Teambuilding – Morava

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1PREMIUM hotel1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(838)
Pražská 2133/100, Znojmo

Moderní, komfortní hotel s kapacitou 165 lůžek. Restaurace s terasou, grilem, bar, vinný sklep. Možnost pořádání kongresů, konferencí, firemních akcí, rodinných oslav, teambuildingu, ekoagroturistiky. Aquacentrum součástí hotelu - bazén, sauna, fitness, solárium, masáže, osobní trenér.

2Vavříček Bohumil - Zámek Letovice2 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Zámek 1/4 , Letovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zámek Letovice - Provádíme prohlídky zámku a dále provozujeme galerii moderního umění a minizoo. V areálu je možné pořádat prohlídky, exkurze, svatby, večírky, kulturní akce, koncerty, semináře, výstavy atd. Zámek disponuje zámeckou jízdárnou, kde je krytá plocha 500 m2.

3TOSKANA, spol. s r.o. - Hotel Bermuda

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Čermákova 940/1, Znojmo

Provozujeme hotel s vlastním parkovištěm, moderními pokoji, apartmánem, restaurací se zahrádkou, stylovým barem, školicími místnostmi a vinným sklípkem. Možnost firemních akcí, školení, ochutnávky vín, svateb, oslav a cateringových služeb. Náš hotel má velmi výhodnou polohu ve středu města Znojma,…

4Novotná Renata, Ing. - penzion

4.3
★★★★★
★★★★★
(186)
U Hřiště 737, Modřice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme služby ubytování v penzionu.

5HOTEL JANA a.s.

4.2
★★★★★
★★★★★
(942)
Koliby 2824, Přerov Bezdlužná

HOTEL JANA a.s. poskytuje služby fitness centra. Dále nabízí ve vnitřních prostorách bowling, billiard, tenisovou, squashovou či volejbalovou halu či stěny pro horolezce nebo sauny. V areálu hotelu lze pak dále nalézt fotbalové hřiště, cyklotrenažery, skate park, BMX dráhu či venkovní bazén aj.

6Wine Wellness Hotel Amande

V Česku můžete ochutnat skvělé víno ve 384 vinařských obcích, ale jen jedna z nich se může kromě vinic pyšnit i mandloňovým sadem. Mandle a vinice se v Hustopečích každý rok na jeden den spojí v událost, která přiláká tisíce návštěvníků – Slavnosti mandloní a vína. V Hotelu Amande takovou…

7Dagmar Pokorná - Penzion U kameného kola

Penzion U kamenného kola se nachází v nádherném prostředí chráněné krajinné oblasti Moravský Kras. Krásné místo na samotě, přesto v blízkosti mnoha přírodních a kulturních památek.

8U Holubů, s.r.o.

Hotel U Holubů se nachází v Čeladné v okrese Frýdek- Místek a nabízí luxusní ubytování s vlastní koupelnou, LCD televizí, Wi-Fi připojením a rozkládací sedačkou . Součástí hotelu je restaurace Garden a wellness centrum. Nabízíme masáže, zábaly a terapie. Hotel nabízí možnost pořádání svateb,…

9Hotel ATLANTIS, a.s.

4.4
★★★★★
★★★★★
(649)
Rozdrojovice 177 , Rozdrojovice Bezdlužná

Náš hotel se nachází v blízkosti Brněnské přehrady a to v klidném prostředí. Provozujeme svatby a pořádáme kongresy i konference a školení a semináře a teambuildingové akce. Nabízíme skvělou gastronomii a grillpark a rauty a to podle přání klienta. Nabízíme bohaté sportovní vyžití a vnější bazén a…

10Jumping Drums s.r.o. - Bubenická škola Ivo Batouška1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Litovelská 77/7, Olomouc
Dnes už má zavřeno

Nabízíme profesionální a originální bubenickou show, výchovné koncerty, teambuilding, workshopy. Dále zajistíme vystoupení na plese, městských slavnostech, festivalech. Možnost i vystoupit až se 120 bicími nástroji z celého světa (djembe, talking drum, drum set, bonga, conga, gong, taiko).


Firmy v dalších lokalitách


Teambuilding v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Teambuilding najdete 15 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Morava.