Technická keramika - výroba, prodej – Morava

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1PKZ Keramika Poštorná a.s.

4.1
★★★★★
★★★★★
(19)
Nádražní 1167, Břeclav-Poštorná Bezdlužná

Vyrábíme speciální chemickou kameninu a jsme v tom dobří, vyvážíme největší množství z tuzemských firem do zahraničí. Naše produkty mají široké využití v interiéru i v zahradách a veřejných prostorech našich zákazníků. Výrobky nezatěžují životní prostředí a jejich nákupem získáte kvalitní…

2Bugala SLOW - NATUR, s.r.o.

Společnost Bugala SLOW – NATUR, s.r.o. dlouholetou tradicí přináší na trh širokou paletu 100% čistých přírodních esenciálních olejů a obrovský výběr vonných olejů a patří k největším dodavatelům tohoto voňavého sortimentu.

3Úředníček Svatopluk-elektrické odporové pece

Ku hradu 570, Buchlovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výroba a servis keramických elektrických pecí. A to s vrchním plněním pro kusovou a malosériovou výrobu keramiky v základních a uměleckých školách a keramických dílnách. Mimo jiné prodej regulační techniky, proložek, stojanů a náhradních dílů.

4Jaroslav Malinkovič- Zahradní centrum1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(185)
Bratislavská 2251/16, Břeclav Bezdlužná

Naši produkci nabízíme jak ve vlastní prodejně, tak prostřednictvím jiných obchodních a zahradnických firem. K našim odběratelům patří přední velkoobchodní organizace v oblasti zahradnictví. Provádíme návrhy soukromých i veřejných objektů. Od jednoduché studie a ideových návrhů až po prováděcí…

5Pávek Keramika, spol. s r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Na Horce 278, Doubravice nad…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše rodinná společnost byla založená v roce 1992. Zabýváme se prodejem hrnčířských a keramických hlín a licích břeček. Hlíny vyrábíme dle přání zákazníka. Nabízíme širokou škálu produktů včetně informací o minimální teplotě pálení a užití.


Firmy v dalších lokalitách


Technická keramika - výroba, prodej v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Technická keramika - výroba, prodej najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.