Prodlužování řas, zhušťování řas – Morava

Toužíte po krásných, dlouhých a hustých řasách? Pak vyzkoušejte permanentní prodlužování a zhušťování řas. Díky této metodě už nikdy nebudete potřebovat řasenku a vaše řasy budou vždy krásně upravené. Přehled kosmetických salónů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 230 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Nabízíme botox a vyhlazení vrásek laserem a výplňovými materiály a dále provádíme trvalou epilaci a operaci očních víček a neinvazivní liposukci a omlazení pleti pomocí IPL a frakční radiofrekvenci a odstraňujme cévky laserm i také pigmentace a strie a léčíme akné a jizvy.

Poslat poptávku 602 582 512

Na trhu působíme již od roku 1993 a náš kolektiv se skládá z lektorů s mnohaletou profesní praxí, což je jistá záruka kvality a spokojenosti.

Poslat poptávku studioleny.cz 545 246 397

Liposukční centrum. Kryolipolýza - liposukce zmražením, trvalé odstranění tukových buněk. Exilis - neinvazivní bezbolestná liposukce na zhubnutí. Nabízíme liposukce 3. generace, lymfo-drenáže proti celulitidě, ultrazvukový lifting, epilace i prodlužování řas.

Poslat poptávku kosmetika-hubnuti.cz 777 130 813

Poskytujeme kardiozónu a kosmetiku a děláme prodlužování řas. Dále nabízíme masáže a lymfatické masáže i také liposukce. Nabízíme hubnutí s trenérem a power plate.

Poslat poptávku perfektsalon.cz 776 461 666

Nabízíme kadeřnické služby, prodlužování a trvalou řas, kosmetiku, permanentní make-up, pedikúru, bezbolestnou liposukci, vakuové i lymfatické masáže.

Poslat poptávku studiobella.cz 777 799 779

Nabízíme kosmetické a masážní služby. Provádění líčení, prodlužování řas, pedikúru a manikúru. Prodej přípravků Alcina.

Poslat poptávku 777 325 319

Nabízíme komplexní kosmetické služby - spolupráce s renomovanou francouzskou kosmetickou firmou SOTHYS PARIS. Profesionální kosmetickou péči našim zákaznicím i zákazníkům poskytuje tým profesionálních kosmetiček. Laserové ošetření pleti: MICRODERMABRAZE, permanentní make-up, permanentní řasy,…

Poslat poptávku kosmetikajanouskova.cz 724 138 821

Provoz kosmetického a nehtového studia. Nabídka masáží, manikúry, prodlužování řas, permanentního make-upu i pedikúry.

Poslat poptávku beautyline.cz 541 244 316

Nabídka kadeřnických a kosmetických služeb, prodlužování řas a vlasů či modeláže nehtů.

Poslat poptávku martinafrankova.cz 776 893 085

Prodlužování řas, zhušťování řas v lokalitě Morava – detailní popis

Permanentní řasy jsou ideálním řešením jak pro běžné nošení, tak pro výjimečné události, jako je svatba nebo ples. Aplikace permanentních řas spočívá v lepení jednotlivých náhradních řas na vlastní řasy pomocí speciálního lepidla. Před aplikací si lze vybrat ze široké škály přírodních nebo syntetických řas o různé hustotě, délce i barvě umělých řas. Spojení řas lepidlem je neznatelné a pevné. Lze si tedy nechat aplikovat řasy, které budou vypadat zcela přirozeně, ale i extravagantně. Vlastní řasy pak podle svého přirozené cyklu rostou i s řasou umělou. Jelikož řasy během svého cyklu vypadávají, společně s řasou umělou, je nutné chodit na pravidelné doplňování. Vždy záleží na individuální potřebě, ale většinou to je každé tři až čtyři týdny. První aplikace trvá přibližně dvě hodiny, další doplnění už trvá kratší dobu v závislosti na počtu doplňovaných řas.

Druhy permanentních řas

  • Norkové řasy – používají se na metodu řasa na řasu. Mají krásný profil, jsou měkké a lesklé. Působí velmi luxusně a uspokojí i ty nejnáročnější zákaznice. Na rozdíl od hedvábných řas jsou jemnější a lehčí.  
  • Přírodní norkový vlas – jedná se o stoprocentně přírodní řasy ze srsti norka sibiřského. Vlasy se z norka pouze vyčešou a dále se zpracují. Používají se na metodu vícerozměrných řas. Tyto řasy jsou nejlehčí na trhu, jsou velmi jemné a maximálně přirozené. Na dotek jsou příjemně hebké.  
  • Kašmírové řasy – patří mezi luxusní řasy. Jsou vysoce lesklé a díky svému tvaru krásně přilnou k přírodním řasám. Vyrábějí se z odlehčeného materiálu, který nezatěžuje přírodní řasy. Na pohled vypadají přirozeně.
  • Hedvábné řasyobsahují kvalitní hedvábná vlákna. Jsou sytě černé, lesklé a pevné. 
  • Trsové řasy – skládají z trsu dvou až tří řas. Tento typ řas nejvíce zatěžuje přírodní řasy.
  • Barevné řasy – jedná se o různé barevné odstíny řas včetně pastelových i neonových odstínů
  • Melírované řasy – tyto řasy pod umělým světlem vypadají černě a na denním světle se barva mění na jejich konečcích v barvu hnědou, modrou atd.  
  • Glitrové řasy – jedná se o třpytící se řasy, které skvěle vyniknou na plese, oslavě nebo večírku

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.