Relaxační centra, relaxace – Morava

Potřebujete si pořádně odpočinout od každodenního shonu? Pak vyražte na relaxační pobyt. Užijete si nejen krásné ubytování a vynikající jídlo, ale i mnoho masáží, saunování a dalších wellness procedur. Přehled relaxačních center v lokalitě Morava.

1–10 firem z 230 nalezených Filtry

1Rehabilitace Relaqua s. r. o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Radniční 3288/10, Šumperk
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná Ověřená

Společnost RELAQUA s.r.o. byla založena roku 2005. Naši fyzioterapeuti pečlivě starají o své klienty, poskytují jim odbornou rehabilitační péči, úlevu od bolesti a relaxaci. V našich dvou provozovnách Vám jako smluvní zařízení pojišťoven nabízíme standardní rehabilitační péči hrazenou zdravotními…

2Wellness Kuřim s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(11)
Blanenská 1082, Kuřim
Otevřeno do 21:00
Bezdlužná

Vodní ráj se čtyřmi bazény, tobogánem, posilovnou, aerobními sály, bohatou nabídkou relaxačních procedur a restaurací.Nabízíme celou řadu služeb pod jednou střechou včetně wellness pobytů. Najdete nás jen 14 km od Brna, ve městě Kuřim.

3AWA relaxační centrum Brno1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(71)
Orlí 491/16, Brno-město Bezdlužná

Provádíme 33 druhů masáží, kosmetické ošetření pleti, pedikúru, fotoepilace - trvalé odstranění chloupků, jehličkovou mezoterapie, kosmetiku Dermaheal, Monoderma, New gel +, Renokin, Pretox Medik8, TianDe, Lavilin, kartáče Tangle TEEZER.

4MODUS VIVENDI - kosmetický a relaxační salon

Náš salon nabízí kosmetické ošetření pleti kosmetikou CLARINS nebo DERMACOL, dekorativní kosmetiku a také profesionální i svatební líčení, permanentní make-up a kosmetiku pro muže. Nehtové studio nabízí klasickou i luxusní manikúru i pedikúru, modelace nehtů, barevné gelové nehty. Ve wellness…

5Perfectyou.cz

Wellness znamená dobře se cítit a dobře vypadat a od toho jsme tu právě pro Vás! V dnešní uspěchané době je potřeba abychom si našli čas také sami na sebe. Nabízíme různé pečující a relaxační procedury ke zkrášlení Vašeho těla. Naší snahou je vytvořit Vám příjemné prostředí tak, abyste si dobu…

6BODY UP s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Dělnická 1222/53, Brno-Komín
Otevřeno do 19:00

Estetické studio BODY UP spolu s nejmodernějšími světovými technologiemi světové značky Alma Lasers a profesionální světovou kosmetikou Ericson Laboratoire poskytuje komplexní, inovativní řešení všech kosmetických a estetických problémů. Přivítáme vás v prostředí, kde je pro nás důležitá nejen…

7Kardio - Line spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Antonínská 552/5, Brno-Veveří Bezdlužná

Zaměřujeme se na distribuci zdravotnických přístrojů a vybavení do wellness a fitness. Dodáváme produkty významných světových značek. U námi dodaných přístrojů zajišťujeme instalaci a následný pravidelný servis včetně technických kontrol. V případě zájmu některé typy přístrojů zapůjčíme.

8Bulišová Marie - Medicelo

Provozuji poradenství v oblasti celostní medicíny se zaměřením na speciální mikrobiologii. Jsem také certifikovaným poradcem firmy Joalis.

9MUDr. Simona Motlová - gynekologie

U pošty 402/14, Brno-Starý Lískovec
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

PREVENTIVNÍ OPATŘENÍ V BLUE GYN CENTRU S.R.O. V SOUVISLOSTI S ŠÍŘENÍM KORONAVIRU COVID-19 S PLATNOSTÍ OD 16.3.2020 NALEZNETE NA TÉTO STRÁNCE POD MAPKOU V SEKCI FOTOGALERIE. MUDr. Simona Motlová. Provozujeme ambulanci a to pro gynekologii a také porodnictví. Gynekologie - Porodnictví - UZ…

10Lázně Hodonín-Lázně Lednice1 pobočka

Místo přírodních krás a pohádkových zámků Vám nabízí nový lázeňský areál. Lázeňský dům Perla je moderní rehabilitační zařízení v těsné blízkosti zámecké zahrady poskytuje komplexní léčebné a rehabilitační služby, využívající účinků přírodní jodobromové minerální vody, která blahodárně působí na…


Firmy v dalších lokalitách


Relaxační centra, relaxace v lokalitě Morava – detailní popis

Relaxační centra jsou zařízení zaměřená na relaxaci a regeneraci těla i duše. Nabízejí širokou škálu služeb. Disponují plaveckým bazénem, relaxačním bazénem s masážními lavicemi, masážními lehátky, proudovým kanálem a horolezeckou stěnou, dále whirlpool bazénem, dětským brouzdalištěm, cvičným bazénem, tobogány a skluzavkami. Relaxační centra disponují i wellness částí, kde lze využít několik druhů saun, kneippův chodník, vířivé bazény a relaxační neboli odpočinkovou zónu, ve které si můžete dopřát šampaňské nebo třeba čaj. V relaxačním centru si můžete odpočinout také u příjemné masáže. Wellness centra nabízejí i privátní wellness. V diskrétním a ničím nerušeným prostředí si tak můžete veškeré wellness procedury užít sám/a se svými blízkými a přáteli. 

  • Sauna – v současnosti její popularita stále více roste. Má mnoho blahodárných účinků. Tělo se v sauně krásně prohřeje, což napomáhá zlepšení zdraví a relaxaci. Saunování odstraňuje stres a napětí z každodenního života, regeneruje celý organismus a má i vynikající kosmetické účinky. Druhů saun existuje velké množství, avšak se nejčastěji využívá finská sauna, infrasauna a parní sauna.
  • Klidová zóna – klidovou zónu je vhodné navštívit po saunování nebo i během saunování. V této zóně se krásně uvolníte díky příjemnému prostředí a masážním křeslům. Během odpočinku načerpáte novou energii a dostanete se do psychické pohody. V klidové zóně si můžete vychutnat i šampaňské, čaj či čerstvé ovoce.
  • Vířivá vana – jedná se o jeden z nejpříjemnějších způsobů relaxace. Plně se zrelaxujete, odpočinete si a můžete si i v klidu popovídat se svými blízkými. Teplá voda v kombinaci s masážními tryskami má blahodárný vliv na organismus. Přispívá ke zmírnění bolestí svalů, působí proti stresu, uvolňuje ztuhlou krční páteř a prokrvuje orgány a tkáně.