Tandemové seskoky padákem – Morava

Chcete někoho obdarovat nevšedním adrenalinovým zážitkem? Pak mu věnujte dárkový certifikát na tandemový seskok, který je nezapomenutelným zážitkem na celý život. Přehled firem nabízejících tandemové seskoky padákem v lokalitě Morava.

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1JUMP-TANDEM tandemové seskoky6 poboček

4.7
★★★★★
★★★★★
(19)
Loosova 1, Brno
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Tandemové seskoky na vlastních letištích na Moravě i v Čechách. Máme vlastní exkluzivní dopravní letadlo. Garantujeme profesionální služby. Provozujeme tandemové seskoky, kurzy parašutismu, firemní letecké dny, reklamní seskoky i VIP leteckou dopravu.

2Aeroklub Brno - Slatina

Letecká a parašutistická škola. Pořádáme vyhlídkové lety.

3JUMP -TANDEM s.r.o. (pobočka Kunovice)6 poboček

4.9
★★★★★
★★★★★
(286)
Cihlářská 1311, Kunovice Bezdlužná

Tandemové seskoky na vlastních letištích. K dispozici máme vlastní exkluzivní dopravní letadlo. Zaměřujeme se také na kurzy parašutismu, firemní letecké dny, reklamní seskoky, VIP leteckou dopravu a další služby. Poskytujeme možnost zakoupení dárkových poukazů.

4Šíma Radek - FUNtandem

3.0
★★★★★
★★★★★
(30)
Tylova 1795/83, Kunovice Bezdlužná

Tandemové seskoky a kurzy AFF na letištích Kunovice, Olomouc, Hradec Králové, Příbram nebo Most. Výška seskoku 4 000 m, osobní přístup zkušených instruktorů. Nabídka dárkových poukazů v originálním balení. Dále možnost objednání DVD filmu a fotografií.

5SKYSPORT TEAM s.r.o. (pobočka Kunovice)5 poboček

Nabídka tandemových seskoků. Seskoky s profesionálním týmem české reprezentace.

6SKANZEN Modrá s.r.o. - Hotel Skanzen

4.3
★★★★★
★★★★★
(301)
Modrá 227, Modrá
Otevřeno do 24:00

Hotel v turistickém komplexu areálu velkomoravského opevnění Archeoskanzen Modrá.

7OK tandem s.r.o. (pobočka Kunovice)1 pobočka

Letecká 1383, Kunovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Tandemové seskoky padákem s profesionálními parašutisty. Nabídka možnosti pořádání individuálních i firemních akcí včetně prodeje dárkových poukazů. Zajistíme profesionální video a foto dokumentaci seskoku.

8Novotný Eduard

Nabízíme tandemové seskoky a výcvik pro samostatné seskoky. Dále i možnost pořízení videozáznamu ze seskoků. Otevřeno nonstop.

10FALCONAIR.CZ s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(25)
Floriánské nám. 206…, Prostějov

Nabídka tandemových seskoků. Dále i outdoorových aktivit.


Tandemové seskoky padákem – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Tandemové seskoky padákem v lokalitě Morava – detailní popis

Tandemový seskok padákem je jedinečným a nezapomenutelným adrenalinovým zážitkem, který je vhodný pro všechny věkové skupiny od 8 let a s maximální hmotností 120 kg. Tandemové seskoky padákem většina firem nabízí z výšky 4000 metrů.

Jak probíhá tandemový seskok padákem?

Prvním krokem je dostavit se na letiště v dostatečném časovém předstihu před tandemovým seskokem, zhruba 45 minut až hodinu před seskokem, kvůli přípravě na seskok. Po přihlášení na letišti se obléknete do speciální kombinézy na tandemový seskok a převezme si vás instruktor, který je zkušeným parašutistou. Příprava na tandemový seskok trvá přibližně 20 minut a spočívá v seznámení se s celým průběhem seskoku. Zahrnuje informace o výskoku z letadla, volném pádu, použití padáku a přistání. Po pozemní přípravě se odeberete do letadla. Než letadlo vystoupá do potřebné výšky, prožijete plnohodnotný vyhlídkový let. V momentě, kdy se letadlo dostane do potřebné výšky, následuje nejkrásnější část tandemového seskoku, a to výskok z letadla. Další krásnou částí seskoku je volný pád, který je nezapomenutelným zážitkem, a během kterého se můžete kochat krajinou. Vaše rychlost bude sice přes 200 km/h, ale budete mít spíše pocit, že se vznášíte ve stavu beztíže, než že padáte. Až budete ve výšce 1500 m nad zemí, tandemový pilot otevře hlavní padák a vy si můžete užívat letu v tichém a nekonečném prostoru. Zhruba do výšky 300 m můžete řídit tandemový padák sami, pak si ho od vás převezme pilot. Přistání řídí tandemový pilot, který má dostatečné zkušenosti, aby přistál hladce a bezpečně. První kontakt se zemí bude mít tandemový pilot, který vstřebá nepatrný náraz. Po přistání obdržíte fotografie a video z vašeho tandemového seskoku, abyste měli památku na celý život.