Ski servisy - servisy lyží a snowboardů – Morava

Nejedou vám lyže tak dobře jako dříve? Lepí se vám sníh na skluznice? V tom případě je nejvyšší čas na servis lyží. Díky včasnému servisu zlepšíte své sportovní výkony, vaše jízda bude komfortnější a především bezpečnější. Ski servisy v lokalitě Morava.

1–10 firem z 73 nalezených Filtry

1ADOSA a.s.- Actisport4 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(137)
Brechtova 27/7, Brno-Lesná Bezdlužná

Specializovaná prodejna pro lyže, lyžáky, snowboardy a veškeré vybavení. Součástí je půjčovna, ski servis a bazar. Zastupujeme značky Atomic, Blizzard, Elan, Fischer, Salomon, Dalbello, Lange, Nordica, Colmar, Rossignol a Völkl.

2Kaňová Iva - WINDBAZAR

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hlavní 392/35, Brno Bezdlužná

Provoz půjčovny lyží a snowboardů. Nabízíme snowboardy značky Nano, boty, vázání, testovací i starší lyže. Půjčovna a servis lyžařského a snowboardového vybavení WINDBAZAR.

3VR SKI TENIS SERVIS1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(22)
Krkoškova 777/58, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme odborný servis lyží, snowboardů a bežeckého vybavení všech značek. Naši zaměstnanci jsou speciálně školeni na značky Blizzard a Tecnica, od kterých půjčujeme testovací modely k vyzkoušení a zároveň si vybrané produkty u nás můžete zakoupit za ceny srovnatelné s e-shopy.

4Ondrejech Milan

4.5
★★★★★
★★★★★
(142)
Palackého třída 238…, Brno-Královo Pole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Obchod zabývající se prodejem lyží a kol. V nabídce je také ski servis, cyklo servis a bazar lyží a kol. Proej snowboardu, lyžařských brýlí, čepic, rukavic a mnoho dalšího.

5KNIRSCH, spol. s r.o.- Bosch-Zlín.cz

4.1
★★★★★
★★★★★
(65)
Třída Tomáše Bati…, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej a servis ručního, vzduchového i vysokofrekvenčního nářadí. Nabízíme nářadí značek BOSCH, SKIL a DREMEL. Nabízíme také bílé zboží včetně praček, ledniček, myček, sušiček a malých i vestavěných spotřebičů. Prodáváme také zahradní techniku.

6Janota Miroslav- Ski servis1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(40)
Brigádnická 489, Zlín - Malenovice
Dnes už má zavřeno

V naší nabídce je prodej použitého a nové zboží jako jsou lyže, běžky, snowboardy, lyžáky, lyžařské hole, brýle, helmy, rukavice. Taktéž zajišťujeme kompletní servis lyží a snowboardů a provozujeme půjčovnu lyží a snowboardů.

7Mihel Dušan - T. K. SPORT

4.6
★★★★★
★★★★★
(54)
Nerudova 251, Uherský Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej a servis jízdních kol a doplňků, prodej a servis lyžařského a snowboardového vybavení. Provozujeme půjčovnu lyžařského vybavení, bazar kol, lyží, bruslí. Dále i nabízíme broušení bruslí a vyplétání všech druhů raket. Mimo jiné nabízíme prodej všech druhů fitnessového nářadí a strojů…

8Štrof Jan - Obchodní dům Štrof

Vodní 52/3, Kroměříž
Dnes už má zavřeno

Prodáváme jízdní kola, lyže, sportovní potřeby či rybářské potřeby a provádíme cyklo a ski servis.

9Horák Filip - SAPA BIKE2 pobočky

Jasínkova 829/4, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

SAPA BIKE má dvě specializované maloobchodní prodejny s cyklistickým sortimentem. Naleznete zde všechny druhy kol: silniční, horská, krosová, trekkingová, dětská a městská včetně elektrokol. Nabízí cykloservis s předností koupených kol v prodejně a garanční prohlídku a seřízení po ujetí 100 až 200…

10Ricardo sport

5.0
★★★★★
★★★★★
(15)
Plumlovská 89, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme obchod s cyklistickým vybavením s dlouholetou tradicí a zkušenostmi. Obchod prošel zásadní personální obměnou a rozšířením o nové prostory a to o skiservis a půjčovnu lyží a snowboardů.


Ski servisy - servisy lyží a snowboardů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Ski servisy - servisy lyží a snowboardů v lokalitě Morava – detailní popis

Sjezdové lyže nebo snowboardy by měly projít servisní údržbou v optimálním případě vždy před začátkem zimní sezóny, po týdnu lyžování a nakonci zimní sezóny před uschováním lyží. Vázání u sjezdových lyží by mělo být seřízeno jednou za rok, a to na začátku zimní sezóny. 

Kdy je vhodné dát lyže do servisu?

  • Lyže vám nejedou tak dobře jako dříve a celkově vás neposlouchají
  • Na skluznice se vám lepí sníh
  • Máte poškrábanou skluznici
  • Na zledovatělé sjezdovce vám lyže podkluzují a ztrácíte nad nimi kontrolu
  • Lyže vám zadrhávají při jízdě na mírném svahu 
  • Vázání vám vypíná příliš často nebo naopak nevypne vůbec

Jak probíhá servis lyží?

  • Kontrola, čištění a oprava skluznice – zahrnuje očištění skluznice od starého vosku, opravu poškozených míst skluznice, zatavení škrábanců, v případě potřeby vyseknutí části skluznice a nahrazení novým plátem skluznice, přebroušení skluznice, vyrovnání skluznice, dočištění skluznice
  • Broušení skluznice – broušení probíhá na brusném kameni, který dle typu stroje dokáže vytvořit lineární, variální či kombinované struktury
  • Broušení hran – provádí se na brusných pásech, nebo na keramických kotoučích, hrany lyží se brousí většinou v rozmezí 87-89°, broušení spodních hran se většinou provádí v rozmezí 0,5-1,5°
  • Voskování skluznice – spočívá ve voskování skluznice, vosk se nanáší pomocí nahřátého kotouče, nebo přímo na skluznici a následně se vyleští, v posledním kroku se odstraní nadbytečný vosk