Solné jeskyně – Morava

Pobyt v solné jeskyni má blahodárný vliv na zdraví a psychiku dětí i dospělých. Působí na řadu onemocnění, především na onemocnění dýchacích cest, kožní onemocnění nebo kardiovaskulární onemocnění. Přehled solných jeskyní v lokalitě Morava.

1–10 firem z 57 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Relaxační centrum nabízí bazén, whirpool, parní, finské i infrasauny, solné jeskyně, rehabilitační posilovny, masáže (klasické, indické, lymfatické, ajurvédské či egyptské).

Poslat poptávku therapon98.cz 556 870 111

Provádíme 33 druhů masáží, kosmetické ošetření pleti, pedikúru, fotoepilace - trvalé odstranění chloupků, jehličkovou mezoterapie, kosmetiku Dermaheal, Monoderma, New gel +, Renokin, Pretox Medik8, TianDe, Lavilin, kartáče Tangle TEEZER.

Poslat poptávku awashopbrno.cz 542 222 220

Naše společnost provozuje wellness centrum se stylovou restaurací.

Poslat poptávku aquariumrelax.cz 519 324 605

Solná jeskyně Santé nabízí provoz solné jeskyně, infrasaunu, cvičení v solné jeskyni a doplňkové služby.

Poslat poptávku santeholzova.com 544 211 753

V solné jeskyni panuje specifické mikroklima, obdobné tomu přímořskému. Při pobytu v solné jeskyni dochází ke vdechování mikroelementů obsahujících minerály a stopové prvky, které jsou nezbytné pro správnou činnost lidského organismu. Relaxační kúra příznivě ovlivňuje též lidskou psychiku a…

Poslat poptávku solnajeskyne-breclav.cz 776 515 242

Deset relaxačních posezení v atmosféře jeskyně se vyrovná měsíčnímu pobytu u moře. Solná jeskyně pomáhá léčit nemoci, dočerpávat minerály, relaxovat, udržovat fyzickou a psychickou kondici. Neváhejte a přijďte nás navštívit.

Poslat poptávku solnajeskynebreclav.cz 724 414 016

Náš salón Vám nabízí komplexní tělovou a vlasovou péči poskytovanou týmem odborníků z oborů kadeřnictví, kosmetiky, vizážistiky, masáží, manikúry a pedikúry. Nabízíme také poradenství ve výživě při změně životního stylu a hubnutí. Udělejte si chvilku pro sebe a nechte se opečovávat v příjemném…

Poslat poptávku salon5element.cz 725 151 501

Provozujeme solno-jodovou jeskyni, vytvořenou ze 4 druhů solí, včetně léčivé soli z Mrtvého moře, s mořským akváriem. Naše malá a útulná jeskyně je postavena z kombinace solí z Mrtvého a Černého moře, solných kvádrů z hlubinných dolu Weliczka a himalájských solných krystalů. To vše vytváří ten…

Poslat poptávku solna-orchidea.cz 539 090 235

Sirnaté lázně Leopoldov se nachází v části Buchlovice v údolí Chřibů. V blízkosti se nachází zámek Buchlovice a hrad Buchlov. Naleznete zde místo pro klid a relax. Součástí lázní je restaurace, ubytování. V areálu pořádáme různé akce dle ročního období. V blízkostí se také nachází ranč Nevada.

Poslat poptávku lazneleopoldov.eu 572 595 389

Solné jeskyně v lokalitě Morava – detailní popis

V solné jeskyni je jedinečné mikroklima, které je charakteristické bakteriologickou čistotou vzduchu, nasyceného částicemi minerálů a stopových prvků. Vzduch v solné jeskyni je konkrétně obohacen o částice jódu, sodíku, draslíku, vápníku, hořčíku, selenu, zinku, brómu a železa. Tyto minerály a stopové prvky jsou nezbytné pro správnou činnost lidského organismu. V solné jeskyni probíhá tzv. haloterapie, což znamená léčba solí. Pobyt v solné jeskyni se solí z Mrtvého moře o délce jedné hodiny je srovnatelný s třídenním pobytem u moře. 

Jaké účinky má solná jeskyně?

Solná jeskyně má příznivý vliv na řadu onemocnění, určité druhy alergií, obranyschopnost organismu, rychlejší spalování tuků, zpomalování stárnutí a mnoho dalšího. 

  • Onemocnění horních a dolních dýchacích cest – astma, záněty dýchacích cest
  • Kožní onemocnění – ekzémy, lupénka, kožní alergie
  • Kardiovaskulární onemocnění – vysoký krevní tlak, arytmie, ICHS
  • Nedostatečná činnost štítné žlázy – hypotyreóza
  • Nemoci trávicí soustavy – vředová choroba žaludku a dvanácterníku, záněty střev
  • Poruchy nervového systému – deprese, nespavost, chronický únavový syndrom

Jak se obléknou do solné jeskyně?

Teplota v solné jeskyni se pohybuje kolem 20 až 22 °C, a proto je vhodné mít dlouhé triko, dlouhé kalhoty a ponožky. Vstup v botách je do jeskyně zakázán. Lze mít pouze vlastní přezůvky. Pokud by vám byla zima, v solných jeskyních jsou k dispozici deky na přikrytí. 

Kolik stojí pobyt v solné jeskyni?

Každá solná jeskyně má svůj individuální ceník. Cena se odvíjí od délky procedury. Nejvýhodnější vstupné je při zakoupení permanentky. 

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.