Technická keramika - výroba, prodej – Morava

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1PKZ Keramika Poštorná a.s.

4.1
★★★★★
★★★★★
(16)
Nádražní 1167, Břeclav-Poštorná Bezdlužná

Vyrábíme speciální chemickou kameninu a jsme v tom dobří, vyvážíme největší množství z tuzemských firem do zahraničí. Naše produkty mají široké využití v interiéru i v zahradách a veřejných prostorech našich zákazníků. Výrobky nezatěžují životní prostředí a jejich nákupem získáte kvalitní…

2Bugala SLOW - NATUR, s.r.o.

Společnost Bugala SLOW – NATUR, s.r.o. dlouholetou tradicí přináší na trh širokou paletu 100% čistých přírodních esenciálních olejů a obrovský výběr vonných olejů a patří k největším dodavatelům tohoto voňavého sortimentu.

3Úředníček Svatopluk-elektrické odporové pece

Ku hradu 570, Buchlovice
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Výroba a servis keramických elektrických pecí. A to s vrchním plněním pro kusovou a malosériovou výrobu keramiky v základních a uměleckých školách a keramických dílnách. Mimo jiné prodej regulační techniky, proložek, stojanů a náhradních dílů.

4Pávek Keramika, spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Na Horce 278, Doubravice nad…
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Naše rodinná společnost byla založená v roce 1992. Zabýváme se prodejem hrnčířských a keramických hlín a licích břeček. Hlíny vyrábíme dle přání zákazníka. Nabízíme širokou škálu produktů včetně informací o minimální teplotě pálení a užití.


Firmy v dalších lokalitách


Technická keramika - výroba, prodej v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Technická keramika - výroba, prodej najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Morava.