Relaxační centra, relaxace – Morava

Potřebujete si pořádně odpočinout od každodenního shonu? Pak vyražte na relaxační pobyt. Užijete si nejen krásné ubytování a vynikající jídlo, ale i mnoho masáží, saunování a dalších wellness procedur. Přehled relaxačních center v lokalitě Morava.

1–10 firem z 229 nalezených Filtry

1Rehabilitace Relaqua s. r. o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Radniční 3288/10, Šumperk Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme odbornou rehabilitační péči, úlevu od bolesti a relaxaci. Provádíme rehabilitaci, fyzioterapii, elektroléčbu, vodoléčbu, ultrazvuk, lymfodrenáže, masáže, skupinová cvičení a mnoho dalšího.

2Státní léčebné lázně Bludov, státní podnik

4.5
★★★★★
★★★★★
(556)
Lázeňská 572, Bludov Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám profesionální lázeňskou péči založenou na nejnovějších poznatcích v oborech balneologie, obezitologie, diabetologie a léčebné rehabilitace. Specializujeme se na léčbu obezity u dětí, léčbu pohybového aparátu a odvykání kouření. Nabízíme jedinečné lázeňské pobyty.

3Wellness Kuřim s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1257)
Blanenská 1082, Kuřim
Otevřeno do 21:00
Bezdlužná

Vodní ráj se čtyřmi bazény, tobogánem, posilovnou, aerobními sály, bohatou nabídkou relaxačních procedur a restaurací.Nabízíme celou řadu služeb pod jednou střechou včetně wellness pobytů. Najdete nás jen 14 km od Brna, ve městě Kuřim.

4AWA relaxační centrum Brno1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(28)
Orlí 491/16, Brno-město Bezdlužná

Provádíme 33 druhů masáží, kosmetické ošetření pleti, pedikúru, fotoepilace - trvalé odstranění chloupků, jehličkovou mezoterapie, kosmetiku Dermaheal, Monoderma, New gel +, Renokin, Pretox Medik8, TianDe, Lavilin, kartáče Tangle TEEZER.

5MODUS VIVENDI - kosmetický a relaxační salon

Náš salon nabízí kosmetické ošetření pleti kosmetikou CLARINS nebo DERMACOL, dekorativní kosmetiku a také profesionální i svatební líčení, permanentní make-up a kosmetiku pro muže. Nehtové studio nabízí klasickou i luxusní manikúru i pedikúru, modelace nehtů, barevné gelové nehty. Ve wellness…

6Perfectyou.cz

5.0
★★★★★
★★★★★
(19)
Tábor 2858/43b, Brno-Královo Pole
Dnes už má zavřeno

Wellness znamená dobře se cítit a dobře vypadat a od toho jsme tu právě pro Vás! V dnešní uspěchané době je potřeba abychom si našli čas také sami na sebe. Nabízíme různé pečující a relaxační procedury ke zkrášlení Vašeho těla. Naší snahou je vytvořit Vám příjemné prostředí tak, abyste si dobu…

7BODY UP s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(30)
Dělnická 1222/53, Brno-Komín
Dnes už má zavřeno

Estetické studio BODY UP spolu s nejmodernějšími světovými technologiemi světové značky Alma Lasers a profesionální světovou kosmetikou Ericson Laboratoire poskytuje komplexní, inovativní řešení všech kosmetických a estetických problémů. Přivítáme vás v prostředí, kde je pro nás důležitá nejen…

8Kardio - Line spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Antonínská 552/5, Brno-Veveří Bezdlužná

Zaměřujeme se na distribuci zdravotnických přístrojů a vybavení do wellness a fitness. Dodáváme produkty významných světových značek. U námi dodaných přístrojů zajišťujeme instalaci a následný pravidelný servis včetně technických kontrol. V případě zájmu některé typy přístrojů zapůjčíme.

9Bulišová Marie - Medicelo

Provozuji poradenství v oblasti celostní medicíny se zaměřením na speciální mikrobiologii. Jsem také certifikovaným poradcem firmy Joalis.

10MUDr. Simona Motlová - gynekologie

U pošty 402/14, Brno-Starý Lískovec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

PREVENTIVNÍ OPATŘENÍ V BLUE GYN CENTRU S.R.O. V SOUVISLOSTI S ŠÍŘENÍM KORONAVIRU COVID-19 S PLATNOSTÍ OD 16.3.2020 NALEZNETE NA TÉTO STRÁNCE POD MAPKOU V SEKCI FOTOGALERIE. MUDr. Simona Motlová. Provozujeme ambulanci a to pro gynekologii a také porodnictví. Gynekologie - Porodnictví - UZ…


Firmy v dalších lokalitách


Relaxační centra, relaxace v lokalitě Morava – detailní popis

Relaxační centra jsou zařízení zaměřená na relaxaci a regeneraci těla i duše. Nabízejí širokou škálu služeb. Disponují plaveckým bazénem, relaxačním bazénem s masážními lavicemi, masážními lehátky, proudovým kanálem a horolezeckou stěnou, dále whirlpool bazénem, dětským brouzdalištěm, cvičným bazénem, tobogány a skluzavkami. Relaxační centra disponují i wellness částí, kde lze využít několik druhů saun, kneippův chodník, vířivé bazény a relaxační neboli odpočinkovou zónu, ve které si můžete dopřát šampaňské nebo třeba čaj. V relaxačním centru si můžete odpočinout také u příjemné masáže. Wellness centra nabízejí i privátní wellness. V diskrétním a ničím nerušeným prostředí si tak můžete veškeré wellness procedury užít sám/a se svými blízkými a přáteli. 

  • Sauna – v současnosti její popularita stále více roste. Má mnoho blahodárných účinků. Tělo se v sauně krásně prohřeje, což napomáhá zlepšení zdraví a relaxaci. Saunování odstraňuje stres a napětí z každodenního života, regeneruje celý organismus a má i vynikající kosmetické účinky. Druhů saun existuje velké množství, avšak se nejčastěji využívá finská sauna, infrasauna a parní sauna.
  • Klidová zóna – klidovou zónu je vhodné navštívit po saunování nebo i během saunování. V této zóně se krásně uvolníte díky příjemnému prostředí a masážním křeslům. Během odpočinku načerpáte novou energii a dostanete se do psychické pohody. V klidové zóně si můžete vychutnat i šampaňské, čaj či čerstvé ovoce.
  • Vířivá vana – jedná se o jeden z nejpříjemnějších způsobů relaxace. Plně se zrelaxujete, odpočinete si a můžete si i v klidu popovídat se svými blízkými. Teplá voda v kombinaci s masážními tryskami má blahodárný vliv na organismus. Přispívá ke zmírnění bolestí svalů, působí proti stresu, uvolňuje ztuhlou krční páteř a prokrvuje orgány a tkáně.