Sázkové kanceláře – Morava

Chcete začít sázet a hledáte k tomu tu nejlepší sázkovou kancelář? Na internetu najdete velké množství sázkovek, vždy však vybírejte pouze z těch, které mají platnou licenci od Ministerstva financí ČR. Přehled sázkových kanceláří v lokalitě Morava.

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1MAXI-TIP a.s. (pobočka Břeclav-Charvátská Nová Ves)366 poboček

Provoz sázkové kanceláře s nabídkou sázek na sportovní utkání a číselné hry Turbo a Balík.

2MAXI-TIP a.s.366 poboček

Provozujeme sázkové kanceláře s nabídkou sázek na sportovní utkání a číselné hry Turbo a Balík a máme možnost sázení on-line a osobně i také po telefonu.

3TIPSPORT, a.s.1101 poboček

Naším oborem je provoz sázkové kanceláře umožňující sázet na sportovní události, číselné hry či události veřejného zájmu.

4TIPSPORT, a.s. (pobočka Bystřice pod Hostýnem)1101 poboček

Sázková kancelář, sázení na číselné hry, události veřejného zájmu, míčové hry, lední hokej, motoristické sporty a jiné. Přijímáme sázky na domácí i mezinárodní utkání, anglické, německé, francouzské, italské a další světové ligy.

5MAXI-TIP, a.s.366 poboček

Sázková kancelář s nabídkou sázek na sportovní utkání a číselné hry Turbo a Balík. Možnost sázení on-line, osobně či po telefonu.

6Victoria - Tip, a.s. (pobočka Topolná)278 poboček

2.6
★★★★★
★★★★★
(6)
Topolná 135, Topolná Bezdlužná

Sázková kancelář se zaměřuje na kurzovní sázení zejména sportovních událostí a v ekonomické i společenské oblasti. Sázky se mohou uzavírat například na fotbal, hokej, tenis, basketbal, volejbal, házenou, baseball, ragby, šipky a motoristické sporty. Využít lze možnost sázení přes internet.

8TIPSPORT a.s. (pobočka Mikulovice)1101 poboček

Nádražní , Mikulovice
Otevřeno do 17:00

Jsme sázková kancelář. Umožňujeme sázet na číselné hry, události veřejného zájmu, míčové hry, lední hokej, motoristické sporty a jiné. Přijímáme sázky na domácí i mezinárodní utkání, anglické, německé, francouzské, italské a další světové ligy.

9Sazka a.s. - E & S Trade

Masarykova 57, Fulnek
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Sazka a.s. - E & S Trade, se sídlem Masarykova 57, 742 45, Fulnek, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 36232, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2010. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

10Sázková kancelář Tyršova

Tyršova 16/3, Kuřim
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Sázková kancelář Tyršova, se sídlem Tyršova 16/3, 664 34, Kuřim, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence…


Sázkové kanceláře – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Sázkové kanceláře v lokalitě Morava – detailní popis

Pokud vybíráte sázkovou kancelář, zaměřte se na několik parametrů. Jedním z nejdůležitějších parametrů je licence. Na internetu existuje velké množství sázkovek, avšak ne všechny mohou být věrohodné a legální pro české hráče. Vybírejte radši z těch, které mají platnou licenci udělenou od Ministerstva financí ČR. Dále se zaměřte na registrační bonus, na možnost live sázek, na to, zda sázková kancelář nabízí live přenosy či jakou má mobilní aplikaci. Správnou a legální kancelář poznáte také podle toho, že vám povinně nabídne nastavení osobních limitů, jenž by vás měly ochránit před vytvořením závislosti na sázení. Dále při registraci by po vás kancelář měla vyžadovat rodné číslo, jelikož je povinností kanceláře ho znát. Pokud si zvolíte takovou kancelář, předejdete pozdějším problémům s vkladem a výběrem peněz.  

Sázkové kanceláře s licencí od Ministerstva financí ČR

 • Tipsport
 • Chance
 • Fortuna
 • Sazkabet
 • SYNOT TIP 

Typy kurzových sázek

 • Jednoduchá sázka (single, sólo) – sázka na jednu sázkovou příležitost
 • Akumulovaná sázka (AKO, AKU, parlays, accumulator) – několik sázek na jednom tiketu
 • Teaser sázka (pleaser) – jedna sázka se dvěma až sedmi událostmi
 • Systémové sázky (multiple, combi) – jeden tiket s kombinacemi tipů
 • Tutovka (bank, banker) – označení pro sázkovou událost, u které jste si jistí, že dopadne
 • Podmíněná sázka (if bet) – tiket zahrnuje dva až dvanáct jednoduchých tipů spojených s podmínkou
 • Nepřímo podmíněná sázka (reverse if bet) – je složena ze 2 sázek zahrnujících dva až dvanáct jednoduchých tipů spojených s podmínkou
 • Multi sázka (rozpis) – dokáže zmenšit riziko více sázek, a to díky pokrytí několika možných výsledků na určitou událost