Rozvoz prádla – Morava

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1ROBKA plus s.r.o.

Svážíme a rozvážíme zakázky. Pereme ložní prádlo, záclony, závěsy i pracovní oděvy. U větších zakázek zajišťujeme svoz a rozvoz v přepravních klecích. Na hygienické zpracování zakázek má firma ROBKA plus s.r.o. závazný posudek a souhlas k této činnosti vystavený Hygienikem města Brna.

2Prádelna a čistírna MANELA

4.8
★★★★★
★★★★★
(34)
Tyršova 142/29, Bohdalice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Praní, mandlování, žehlení prádla a oděvů, záclon a závěsů, čištění šatů, outdoorových oděvů, pracovních oděvů, motorkářských oděvů, kůže a kožešin, impregnace, kulmování zavinovačky, čištění peří, opravy oděvů. Dle dohody svoz a rozvoz prádla smluvním partnerům.

3Marie Horáková - Prádelna

Nádražní 233/11, Vyškov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Potřebujete kvalitně vyprat a vyžehlit prádlo? Mandlovna ve Vyškově Vám nabízí své profesionální služby. Máte doma schovaný koš s nevyžehleným prádlem? Přivezte ho do naší prádelny a nechte praní, žehlení a mandlování prádla na nás. Zajišťujeme chemické čištění oděvu a hloubkové čištění koberců.…

4MÝVAL ZLÍN, spol. s r.o.

Praní a chemické čištění prádla včetně pracovních oděvů, předložek, potahů, kůží a silně znečištěných oděvů. Využíváme prací prostředky a technologické postupy Henkel-Ecolab. Zajišťujeme svoz i rozvoz prádla.

5SENZA družstvo,chráněná dílna

4.0
★★★★★
★★★★★
(30)
Tylova 4236/44, Prostějov Bezdlužná

Senza družstvo, chráněná dílna bylo založeno jako jedno z prvních družstev sociálního typu v ČR. Zajišťujeme praní, mandlování a žehlení prádla. Dále provozujeme vývařovnu s jídelnou i s rozvozem jídla. Velká část firmy se zabývá prací v univerzální dílně. Zajišťujeme dílčí výrobní operace pro…

6MÁRO s.r.o. - Prádelna

Gorkého 96/39, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Průmyslová prádelna s možností praní až dvou tun prádla za den. Praní prádla pro firmy. Svoz a dovoz prádla klientům, standardně do 2 dnů, dle přání zákazníka dovezeme prádlo ještě týž den. Klienty přijímáme z celého Olomouckého kraje.

7Terrichová Lenka

Firma nabízí praní prádla, mandlování, ruční žehlení, drobné opravy, rozvoz a svoz prádla a praní lékařského prádla.

8Prádelna INPO a.s.

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Hranická 814, Krásno nad Bečvou Bezdlužná

Společnost funguje od roku 1993. Zaměřuje se na praní, žehlení a mandlování prádla. Provádí taky čištění prádla a činnosti prodlužující funkčnost textilu, kůží a kožešin.

9Ježková Irena

Provoz čistírny, prádelny a opravny oděvů. Svoz a rozvoz lékařského prádla i prádla zdravotnických zařízení.

10PRÁDELNA STRÁŽNICE, s.r.o.

Naším oborem je praní prádla a jeho rozvoz pro hotely, ubytovny a výrobní závody.


Rozvoz prádla – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Rozvoz prádla v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Rozvoz prádla najdete 20 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 18 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Morava.