Sázkové kanceláře – Morava

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1MAXI-TIP a.s. (pobočka Břeclav-Charvátská Nová Ves)366 poboček

Provoz sázkové kanceláře s nabídkou sázek na sportovní utkání a číselné hry Turbo a Balík.

2MAXI-TIP a.s.366 poboček

Provozujeme sázkové kanceláře s nabídkou sázek na sportovní utkání a číselné hry Turbo a Balík a máme možnost sázení on-line a osobně i také po telefonu.

3TIPSPORT, a.s.1101 poboček

Naším oborem je provoz sázkové kanceláře umožňující sázet na sportovní události, číselné hry či události veřejného zájmu.

4TIPSPORT, a.s. (pobočka Bystřice pod Hostýnem)1101 poboček

Sázková kancelář, sázení na číselné hry, události veřejného zájmu, míčové hry, lední hokej, motoristické sporty a jiné. Přijímáme sázky na domácí i mezinárodní utkání, anglické, německé, francouzské, italské a další světové ligy.

5MAXI-TIP, a.s.366 poboček

Sázková kancelář s nabídkou sázek na sportovní utkání a číselné hry Turbo a Balík. Možnost sázení on-line, osobně či po telefonu.

6Victoria - Tip, a.s. (pobočka Topolná)278 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(16)
Topolná 135, Topolná Bezdlužná

Sázková kancelář se zaměřuje na kurzovní sázení zejména sportovních událostí a v ekonomické i společenské oblasti. Sázky se mohou uzavírat například na fotbal, hokej, tenis, basketbal, volejbal, házenou, baseball, ragby, šipky a motoristické sporty. Využít lze možnost sázení přes internet.

8TIPSPORT a.s. (pobočka Mikulovice)1101 poboček

Nádražní , Mikulovice
Otevřeno do 17:00

Jsme sázková kancelář. Umožňujeme sázet na číselné hry, události veřejného zájmu, míčové hry, lední hokej, motoristické sporty a jiné. Přijímáme sázky na domácí i mezinárodní utkání, anglické, německé, francouzské, italské a další světové ligy.

9Sazka a.s. - E & S Trade

Masarykova 57, Fulnek
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Sazka a.s. - E & S Trade, se sídlem Masarykova 57, 742 45, Fulnek, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 36232, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2010. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

10Sázková kancelář Tyršova

Tyršova 16/3, Kuřim
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Sázková kancelář Tyršova, se sídlem Tyršova 16/3, 664 34, Kuřim, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence…


Sázkové kanceláře – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Sázkové kanceláře v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Sázkové kanceláře najdete 20 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 18 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Morava.