Rámování – Morava

Chcete si nechat profesionálně zarámovat obraz, kresbu nebo fotografii? Pak využijte zakázkové rámování. Rámař vám pomůže s výběrem rámu, navrhne nejlepší řešení, spočítá cenu a obraz kvalitně zarámuje. Firmy zabývající se rámováním v lokalitě Morava.

1–10 firem z 253 nalezených Filtry

1Ladislav Smutník- Sklenářství Smutník

Drnovice 722, Drnovice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Nabídka zasklívání balkonů a lodžií, lepených a kalených bezpečnostních skel, broušení, fazetování, skleněných kuchyňských obkladů, celoskleněných dveří, skleněných výplní zábradlí, lepení akvárií, rámování a běžných sklenářských prací.

2Duroň Petr

Vyrábíme okrasné a zasklívací rámy a rámečky do dveří. Dále děláme nábytek a kuchyně na zakázku a také prodáváme dřevěné lišty a madla a větrací a okrasné dřevěné mřížky. A také provádíme povrchovou úpravu dveří, zárubní a nábytkových dílců a to je moření a lakování i RAL a mat a lesk.

3STAVOPROJEKTA stavební firma, a.s. - COPYcentrum5 poboček

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
Kounicova 949/67, Brno-Veveří
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Formátový, širokoplošný digitální tisk, kopírování, skenování, černobíle i barevně, on-line tisk z internetu, servis pro projektanty, knihařské práce, vazby diplomových prací, laminování, pozvánky, PF, fotografické služby, rámování obrazů, fullservis reklamní agentury - firemní loga, polepy aut,…

4Pavlovec František - Sklenářské práce

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Květná 498, Otnice Bezdlužná

Provádíme veškeré sklenářské práce. Vyrábíme akvária, terária, skleníky, nábytkové doplňky, dekorativní zrcadla a izolační dvojskla. Pískování skla, rámování, paspartování, broušení a vrtání skla.

5Zálesák Radek

Nabídka sklenářských prací. Provádíme zasklívání oken, dveří, broušení, vrtání a fazetování skel a zrcadel. Dále nabízíme rámování obrazů, paspartování, lepení akvárií různých tvarů.

6Němec Ctibor - Rámování a paspartování

5.0
★★★★★
★★★★★
(14)
Údolní 400/36, Brno-Veveří

Sdružení Čech a Němec bylo založeno v roce 1994. Jeho majitelé jsou Libor Čech a Ctibor Němec. Zpočátku sdružení provádělo pouze laminaci a kašírování. Na přání našich zákazníků jsme služby rozšířili o rámování, paspartování, zasklívaní a další související činnosti. V roce 2004 jsme již k nabízeným…

7Ing. Libor Čech1 pobočka

Zkušená firma ČECH a NĚMEC se zabývá již 10 let kašírováním, laminováním, rámováním a také paspartováním a zasklíváním. Provádíme také velkoplošný digitální tisk a našim zákazníkům tak poskytujeme kompletní služby - to znamená, že zákazník dodá pouze obraz ve formě dat a od nás si odnáší hotový…

8Pavel Mičík - SKLENÁŘSTVÍ A RÁMOVÁNÍ

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Měšťanská 3922/22, Hodonín Bezdlužná

Kompletní sklenářské práce a rámování obrazů včetně paspartování, podlepování plakátů, opravy rámů, broušení, vrtání i montáže u zákazníka.

9Cobra3, spol. s r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Husovická 5, Brno

Nabízíme rámování obrazů.

10Čejka Pavel - Galerie originálů1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Masarykovo nám. 395…, Hodonín
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Galerie od svého vzniku prezentuje výtvarná díla předních českých i zahraničních autorů. Tato stěžejní činnost byla během let rozšířena o komisní prodej uměleckých děl autorů nežijících a pořádání autorských, skupinových i tématických výstav.


Rámování – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Rámování v lokalitě Morava – detailní popis

Výběr rámu není jednoduchý, zvlášť v dnešní době, kdy existuje nepřeberné množství rámů, lišících se velikostí, materiálem, barvou, strukturou, stylem atd. Má se vlastně rám hodit k obrazu nebo k nábytku či stěně? Odborně vzato by se měl rám hodit k obrazu. Je důležité, aby na první pohled bylo vidět, že rám byl vyrobený přímo pro daný obraz. Rám se k obrazu hodí tehdy, když některá z barev na obraze je zastoupena i na rámu, avšak se nemusí jednat o barvu dominantní. Rám dodává obrazu zcela jinou úroveň. Kromě rámu lze obraz ještě pozvednout paspartou, která doladí barevnost mezi rámem a obrazem. Pasparta obrazu zajistí to, aby sklo neleželo přímo na obrazu a také mu dodá vzdušnost. 

Druhy rámů

  • Dřevěné rámy – dřevo je klasický materiál na rámování. Na výrobu rámů se používá mnoho druhů dřevin. K různým obrazům se hodí i různá tloušťka dřevěných rámů, a tak se vyrábí tenké rámy, masivní rámy, rámy s ozdobným vyřezáváním atd. Dřevěné rámy se používají jak na starších, tak i moderních obrazech.
  • Kovové rámy – jedná se o moderní a velmi oblíbené rámy, které se prodávají v mnoha materiálech, profilech, barvách, tloušťkách i velikostech. Hodí se do moderních interiérů a pro černobílé fotografie. 
  • Skleněné rámy (clip rámy) – představují velmi moderní, rychlé, jednoduché a levné řešení pro rámování. Clip rámy se skládají z podkladové desky s výřezy pro zaklapávací spony a skla nebo plexiskla, které je umístěno na povrchu obrazu. Clip rámy se hodí do každého interiéru i ke každému nábytku.