Rámování – Morava

Chcete si nechat profesionálně zarámovat obraz, kresbu nebo fotografii? Pak využijte zakázkové rámování. Rámař vám pomůže s výběrem rámu, navrhne nejlepší řešení, spočítá cenu a obraz kvalitně zarámuje. Firmy zabývající se rámováním v lokalitě Morava.

1–10 firem z 272 nalezených Filtry

1Ladislav Smutník- Sklenářství Smutník

Drnovice 722, Drnovice
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Nabídka zasklívání balkonů a lodžií, lepených a kalených bezpečnostních skel, broušení, fazetování, skleněných kuchyňských obkladů, celoskleněných dveří, skleněných výplní zábradlí, lepení akvárií, rámování a běžných sklenářských prací.

2Olejník Pavel - sklenářství

4.7
★★★★★
★★★★★
(31)
nám. Bartolomějské…, Veselí nad Moravou
Otevřeno do 17:00

Nabídka sklenářských služeb, rámování, přesklívání oken, broušení i vrtání skel. Montáž plastových oken a dveří, zasklívání lodžií i výloh. Můžeme vám nabídnout opravdu skvělé možnosti při realizaci vaší možné poptávky, ať už se jedná jen o zasklení rozbitého okna, opravy zničené výlohy obchodu,…

3Duroň Petr

Vyrábíme okrasné a zasklívací rámy a rámečky do dveří. Dále děláme nábytek a kuchyně na zakázku a také prodáváme dřevěné lišty a madla a větrací a okrasné dřevěné mřížky. A také provádíme povrchovou úpravu dveří, zárubní a nábytkových dílců a to je moření a lakování i RAL a mat a lesk.

4Smékal Pavel- iDIGI.cz

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Kozí 26/4, Brno-město Bezdlužná

Profesionální fotoateliér nabízí svatební, módní, portrétní, technickou, dětskou i školní fotografii. Velkoplošný tisk na různé materiály spojený s grafickou úpravou. Nabídka sortimentu rámů Nielsen včetně rámování a paspart.

5STAVOPROJEKTA stavební firma, a.s. - COPYcentrum5 poboček

3.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Kounicova 949/67, Brno-Veveří
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Formátový, širokoplošný digitální tisk, kopírování, skenování, černobíle i barevně, on-line tisk z internetu, servis pro projektanty, knihařské práce, vazby diplomových prací, laminování, pozvánky, PF, fotografické služby, rámování obrazů, fullservis reklamní agentury - firemní loga, polepy aut,…

6Pavlovec František - Sklenářské práce

Květná 498, Otnice Bezdlužná

Provádíme veškeré sklenářské práce. Vyrábíme akvária, terária, skleníky, nábytkové doplňky, dekorativní zrcadla a izolační dvojskla. Pískování skla, rámování, paspartování, broušení a vrtání skla.

7Zálesák Radek

Nabídka sklenářských prací. Provádíme zasklívání oken, dveří, broušení, vrtání a fazetování skel a zrcadel. Dále nabízíme rámování obrazů, paspartování, lepení akvárií různých tvarů.

8Němec Ctibor - Rámování a paspartování

Sdružení Čech a Němec bylo založeno v roce 1994. Jeho majitelé jsou Libor Čech a Ctibor Němec. Zpočátku sdružení provádělo pouze laminaci a kašírování. Na přání našich zákazníků jsme služby rozšířili o rámování, paspartování, zasklívaní a další související činnosti. V roce 2004 jsme již k nabízeným…

9Ing. Libor Čech1 pobočka

Zkušená firma ČECH a NĚMEC se zabývá již 10 let kašírováním, laminováním, rámováním a také paspartováním a zasklíváním. Provádíme také velkoplošný digitální tisk a našim zákazníkům tak poskytujeme kompletní služby - to znamená, že zákazník dodá pouze obraz ve formě dat a od nás si odnáší hotový…

10Pavel Mičík - SKLENÁŘSTVÍ A RÁMOVÁNÍ

Kompletní sklenářské práce a rámování obrazů včetně paspartování, podlepování plakátů, opravy rámů, broušení, vrtání i montáže u zákazníka.


Rámování – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Rámování v lokalitě Morava – detailní popis

Výběr rámu není jednoduchý, zvlášť v dnešní době, kdy existuje nepřeberné množství rámů, lišících se velikostí, materiálem, barvou, strukturou, stylem atd. Má se vlastně rám hodit k obrazu nebo k nábytku či stěně? Odborně vzato by se měl rám hodit k obrazu. Je důležité, aby na první pohled bylo vidět, že rám byl vyrobený přímo pro daný obraz. Rám se k obrazu hodí tehdy, když některá z barev na obraze je zastoupena i na rámu, avšak se nemusí jednat o barvu dominantní. Rám dodává obrazu zcela jinou úroveň. Kromě rámu lze obraz ještě pozvednout paspartou, která doladí barevnost mezi rámem a obrazem. Pasparta obrazu zajistí to, aby sklo neleželo přímo na obrazu a také mu dodá vzdušnost. 

Druhy rámů

  • Dřevěné rámy – dřevo je klasický materiál na rámování. Na výrobu rámů se používá mnoho druhů dřevin. K různým obrazům se hodí i různá tloušťka dřevěných rámů, a tak se vyrábí tenké rámy, masivní rámy, rámy s ozdobným vyřezáváním atd. Dřevěné rámy se používají jak na starších, tak i moderních obrazech.
  • Kovové rámy – jedná se o moderní a velmi oblíbené rámy, které se prodávají v mnoha materiálech, profilech, barvách, tloušťkách i velikostech. Hodí se do moderních interiérů a pro černobílé fotografie. 
  • Skleněné rámy (clip rámy) – představují velmi moderní, rychlé, jednoduché a levné řešení pro rámování. Clip rámy se skládají z podkladové desky s výřezy pro zaklapávací spony a skla nebo plexiskla, které je umístěno na povrchu obrazu. Clip rámy se hodí do každého interiéru i ke každému nábytku.