Televizní společnosti – Morava

1–10 firem z 38 nalezených Filtry

1Indrák Martin - ELEKTRO

Komenského 287, Hranice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Naší hlavní činností je prodej, montáž a servis satelitní (SAT) a anténní techniky (TV). Montáž plochých TV a propojení AV zařízení. Naše společnosti poskytuje profesionální služby v oblasti řešení vašeho televizního a satelitního příjmu.

2A - line TV, s.r.o.

Televizní společnost se zaměřením na výrobu televizních reklam, videoklipů, prezentačních a instruktážních videí, videodokumentů, publicistických pořadů a dále propagačních a výukových pořadů.

3PODA a.s.7 poboček

1.8
★★★★★
★★★★★
(85)
Gajdošova 4392/7, Brno-Židenice Bezdlužná

Poskytovatel telekomunikačních služeb v Severomoravském i Jihomoravském kraji. Přinášíme Vám digitální televizi a internet bez časových a datových omezení. Samozřejmostí je profesionální a osobní přístup k zákazníkovi.

4Brněnská soukromá televize, s.r.o.

Poskytujeme služby regionální soukromé televize, vyrábíme televizní a reklamní pořady. Informujeme občany o aktuálním dění doma i ve světě. Využíváme špičkovou techniku pro záznam i přenos.

5TKW, s.r.o.

Zabýváme se výstavbou a provozem televizních kabelových sítí. Zajišťujeme provoz infokanálu TKW-info a provoz kompaktní kabelové sítě.

6NTV cable s.r.o.

Masarykovo náměstí…, Napajedla
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Hlavním cílem společnosti je provozování kabelové televize, připojení k internetu, a vysílání informačního kanálu NTV info. Na našich webových stránkách můžete najít i online vysílání.

7ČESKÁ TELEVIZE11 poboček

Šest televizních kanálů, mezi které patří ČT1, ČT2, ČT24, ČT Déčko, ČT art a ČT sport. Vysíláme 24 hodin denně. Zajišťujeme doprovodné služby včetně teletextu, elektronického programového průvodce i skrytých titulků. Zabýváme se výrobou a produkcí vlastních pořadů.

8Mojžíš Theodor, Mgr.

Nabízím produkce televizních pořadů a reklamních spotů. Dále se zaměřuji také na prezentační videosnímky institucí a firem.

9Vymětal Antonín - T&J Computers

2.0
★★★★★
★★★★★
(2)
E. Beneše 70, Konice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodej a servis výpočetní i kancelářské techniky. Odvirování PC, obnovení dat z hard disku, USB i paměťových karet fotoaparátů. Komplexní analýza a vyčištění systému, optimalizaci, defragmentaci, instalaci Windows a dalšího softwaru.

10Náš-Net Group s.r.o.

3.3
★★★★★
★★★★★
(30)
K Nemocnici 2205/63, Nový Jičín
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Naše firma zajišťuje připojení internetu v Novém Jičíně a okolí do všech domovů, od rodinných domů až po jednotlivé byty v panelových domech. Dále nabízíme internetovou televizi s velkým počtem kanálů, možnost volání na pevnou linku i mobilním telefonem v klasických tarifech i nabídkové balíčky…


Firmy v dalších lokalitách


Televizní společnosti v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Televizní společnosti najdete 38 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 34 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 11 firem v regionu Morava.