Tetování a piercing – Morava

Toužíte po kvalitním a originálním tetování přesně podle vašich představ? Pak navštivte profesionální tatéra, pro kterého není tetování pouhým obrázkem, ale skutečným uměleckým dílem. Přehled tetovacích a piercingových studií v lokalitě Morava.

1–10 firem z 177 nalezených Filtry

1Dermatologické centrum s.r.o. - Laserstudio1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(36)
Zábřežská 69/41, Šumperk
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Naše laser studio nabízí odstranění vrásek, odstranění znamének, laserovou epilaci, plazma lifting, odstranění tetování. Estetická dermatologie získává v poslední době oblibu nejen u žen, ale i v nemalé míře i u osob mužského pohlaví.

3Laserové a Kožní centrum s.r.o. (pobočka Bruntál)1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(6)
Nádražní 2011/27c, Bruntál
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Pracoviště dermatologické a laserové medicíny.

5AWA relaxační centrum Brno1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(28)
Orlí 491/16, Brno-město Bezdlužná

Provádíme 33 druhů masáží, kosmetické ošetření pleti, pedikúru, fotoepilace - trvalé odstranění chloupků, jehličkovou mezoterapie, kosmetiku Dermaheal, Monoderma, New gel +, Renokin, Pretox Medik8, TianDe, Lavilin, kartáče Tangle TEEZER.

6MVDr. Silvie Hlaváčová

4.8
★★★★★
★★★★★
(64)
Palackého třída 238…, Brno-Královo Pole
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

MVDr. Silvie Hlaváčová je ošetřijícím lékařem veterinární ordinace SILVET v Brně Králově Poli. Svým pacientům garantuje kvalitní ošetření psů, koček a drobných savců. Poskytuje léčebné a dále preventivní činnosti v oboru malých zvířat a také drobných savců.

7Hubertová Martina

V našem salónu nabízíme bohatou škálu kosmetických a masážních služeb. Odpočívat můžete při klasické masáži, přístrojové lymfodrenáži, ultrazvukové kavitaci, pedikúře, nehtové péči nebo tetování! Přijďte si k nám odpočinout od všedních problémů a starostí a nabrat životní energii.

8CHIRMEDICA s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Pražská 1662/23, Znojmo Bezdlužná

Centrum laserové chirurgie a kosmetiky nabízí chirurgickou a estetickou laserovou medicínu. V ambulantním zdravotnickém zařízení poskytuje komplexní chirurgickou péči se zaměřením na léčbu hemoroidů a další onemocnění postihující trávicí trakt. V laserovém centru se zaměřujeme na omlazování a…

9Petra Urubová

5.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Nerudova 330/4, Holešov Bezdlužná

Kosmetika, modeláže nehtů, masáže, permanentní make-up, chloupkové a čepelkové tetování obočí a změny vizáže. Nabídka hubnutí myostimulátorem. Prodej kosmetiky Alcina. Možnost prodlužování řas včetně trvalé a zdobení kamínky či barvením řas.

10Bártková Barbora - Salon Alexandra

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
J. A. Bati 5645, Zlín Bezdlužná

Nabízíme Vám komplexní služby v péči o Váš zevnějšek, kosmetické ošetření, ostranění kuperozy (rozšiřených žilek v obličeji), permanentní make-up a rekvalifikační kurzy, to vše v příjemném prostředí našeho salonu v budově č. 51. Náš salon úzce spolupracuje v oblasti pořádání rekvalifikačních kurzů…


Tetování a piercing – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Tetování a piercing v lokalitě Morava – detailní popis

Tetování má svou dlouhou historii. Provádí se už zhruba pět tisíc let. Jako první si tetování pořizovali válečníci a poté námořníci, kteří se vraceli z dlouhých cest. V minulosti se stalo také doménou vězňů. V dnešní době je tetování běžnou záležitostí a pořizují si ho muži i ženy, lidé různých věkových kategorií, různých povolání atd. Tetování je velmi individuální záležitostí a lze si ho nechat vytetovat na jakoukoliv část těla v černobílém nebo barevném provedení. Nejoblíbenějšími místy pro tetování jsou ruce, předloktí, zápěstí nebo nohy. Tetovací studia provádějí tetování v mnoha různých stylech, např. Blackwork, Dotwork, Lettering Minimal, Geometric, Ornamental, Organic, Newschool, Watercolor, Biomechanical, Chicano, Asian a mnoho dalších. Cena tetování se odvíjí od velikosti tetování, pracnosti, času stráveném tetování a množství spotřebovaného materiálu

Stejně jako tetování má i piercing svoji historii. V minulosti ho např. používali domorodé kmeny při svých rituálech. Tehdy se jako materiál používal nejčastěji bambus a jiné přírodní materiály. V dnešní době je piercing módní záležitostí a jako materiál se používá chirurgická ocel, titan, bioplast atd. Piercing se provádí na různá místa na těle – uši, nos, rty, brada, jazyk, obočí, pupík, prsní bradavky nebo genitálie. Aplikace piercingu je jednoduchá a celý zákrok trvá jen několik vteřin. Piercer nejdříve požadované místo vydezinfikuje a přesně označí bodem. Poté ho stiskne do kleští, propíchne pomocí jehly a nasadí tam šperk. Doba hojení je různá, jelikož závisí na místě aplikace piercingu.