Umělecké kovářství, umělečtí kováři – Morava

Kovy zná člověk už od pravěku, avšak k masivnímu využívání kovů došlo až ve starověku. V té době se začali objevovat první kováři. Kováři jsou tu s námi i dnes, i když se jejich náplň práce značně změnila. Přehled uměleckých kovářů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 115 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Jsme umělecké kovářství s 20letou praxí. Mezi naše služby patří umělecko-řemeslné zpracování kovů (nerez, barevné kovy, hliník, mosaz, měď, bronz, ocel), výroba kovových interiérových doplňků (nerezový nábytek), řezání vodním paprskem, pasířství–kovotlačitelství, atypická zámečnická výroba a…

Poslat poptávku rm-kov.cz 553 661 493

Naše firma byla založena v roce 2000 a působí převážně na území zlínského kraje v oblasti stavebního zámečnictví a zakázkového kovářství. Jsme zaměřeni především na kovové a ocelové ploty, brány, branky, atypické schodiště, mříže a další výrobky do interiéru. Dále se zabýváme zakázkovou…

Poslat poptávku zamkov.cz 601 340 005

Naše umělecké kovářství a nožířství nabízí výrobu ručně kovaných brán a plotů na zakázku. Vyrábíme brány jednokřídlé, dvoukřídlé a posuvné do boku. Naším cílem je vytvořit kované dílo do posledního detailu. Zakázky jsou realizovány včetně zaměření a montáže. Specializujeme se na výrobu kvalitních…

Poslat poptávku kovarstvicurda.cz 605 322 984

Umělecké kovářství a zámečnictví KRUPICA - výroba bran, okenních mříží, kovových plotů, nábytkového kování, svícnů, krbových souprav a dalších kovaných výrobků.

Poslat poptávku krupica.cz 602 759 001

Dodáváme kompletní sortiment materiálů a potřeb pro kováře a zámečníky. Zabýváme se také výrobou plotů, bran, zábradlí, mříží, nábytku a bytových doplňků. Naši širokou nabídku doplňuje sortiment kování pro různé typy bran, elektropohony, litinové zboží pro krby a kamna a městský mobiliář a další.

Poslat poptávku rikfer.cz 518 375 085

Vyrobíme kované brány na elektrické i také ruční otevírání. Dále děláme kované zábradlí a mříže a schodiště i balkony a také provádíme atypické osvětlení exteriéru i interieru a také vyrábíme krbové nářadí a kované plastiky i kliky. Děláme realizace a to včetně návrhů i montáže. Každý jeden kus je…

Poslat poptávku ww16.kovarstvivalasek.com 728 023 868

Zakázková výroba kovaných mříží, plotů, bran, svícnů i kovaných doplňků do interiéru a exteriéru.

Poslat poptávku kovarstvi-tuma.cz 775 695 706

Umělecké kovářství, umělečtí kováři v lokalitě Morava – detailní popis

Moderní kováři se zabývají především zakázkovou výrobou na míru. Podle přání zákazníků vyhotovují zejména kované ploty, brány, vrata, mříže nebo zahradní nábytek. Kované výrobky na zakázku jsou originální a odpovídají stylu zákazníka. Zabývají se i výrobou stavebních konstrukcí pro moderní stavby. K jejich práci také patří opravy a restaurování již vzniklých kovaných výrobků, které jsou nefunkční nebo poškozené. Může se jednat např. o opravy historických kovaných prvků na hradech a zámcích nebo o opravy kovaných prvků na hřbitovech. Umělečtí kováři se zabývají také moderním uměním, kdy z kovů vyrábějí různé sochy, plastiky, šperky atd.

Kované výrobky

  • Kované brány – mohou být jednokřídlé, dvoukřídlé nebo posuvné. Dotvářejí celkový dojem stavby. Kované brány mohou být osazené kovanou klikou, poštovní schránkou nebo popisným číslem.
  • Kované ploty – jsou nadčasovou záležitostí. Podtrhují celkový dojem stavby a vynikají dlouhou životností.
  • Kované mříže – zahrnují mříže na okna, vstupní mříže, mříže do vinných sklepů, bezpečnostní mříže, okrasné mříže atd. 
  • Kovaný zahradní nábytek – je originálním šperkem každé zahrady. Vyniká dlouhou životností a odolává veškerým nepříznivým vlivům počasí. Zahrnuje lavičky, stoly a židle. 
  • Kované rožně a zahradní grily – zahrnují veškeré kované doplňky k letním kuchyním a kompletní grilovací sestavy
  • Kovaná světla – stolní lampy, lustry, zahradní lampy, zahradní lucerny, nástěnné lucerny, nástěnná světla.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.