Údržba budov, nemovitostí – Morava

Potřebujete zajistit bezproblémový chod vaší budovy? Najměte si firmu poskytující služby v oblasti správy a údržby budov. Získáte profesionální služby, které zajistí bezproblémový a efektivní chod. Firmy provádějící údržbu budov v lokalitě Morava.

1–10 firem z 127 nalezených Filtry

1METALLURGICAL & STEEL SERVICE s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
U Trati 1387, Vratimov Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám kompletní dodávky ocelových konstrukcí od výroby až po jejich montáž. Mezi naše další služby patří dodávky a montáž potrubních rozvodů, montáž jeřábových drah a svařování potrubí. Dále jsme odborníky na stěhování strojů. Provozujeme půjčovnu zařízení.

2ALFA - BETA servis úklidové služby s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Postřelmovská 2029…, Zábřeh Bezdlužná Ověřená

Nabízíme vám profesionální úklidové práce – úklid firem i domácností. Provádíme pravidelné i jednorázové úklidy včetně výškových prací. Postaráme se o mytí oken a dveří, mytí výloh, čištění koberců a čalouněného nábytku, strojové mytí podlah atd. Součástí našich úklidových služeb je zametání…

3AVIAR cleaning company, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Dr. E. Beneše 1831…, Šumperk Bezdlužná Ověřená

Jsme odborníci na úklid. Nabízíme kompletní úklidové služby pro firmy i speciální úklidové práce. Zajišťujeme jak pravidelné, tak i jednorázové úklidy. Mezi naše další služby patří pronájem vysokozdvižných plošin.

4GRIGAR, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U Náhonu 2832/6, Opava
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám profesionální služby v oblasti projektování a realizace staveb. Provádíme projektování novostaveb, stavby na klíč, půdní vestavby a další stavební činnost. Naší specializací je výstavba rodinných domů. Mezi naše služby patří i rekonstrukce. Kontaktujte naši stavební firmu.

5ENCOM, spol. s r.o.

3.1
★★★★★
★★★★★
(10)
Vrchlického sad…, Brno-Černá Pole Bezdlužná

Komplexní služby pro majitele nájemních domů, družstev, SVJ a komerčních budov. Zajišťujeme služby týkající se správy, údržby a provozu nemovitostí. Správa výrobních a skladovacích areálů a provoz tepelných zdrojů s dodávkou tepla a teplé vody.

6CLARUS PROFI, s.r.o.1 pobočka

2.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Šumavská 524/31, Brno-Veveří Bezdlužná

Na úklidy se specializujeme už od roku 1995. Provádíme pravidelné jednorázové úklidy firem, komerčních prostorů, mytí oken či renovace podlah. Máme bohaté zkušenosti v uklízení tzv. čistých prostor, kde je kladen vysoký standard na hygienu.

7Sodale, s.r.o.

Revize plynu. Školení obsluh plynových zařízení i tlakových nádob, provádění kontrol s revizí plynových a tlakových zařízení výchozí a provozní revize v bytech, rodinných domech, provozovnách, školách. Odborné prohlídky kotelen.

8LUNEK, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Koráb 132, Tišnov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Společnost Lunek, s.r.o. byla založena v roce 2006, přičemž již od svého založení podniká a nabízí solární elektrárny, prodeje fotovoltaických systémů připojených do distribuční sítě i ostrovních systémů a jejich instalace. Od roku 2007 je společnost distributorem výrobků značek Fronius, Kyocera a…

9Ager, spol. s r.o.2 pobočky

Společnost se zaměřuje na poskytování služeb v oblasti účetnictví a provozně-technické správy nemovitostí. Zpracováváme kompletní účetnictví, předpis úhrad, vyúčtování služeb, daně, sociální a zdravotní odvody.

10TEDOS Mikulov s.r.o.2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(13)
Pavlovská 139/12, Mikulov
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Provuzeme správu bytových a také nebytových prostor a máme nabídku technických služeb.


Údržba budov, nemovitostí – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Údržba budov, nemovitostí v lokalitě Morava – detailní popis

Podstatou činnosti správy a údržby budov je zajištění správného, bezpečného a efektivního fungování budovy během jejího každodenního provozu. Správa a údržba budov zahrnuje mnoho služeb, které se starají nejen o vnitřní části budovy, ale i o venkovní části a okolí budovy. Služby správy a údržby budov lze poskytnout široké škále objektů, jako jsou bytové domy, společenství vlastníků jednotek, administrativní budovy, obchodní centra, komerční prostory, hotely a další ubytovací zařízení, průmyslové objekty a areály, výrobní haly, sklady, sociální a zdravotnická zařízení, wellness centra a mnoho dalších objektů. 

Správa a údržba budov zahrnuje tyto služby

  • Úklidové služby – zahrnují úklid kanceláří i celých budov 
  • Technická správa budov – spočívá v plánování a provádění údržby a oprav, zajištění revizí, technických prohlídek a servisních prací. Součástí je i kontrola platné legislativy a k tomu přizpůsobení všech prací. Technickou správu budov zajišťují jak stacionární týmy techniků, tak i mobilní týmy techniků, protože každý objekt nevyžaduje stálou technickou péči.  Stacionární tým se věnuje objektu každý den a vykonává v něm potřebné práce. Na rozdíl od mobilního týmu techniků, který obsluhuje daný objekt podle předem stanoveného harmonogramu. 
  • Údržba zeleně – spočívá v údržbě zahrad, veřejné zeleně, vnitrobloků a okolí budov. Jedná se o činnosti jako je sekání trávy, hrabání listí nebo zalévání trávy a květin.
  • Servisní a havarijní služby – jsou poskytovány 24 hodin denně 7 dní v týdnu.