Solária – Morava

Toužíte po celoročním dokonalém opálení? Pak navštivte solárium, díky kterému bude vaše pokožka dokonale a rovnoměrně opálená. Právě opálená pokožka je často považována za krásnější a přitažlivější než neopálená pokožka. Solária v lokalitě Morava

1–10 firem z 218 nalezených Filtry

1InFoC Brno, spol. s r.o.1 pobočka

Zabýváme se prodejem, montáží a servisem domácích i profesionálních solárií, houkaček, speciálních i historických replik telefonů. Nabízíme náhradní díly, kolagenové trubice, solární kosmetiku, dezinfekční přípravky, náhradní díly, ovladače, šňůry, konektory a zvonky.

2Dujíčková Monika, Studio MONDE

4.9
★★★★★
★★★★★
(15)
Horova 1917/38a, Brno-Žabovřesky
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízíme kosmetické a masážní služby. Provádění líčení, prodlužování řas, pedikúru a manikúru. Prodej přípravků Alcina.

3Novotný Josef - Relaxační centrum

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Štefánikova 113/44, Brno-Ponava
Otevřeno od 10:00

Poskytujeme služby relaxačního a solárního studia. Možnost relaxace v sauně, masáže pro uvolnění stresu i nabídka manikúry.

4MUDr. Irena Procházková

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Příkop 838/6, Brno
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Kosmetický salon 5R studio v centru Brna nabízí kosmetické služby pro ženy i muže. Specializujeme se především na kosmetické a estetické služby. Nabízíme permanentní make-up, analýzu barevné typologie, epilace, masáže a dermatologické poradenství. Kontakt naleznete na internetových stránkách.

5HANNAH Beauty Zone s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(55)
Kubíčkova 1115/8, Brno-Bystrc Bezdlužná

Jsme kosmetické studio a provozujeme solárium a radiofrekvenční ošetření. Provádíme neinvazivní liposukce. Nabízíme nejnovější trendy v oblasti péče o tělo i pokožku a zároveň Vám tyto metody vždy představit za dostupné ceny. Veškeré služby, které nabízíme samy testujeme a tak máme možnost vždy…

6Solární studio Naomi3 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(56)
náměstí Svobody 96/2, Brno-město

Nabízíme služby solárního studia. Prodej solární kosmetiky.

7Poppová Iva

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Štefáčkova 2491/15, Brno

Provoz vertikálního solária.

8MY FIT studio s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(161)
třída Kpt. Jaroše…, Brno-Černá Pole Bezdlužná

Nabízíme skupinové, individuální a semiprivátní lekce - aerobic, pilates, yoga, funkční trénink a jiné. K dispozici je kavárna a dětský koutek.

9P P L spol. s r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(79)
Labská 269/27, Brno-Starý Lískovec Bezdlužná

Provozujeme posilovnu, solárium i hodiny aerobiku.

10Sportovní zařízení města Kroměříže3 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(41)
Obvodová 3965, Kroměříž Bezdlužná

Sportovní zařízení města Kroměříže provozuje bazén o délce 25 m a malý bazén, který slouží pro výuku plavání a plavání dětí s rodiči. Nabízí i solárium, masáže, saunu, fitcentrum a řadu dalších aktivit. Dále provozuje zimní stadion, fotbalový stadion a tenisové kurty. Možnost pronájmu …


Firmy v dalších lokalitách


Solária v lokalitě Morava – detailní popis

Opálení je přírodní ochranou proti slunci. Solária představují alternativu opalování na slunci. Oproti opalování na slunci mají solária své výhody i nevýhody. Opalování v soláriu je rychlejší než na sluníčku. V soláriu je možné se opalovat po celý rok, víte, jak silné UV záření solárium vyzařuje a můžete mít dostatečný přísun vitamínu D3 po celý rok. Opálení v soláriu zajišťují dva druhy UV záření, UV-A a UV-B záření. UV-B záření zahajuje opalovací proces, má největší karcinogenní účinky a způsobuje spálení kůže. Oproti tomu UV-A záření dokončuje opalovací proces. Oba dva typy záření způsobují stárnutí kůže a poškození DNA, a proto je důležité, aby solária vyzařovala především UV-A záření a pouze v malé dávce UV-B záření.

Výhody opalování v soláriu

  • Rovnoměrně opálená pokožka, která vypadá zdravě
  • Při opalování se tvoří vitamín D3 a vápník
  • Při pravidelném opalování si pokožka zvykne na UV záření, a to minimalizuje pozdější spálení
  • Světlo v soláriu supluje sluneční světlo především v zimních měsících 
  • Světlo v soláriu pomáhá odbourávat depresivní stavy nebo jarní únavu
  • Při opalování jde i o odpočinek a relaxaci

Pravidla při opalování v soláriu

Při opalování v soláriu je nutné dodržovat několik pravidel. Před opalováním je nutné odstranit šperky, makeup i parfémy, a použít pouze solární kosmetiku. Při opalování je důležité mít neustále nasazené speciální ochranné brýle. Podle typu pleti by se měla odvíjet délka opalování, vhodný typ solária i počet návštěv solária. Po opalování v soláriu není vhodné se jít znovu opalovat na slunce. Mezi opalováním v soláriu a na slunci by měl být odstup alespoň 24 hodin. S opalováním v soláriu by se to nemělo přehánět. Je důležité se řídit nejen rozumem, ale i radami odborníků.