Údržba budov, nemovitostí – Morava

Potřebujete zajistit bezproblémový chod vaší budovy? Najměte si firmu poskytující služby v oblasti správy a údržby budov. Získáte profesionální služby, které zajistí bezproblémový a efektivní chod. Firmy provádějící údržbu budov v lokalitě Morava.

1–10 firem z 134 nalezených Filtry

1METALLURGICAL & STEEL SERVICE s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
U Trati 1387, Vratimov Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám kompletní dodávky ocelových konstrukcí od výroby až po jejich montáž. Mezi naše další služby patří dodávky a montáž potrubních rozvodů, montáž jeřábových drah a svařování potrubí. Dále jsme odborníky na stěhování strojů. Provozujeme půjčovnu zařízení.

2ALFA - BETA servis úklidové služby s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Postřelmovská 2029…, Zábřeh Bezdlužná Ověřená

Firma pracuje v oblasti úklidu od roku 1995. Zajišťujeme pravidelné úklidové práce, jednorázové úklidy a ostatní s tím související činnosti. Používané pracovní pomůcky, čistící a dezinfekční prostředky splňují ekologické nároky a normy. Úklidový personál je proškolen systémem interního…

3AVIAR cleaning company, s.r.o.

Dr. E. Beneše 1831…, Šumperk Bezdlužná Ověřená

Naše služby zajišťujeme rychle, kvalitně a na požadované odborné úrovni. Přinášíme zákazníkům komplexní úklidové práce na vysoké úrovni. Provozujeme půjčovnu pracovních vysokozdvižných plošin a provádíme další speciální čistící práce, malování a údržbu zeleně. Kontakty a další informace…

4GRIGAR, s.r.o.

U Náhonu 2832, Opava,Předměstí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Stavební firma nabízí rekonstrukce koupelen, přestavby půdních vestaveb, stavby na klíč, údržbu staveb, půdní vestavby a nástavby, terénní práce včetně projekční činnosti. Jako další službu poskytuje nákladní autodopravu.

5ENCOM, spol. s r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vrchlického sad…, Brno-Černá Pole Bezdlužná

Komplexní služby pro majitele nájemních domů, družstev, SVJ a komerčních budov. Zajišťujeme služby týkající se správy, údržby a provozu nemovitostí. Správa výrobních a skladovacích areálů a provoz tepelných zdrojů s dodávkou tepla a teplé vody.

6CLARUS PROFI, s.r.o.1 pobočka

2.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Šumavská 524/31, Brno-Veveří Bezdlužná

Na úklidy se specializujeme už od roku 1995. Provádíme pravidelné jednorázové úklidy firem, komerčních prostorů, mytí oken či renovace podlah. Máme bohaté zkušenosti v uklízení tzv. čistých prostor, kde je kladen vysoký standard na hygienu.

7Sodale, s.r.o.

Revize plynu. Školení obsluh plynových zařízení i tlakových nádob, provádění kontrol s revizí plynových a tlakových zařízení výchozí a provozní revize v bytech, rodinných domech, provozovnách, školách. Odborné prohlídky kotelen.

8LUNEK, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Koráb 132, Tišnov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost Lunek, s.r.o. byla založena v roce 2006, přičemž již od svého založení podniká a nabízí solární elektrárny, prodeje fotovoltaických systémů připojených do distribuční sítě i ostrovních systémů a jejich instalace. Od roku 2007 je společnost distributorem výrobků značek Fronius, Kyocera a…

9Ager, spol. s r.o.2 pobočky

Kotlářská 989/51a, Brno-Veveří
Dnes už má zavřeno

Společnost se zaměřuje na poskytování služeb v oblasti účetnictví a provozně-technické správy nemovitostí. Zpracováváme kompletní účetnictví, předpis úhrad, vyúčtování služeb, daně, sociální a zdravotní odvody.

10TEDOS Mikulov s.r.o.2 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(7)
Pavlovská 139/12, Mikulov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provuzeme správu bytových a také nebytových prostor a máme nabídku technických služeb.


Údržba budov, nemovitostí – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Údržba budov, nemovitostí v lokalitě Morava – detailní popis

Podstatou činnosti správy a údržby budov je zajištění správného, bezpečného a efektivního fungování budovy během jejího každodenního provozu. Správa a údržba budov zahrnuje mnoho služeb, které se starají nejen o vnitřní části budovy, ale i o venkovní části a okolí budovy. Služby správy a údržby budov lze poskytnout široké škále objektů, jako jsou bytové domy, společenství vlastníků jednotek, administrativní budovy, obchodní centra, komerční prostory, hotely a další ubytovací zařízení, průmyslové objekty a areály, výrobní haly, sklady, sociální a zdravotnická zařízení, wellness centra a mnoho dalších objektů. 

Správa a údržba budov zahrnuje tyto služby

  • Úklidové služby – zahrnují úklid kanceláří i celých budov 
  • Technická správa budov – spočívá v plánování a provádění údržby a oprav, zajištění revizí, technických prohlídek a servisních prací. Součástí je i kontrola platné legislativy a k tomu přizpůsobení všech prací. Technickou správu budov zajišťují jak stacionární týmy techniků, tak i mobilní týmy techniků, protože každý objekt nevyžaduje stálou technickou péči.  Stacionární tým se věnuje objektu každý den a vykonává v něm potřebné práce. Na rozdíl od mobilního týmu techniků, který obsluhuje daný objekt podle předem stanoveného harmonogramu. 
  • Údržba zeleně – spočívá v údržbě zahrad, veřejné zeleně, vnitrobloků a okolí budov. Jedná se o činnosti jako je sekání trávy, hrabání listí nebo zalévání trávy a květin.
  • Servisní a havarijní služby – jsou poskytovány 24 hodin denně 7 dní v týdnu.