Ski servisy - servisy lyží a snowboardů – Morava

1–10 firem z 38 nalezených Filtry

1O.L.G.A., s.r.o. - SKI PARK Osvětimany1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
Osvětimany 274, Osvětimany Bezdlužná Ověřená

Ski park Osvětimany je lyžařské a sportovní středisko v oblasti Slovácko. Do obce zajíždí také pravidelné autobusové linky. Parkování pro cca 350 osobních aut přímo u areálu u příjezdové silnice.

2ADOSA a.s.- Actisport4 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(92)
Brechtova 27/7, Brno-Lesná Bezdlužná

Specializovaná prodejna pro lyže, lyžáky, snowboardy a veškeré vybavení. Součástí je půjčovna, ski servis a bazar. Zastupujeme značky Atomic, Blizzard, Elan, Fischer, Salomon, Dalbello, Lange, Nordica, Colmar, Rossignol a Völkl.

3Kaňová Iva - WINDBAZAR

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hlavní 392/35, Brno Bezdlužná

Provoz půjčovny lyží a snowboardů. Nabízíme snowboardy značky Nano, boty, vázání, testovací i starší lyže. Půjčovna a servis lyžařského a snowboardového vybavení WINDBAZAR.

4VR SKI TENIS SERVIS1 pobočka

Krkoškova 777/58, Brno
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Poskytujeme odborný servis lyží, snowboardů a bežeckého vybavení všech značek. Naši zaměstnanci jsou speciálně školeni na značky Blizzard a Tecnica, od kterých půjčujeme testovací modely k vyzkoušení a zároveň si vybrané produkty u nás můžete zakoupit za ceny srovnatelné s e-shopy.

5Ondrejech Milan

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Palackého třída 238…, Brno-Královo Pole
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Obchod zabývající se prodejem lyží a kol. V nabídce je také ski servis, cyklo servis a bazar lyží a kol. Proej snowboardu, lyžařských brýlí, čepic, rukavic a mnoho dalšího.

6Janota Miroslav- Ski servis1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Brigádnická 489, Zlín - Malenovice
Otevřeno do 18:00

V naší nabídce je prodej použitého a nové zboží jako jsou lyže, běžky, snowboardy, lyžáky, lyžařské hole, brýle, helmy, rukavice. Taktéž zajišťujeme kompletní servis lyží a snowboardů a provozujeme půjčovnu lyží a snowboardů.

7Mihel Dušan - T. K. SPORT

4.8
★★★★★
★★★★★
(35)
Nerudova 251, Uherský Brod
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej a servis jízdních kol a doplňků, prodej a servis lyžařského a snowboardového vybavení. Provozujeme půjčovnu lyžařského vybavení, bazar kol, lyží, bruslí. Dále i nabízíme broušení bruslí a vyplétání všech druhů raket. Mimo jiné nabízíme prodej všech druhů fitnessového nářadí a strojů…

8Štrof Jan - Obchodní dům Štrof

Vodní 52/3, Kroměříž
Otevřeno do 17:30

Prodáváme jízdní kola, lyže, sportovní potřeby či rybářské potřeby a provádíme cyklo a ski servis.

9Horák Filip - SAPA BIKE2 pobočky

Jasínkova 829/4, Přerov
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

SAPA BIKE má dvě specializované maloobchodní prodejny s cyklistickým sortimentem. Naleznete zde všechny druhy kol: silniční, horská, krosová, trekkingová, dětská a městská včetně elektrokol. Nabízí cykloservis s předností koupených kol v prodejně a garanční prohlídku a seřízení po ujetí 100 až 200…

10Ricardo sport

Plumlovská 89, Prostějov
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Jsme obchod s cyklistickým vybavením s dlouholetou tradicí a zkušenostmi. Obchod prošel zásadní personální obměnou a rozšířením o nové prostory a to o skiservis a půjčovnu lyží a snowboardů.


Firmy v dalších lokalitách


Ski servisy - servisy lyží a snowboardů v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Ski servisy - servisy lyží a snowboardů najdete 38 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 34 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 11 firem v regionu Morava.