Revize, povinné kontroly kotlů na tuhá paliva – Morava

Pokud vlastníte kotel na tuhá paliva, máte ze zákona povinnost nechat provést revizi kotle revizním technikem 1× za 3 roky. Doklad o revizi může po vás chtít obecní úřad, pojišťovna či distributor plynu. Firmy provádějící revize kotlů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 48 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

1 PAVELKA - VTP s.r.o.

Jsme topenářství a instalatérství s tradicí. Zajišťujeme dodávky, odborné montáže a servis plynových kondenzačních kotlů, kotlů na dřevo a biomasu, tepelných čerpadel a solárních systémů na ohřev teplé vody. Provádíme montáže podlahového topení. Kompletní seznam služeb najdete na našem…

Poslat poptávku pavelkavtp.cz 572 675 431

Specializujeme se na vodoinstalace, plynoinstalace a montáže vytápění. Prodáváme, montujeme a servisujeme tepelná čerpadla. Provádíme realizace a rekonstrukce koupelen na klíč a realizace kotelen. Součástí našich služeb jsou i rekonstrukce bytových jader.

Poslat poptávku vodo-topo-valasek.cz 606 400 590

Čištění komínů a kotlů, vložkování komínů na plynná paliva, montáž vícevrstvých nerezových komínů, revize a kolaudace komínů, preventivní prohlídky, měření emisí dle zákona 86/2002 Sb.

Poslat poptávku kominictvi-lasanbrno.cz 603 267 096

Nabízíme prodej a montáž plynových kotlů a ohřívačů značek JUNKERS a BAXI, montáž radiátorového a podlahového topení, solárních kolektorů, plynoinstalace, vodoinstalace a kanalizace a servis plynových spotřebičů.

Poslat poptávku athermsweb.webmium.com 541 212 571

Revize plynu. Školení obsluh plynových zařízení i tlakových nádob, provádění kontrol s revizí plynových a tlakových zařízení výchozí a provozní revize v bytech, rodinných domech, provozovnách, školách. Odborné prohlídky kotelen.

Poslat poptávku sodale.eu 725 654 313

Nabídka služeb v oblasti instalace vody, plynu a topení. Naše firma byla založena v roce 1996. Zpracováváme projektové dokumentace. Nabízíme servis, motáž.

Poslat poptávku instalace-tomek.cz 519 411 498

Zabýváme se čištěním spalinových cest včetně vystavení zpráv o kontrole, odstraňováním komínových závad, kontrolou spalinových cest inspekční kamerou, vložkováním komínů, ad.

Poslat poptávku 543 243 092

Provádíme vodoinstalatérské i topenářské práce a instalace plynu a solárních ohřevů vody. Montáž, opravy, revize a zkoušky plynových zařízení a plnění nádob plyny.

Poslat poptávku 777 035 291

Naše firma je Vám schopna, díky svým zkušenostem, nabídnout komplexní dodávku, montáž a servis zdravotně-technických instalací, ústředních topení, měření a regulací, elektroinstalací, solárních ohřevů, kotlů na dřevěné pelety apod.

Poslat poptávku lifka.cz 544 221 435

Realizujeme průmyslové plynovody, vodovody, technologické rozvody, rozvody technologických médií, rozvody tlakového vzduchu i požární vody, tlakové zkoušky potrubí, zemní a výkopové práce, průtlaky a inženýrské sítě. Nabízíme topenářské, instalatérské práce a topení, přípojky plynu a kanalizace a…

Poslat poptávku radmil.cz 518 384 178

Revize, povinné kontroly kotlů na tuhá paliva v lokalitě Morava – detailní popis

Zákon č. 201/2012 Sb., o ochraně ovzduší, ukládá povinnost osobám vlastnícím kotel na tuhá paliva a právnickým osobám a fyzickým osobám podnikajícím, které vlastní plynové kotle, nechat provést jejich revizi 1× za tři roky. Podle tohoto zákona může revizi provést pouze odborně způsobilá osoba, kterou je technik proškolený přímo výrobcem spalovacího stacionárního zdroje a má od něj udělené oprávnění k jeho instalaci, provozu a údržbě. 

Revize plynových zařízení lze rozdělit na výchozí a provozní. Výchozí revize se provádějí před uvedením plynových zařízení do provozu. Tyto revize vždy zajišťuje dodavatelská organizace. Provozní revizi je pak nutné provést 1× za tři roky. Cena revize závisí na konkrétní firmě, regionu a značce zařízení. Obecně se dá říci, že revize starších kotlů bývá levnější.

Kotle na tuhá paliva

  • Povinná revizní kontrola – 1× za 3 roky (všechny osoby vlastnící kotel)
  • Servisní kontrola – 1× za rok (doporučeno)
  • Povinné čištění spalinové cesty – 3× za rok (2x u sezónního provozu)
  • Povinná kontrola spalinové cesty – 1× za rok

Plynové kotle

  • Povinná revizní kontrola – 1× za 3 roky (právnické osoby a fyzické osoby podnikající)
  • Servisní kontrola – 1× za rok (doporučeno)
  • Povinné čištění spalinové cesty – 1× za rok
  • Povinná kontrola spalinové cesty – 1× za rok

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.