 99/48, Brno-Žabovřesky
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Nabízíme kosmetické služby, manikúru, pedikúru, vizážistiku, depilaci celého těla a obličejové masáže. Pracuji s produkty značky Cannaderm. Klientům poskytuji poradenství v oblasi kosmetiky a životního stylu.

6Mráčková Iva

2.1
★★★★★
★★★★★
(17)
Palackého třída…, Brno
Otevřeno do 20:00

Salon MIA Vám pomůže najít Váš jedinečný styl! K dispozici máte dámský i pánský vlasový salon - rychlý střih i kompletní barvení. Vlasy „jen“ nestříháme – my je rozmazlujeme. A poradíme v salonu i s péčí na doma. Naši kadeřníci a vizážistky jsou prostě kadeti. Potvrzeno na pražské soutěži Creative…

7Studio LongHair Beauty

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Lány 258/40, Brno

Nabízíme prodlužování a zahušťování vlasů, kompletní dámské kadeřnické a vizážistické služby i prodlužování řas.

8Drmotová Emilie

Provádíme kosmetické, vizážistické a masérské služby.

9STUDIO PENELOPA s.r.o.

3.4
★★★★★
★★★★★
(54)
Hlinky 54/138, Brno-Pisárky
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Náš salón Vám nabízí komplexní tělovou a vlasovou péči poskytovanou týmem odborníků z oborů kadeřnictví, kosmetiky, vizážistiky, masáží, manikúry a pedikúry. Nabízíme také poradenství ve výživě při změně životního stylu a hubnutí. Udělejte si chvilku pro sebe a nechte se opečovávat v příjemném…


Firmy v dalších lokalitách


Vizážista, stylista a image maker v lokalitě Morava – detailní popis

Veškeré profese týkající se ženské krásy jsou stále více na vzestupu a stále více využívanější. V dnešní době nalezení výborných kadeřnic, kosmetiček či vizážistek není pouze výsadou velkých měst, jelikož i v menších městech stoupá poptávka po jejich službách. 

Vizážista

Vizážista je člověk, který se věnuje líčení pro různé příležitosti, jako jsou např. plesy, taneční, večírky nebo svatby. Věnuje se i líčení hereček, zpěvaček, modelek, moderátorek atd. Zabývá se i líčením před focením, při kterém spolupracuje s fotografem. Vizážista je často zaměňován s kosmetičkou, avšak se jedná o rozdílné profese. Kosmetičky se zabývají péčí o pleť, a to zejména čištěním pleti, maskami na pleť, masážemi pleti, úpravou obočí atd. Velká část kosmetiček ke svým službám nabízí i službu líčení. Kromě líčení se vizážisté věnují i hairstylingu neboli úpravě vlasů. Vlasy upravují do požadovaného tvaru fénováním, kulmováním, žehlením nebo tupírováním. Provádějí i různé účesy. 

Stylista

Osobní stylista je člověk, který poskytuje poradenství v oblasti módy, stylu a oblékání. Stylista pomáhá klientům najít jejich vlastní styl oblékání, zjišťuje, jaké střihy klientům sluší a jaké naopak ne a pomáhá zatraktivnit jejich vzhled. Stylista pomáhá také při nakupování oblečení a vybírání vhodného oblečení pro různé příležitosti. 

Image maker

Image maker je poradce, který radí svým klientům v oblastech úprav vzhledu, výrazových projevů (zejména řeč), stylu jednání, chování a vystupování v různých profesích a společenských pozicích.