Televizní společnosti – Morava

Televizní společnosti mohou své vysílání šířit pouze tehdy, pokud k tomu mají oprávnění, tzv. vysílací licenci. Tuto licenci vydává Rada pro rozhlasové a televizní vysílání, která sídlí v Praze. Přehled televizních společností v lokalitě Morava.

1–10 firem z 69 nalezených Filtry

1Indrák Martin - ELEKTRO

Komenského 287, Hranice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Naší hlavní činností je prodej, montáž a servis satelitní (SAT) a anténní techniky (TV). Montáž plochých TV a propojení AV zařízení. Naše společnosti poskytuje profesionální služby v oblasti řešení vašeho televizního a satelitního příjmu.

2A - line TV, s.r.o.

Televizní společnost se zaměřením na výrobu televizních reklam, videoklipů, prezentačních a instruktážních videí, videodokumentů, publicistických pořadů a dále propagačních a výukových pořadů.

3PODA a.s.7 poboček

3.8
★★★★★
★★★★★
(280)
Gajdošova 4392/7, Brno-Židenice Bezdlužná

Poskytovatel telekomunikačních služeb v Severomoravském i Jihomoravském kraji. Přinášíme Vám digitální televizi a internet bez časových a datových omezení. Samozřejmostí je profesionální a osobní přístup k zákazníkovi.

4NetSERV, s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(17)
Pavlovská 531/46, Mikulov
Otevřeno do 17:00

Společnost NetSERV, s.r.o. se profiluje na trhu informačních technologií již řadu let s cílem poskytnout zákazníkům komplexní služby a maximálně vyhovět jejich požadavkům a potřebám. Pracovní tým společnosti tvoří zejména specialisti v oblasti IT, WAN, a LAN technologií, kteří mají v některých…

5Brněnská soukromá televize, s.r.o.

Poskytujeme služby regionální soukromé televize, vyrábíme televizní a reklamní pořady. Informujeme občany o aktuálním dění doma i ve světě. Využíváme špičkovou techniku pro záznam i přenos.

6Jiří Chalabala - vesnet.cz

4.2
★★★★★
★★★★★
(72)
Břehy 329, Veselí nad Moravou
Otevřeno od 9:30
Bezdlužná

Naším oborem je připojení k internetu. Držíme krok s nejnovějšími technologiemi, které před nasazením do reálného provozu důkladně testujeme. Sledujeme nároky připojených uživatelů a dle potřeby v dané lokalitě neodkladně posilujeme infrastrukturu tak, aby ve špičkách nedocházelo k přetěžování.

7TKW, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Štefáčkova 2384/7 P…, Brno-Líšeň Bezdlužná

Zabýváme se výstavbou a provozem televizních kabelových sítí. Zajišťujeme provoz infokanálu TKW-info a provoz kompaktní kabelové sítě.

8Janků Zdeněk

Jaroslava Staňka 868, Uherské Hradiště…
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej a montáž elektronické zabezpečovací signalizace včetně kamerových systémů a společné televizní antény a satelity. Dále nabízíme ozvučení objektů a výrobních hal, počítačové sítě. Domácí telefony a videotelefony. Wifi připojení, LED osvětlení.

9NTV cable s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Masarykovo náměstí…, Napajedla
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Hlavním cílem společnosti je provozování kabelové televize, připojení k internetu, a vysílání informačního kanálu NTV info. Na našich webových stránkách můžete najít i online vysílání.

10Kostelecký Martin - ROTES

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Příkrá 3956, Zlín
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej, montáž a servis anténní, satelitní a kamerové techniky a domácích telefonů. Montáž a opravy společných televizních antén (STA). Zabezpečovací systémy objektů.


Televizní společnosti – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Televizní společnosti v lokalitě Morava – detailní popis

Televizní společnost je rozsáhlý personálně-technický systém, který se zabývá výrobou a následnou distribucí audiovizuálního signálu z místa pořízení k divákovi. Reprodukce signálu probíhá v reálném čase na zobrazovacím zařízení, nejčastěji na televizi. Na provozu televizní společnosti se podílejí technici i tvůrčí pracovníci, kteří vytvářejí programovou strukturu, režírují jednotlivé pořady atd. Televize jako masmédium je nejefektivnější nástroj k šíření různých informací. Provoz televizních společností je financován ze státního rozpočtu, z prodeje reklamního času nebo z dobrovolných příspěvků.

Televizní společnosti mohou vysílat pouze na základě udělení vysílací licence, kterou uděluje Rada pro rozhlasové a televizní vysílání. Veškeré právní záležitosti televizního vysílání se řídí zákonem č. 231/ 2001 Sb., o provozování rozhlasového a televizního vysílání a o změně dalších zákonů.

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání je ústřední správní úřad, který vykonává státní správu v oblasti rozhlasového a televizního vysílání, převzatého vysílání a v oblasti audiovizuálních mediálních služeb. Dohlíží na zachovávání a rozvoj plurality programové nabídky a informací v oblasti rozhlasového a televizního vysílání a převzatého vysílání, dbá na jeho obsahovou nezávislost a plní mnoho dalších úkolů.

Licence k provozování rozhlasového a televizního vysílání šířeného prostřednictvím vysílačů

  • Licenci uděluje Rada pro rozhlasové a televizní vysílání v řízení o udělení licence. Licence opravňuje provozovatele vysílání k rozhlasovému a televiznímu vysílání v rozsahu a za podmínek stanovených zákonem č. 231/2001 Sb. a jinými právními předpisy. 
  • Samostatnou licenci k poskytování služeb přímo souvisejících s programem nelze udělit.
  • Rada je oprávněna vydat licenci k vysílání šířenému prostřednictvím vysílačů, družic, kabelových systémů a dalších zvláštních přenosových systémů.