Sázkové kanceláře – Morava

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1MAXI-TIP a.s. (pobočka Břeclav-Charvátská Nová Ves)366 poboček

Provoz sázkové kanceláře s nabídkou sázek na sportovní utkání a číselné hry Turbo a Balík.

2MAXI-TIP a.s.366 poboček

Provozujeme sázkové kanceláře s nabídkou sázek na sportovní utkání a číselné hry Turbo a Balík a máme možnost sázení on-line a osobně i také po telefonu.

3TIPSPORT, a.s.1101 poboček

Naším oborem je provoz sázkové kanceláře umožňující sázet na sportovní události, číselné hry či události veřejného zájmu.

4TIPSPORT, a.s. (pobočka Bystřice pod Hostýnem)1101 poboček

Sázková kancelář, sázení na číselné hry, události veřejného zájmu, míčové hry, lední hokej, motoristické sporty a jiné. Přijímáme sázky na domácí i mezinárodní utkání, anglické, německé, francouzské, italské a další světové ligy.

5MAXI-TIP, a.s.366 poboček

Sázková kancelář s nabídkou sázek na sportovní utkání a číselné hry Turbo a Balík. Možnost sázení on-line, osobně či po telefonu.

6Victoria - Tip, a.s. (pobočka Topolná)278 poboček

3.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Topolná 135, Topolná Bezdlužná

Sázková kancelář se zaměřuje na kurzovní sázení zejména sportovních událostí a v ekonomické i společenské oblasti. Sázky se mohou uzavírat například na fotbal, hokej, tenis, basketbal, volejbal, házenou, baseball, ragby, šipky a motoristické sporty. Využít lze možnost sázení přes internet.

8TIPSPORT a.s. (pobočka Mikulovice)1101 poboček

Nádražní , Mikulovice
Otevřeno do 15:00

Jsme sázková kancelář. Umožňujeme sázet na číselné hry, události veřejného zájmu, míčové hry, lední hokej, motoristické sporty a jiné. Přijímáme sázky na domácí i mezinárodní utkání, anglické, německé, francouzské, italské a další světové ligy.

9Forbes Game, a. s.3 pobočky

Nabízíme provoz a servis vícemístných sázkových zařízení, elektromechanických rulet a videoloterijních terminálových systémů a prodáváme náhradní díly.


Sázkové kanceláře – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Sázkové kanceláře v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Sázkové kanceláře najdete 17 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 15 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Morava.