Prodej ovocných, okrasných, vzrostlých stromů, dřevin – Morava

Rozhodli jste se pro koupi ovocného stromku na vaši zahradu? Pak jste se rozhodli správně. Ovocné stromky nejenže dávají ovoce, jsou i krásné a navíc poskytují stín. Ideální doba jejich nákupu je na podzim. Přehled prodejců stromků v lokalitě Morava.

1–10 firem z 50 nalezených Filtry

1AGROGEN, spol. s r.o.3 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Zahradní 77/1a, Troubsko Ověřená

Sháníte kvalitní osiva? V AGROGEN vám nabízíme kvalitní osiva pícnin, travních směsí, léčivých rostlin a dalších komodit. Kromě prodeje komodit se věnujeme i šlechtění pícnin. Provozujeme 2 šlechtitelské stanice – Šlechtitelská stanice Želešice a Šlechtitelská stanice Slavice.

2Ing. Josef Urban - ZAHRADNICTVÍ

4.7
★★★★★
★★★★★
(172)
24. dubna 85, Želešice Bezdlužná Ověřená

Hledáte kvalitní zahradnictví v Brně? Pak jsme tu pro vás. Nabízíme vám rostliny pro každé roční období. Specializujeme se na prodej ovocných stromů, vzrostlých stromů, růží a mnoha dalších rostlin. Z ovocných stromů nabízíme jabloně, hrušně, meruňky, slivoně, broskvoně, třešně, višně a…

3Šmach Petr - ZAHRADA ŠMACH1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(91)
Na Pančavě 1502, Bzenec Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem okrasných dřevin, ovocných stromů a keře, substrátů, hnojiv, zahradnických potřeb a zahradního nářadí. Navštivte naši prodejnu. U nás seženete vše pro vaši zahradu.

4Lesy města Prostějova, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kostelecká 4165/17, Prostějov Bezdlužná Ověřená

V Lesy města Prostějova se zabýváme lesním hospodářstvím, myslivostí a prodejem palivového dříví. Nabízíme poradenskou činnost v oblasti lesního hospodářství, pořádáme kurzy a školení. Provozujeme lesní školku, manipulační sklad dříví a pásovou pilu. V naší pile se specializujeme na…

5ZAHRADNICTVÍ HAVLINA – Ing. Petr HAVLINA

4.5
★★★★★
★★★★★
(109)
Radvanická 921/22, Ostrava-Michálkovice Bezdlužná Ověřená

V Zahradnictví Havlina vám nabízíme široký výběr řezaných a pokojových květin, ovocných a okrasných stromů a keřů. Dále u nás zakoupíte osivo, cibuloviny, zeleninové sadby, substráty, rašelinu, hnojiva, přípravky na ochranu rostlin, květináče a mnoho dalšího.

6Obecní lesy Bludov s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(9)
8. května 906, Bludov Bezdlužná Ověřená

Provozujeme zahradnictví – Zámeckou oranžerii, kde vám nabízíme květinové vazby, pokojové květiny, balkonové květiny, ovocné stromy a keře, bylinky a mnoho dalšího. Součástí našeho zahradnictví je Kavárna v oranžerii. Provozujeme také lom, kde vyrábíme a prodáváme frakce.

7Vladimír Šebestík - Larix Lusatia zahradnické centrum Lužice u Hodonína

4.7
★★★★★
★★★★★
(21)
Česká 817/30, Lužice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zahradnictví se specializuje na okrasné zahrady, realizace zahrad a parky. Provozujeme zahradnické centrum v Lužicích u Hodonína. Prodáváme jedinečné okrasné dřeviny z prvotřídních zahradnických firem z Toskánska, pokojové rostliny, trvalky od českých a moravských pěstitelů, osiva, hnojiva…

8SEVA - FLORA s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(8)
Mikulovská 366, Valtice Ověřená

Zabýváme se prodejem osiv ovoce, zeleniny, bylin i květin. Také prodáváme ovocné stromky či ovoce.

9BELLIS - KVĚTINY - ZAHRÁDKÁŘ1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Žižkovo nám. 84/9, Prostějov Bezdlužná Ověřená

Provozujeme květinářství a zahradnictví. Zajišťujeme vazbu svatebních květin, smuteční vazbu, prodej květin, jak hrnkových, tak řezaných, aranžmá na různé akce. Zahrádkářství najdete pobočce Sídliště Svobody v Prostějově a zahradnictví na Brněnské ulici. V sortimentu najdete také sazenice…

10Zemědělské a obchodní družstvo sady Starý Lískovec

4.8
★★★★★
★★★★★
(295)
Martina Ševčíka 639…, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme jablka na přímý konzum i uskladnění(odrůdy gala, jonagold, golden, idared, spartan. šampion), cibuli, vejce, med, víno ze školního statku MENDELU ,100% mošty z našeho ovoce - jablko, jablko+švestka, jablko+broskev, jablko+rybíz.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej ovocných, okrasných, vzrostlých stromů, dřevin v lokalitě Morava – detailní popis

Ovocné stromky je vhodné kupovat a vysazovat na podzim, protože půda na konci sezóny je stále příjemně teplá a nově vysazené stromky se v ní dokážou lépe zakořenit. Vhodný čas na výsadbu stromků je od konce října do konce listopadu. Ovocné stromky lze vysadit i na jaře, a to v období od března do dubna. 

Ovocné dřeviny

Jsou důležitou součástí každé zahrady. V dnešní době je lze naleznout i na okrasných zahradách, neboť i ovocné dřeviny jsou velmi krásné. Ovocné dřeviny nejenže plodí ovoce, ale poskytují i stín na zahradě. Ovoce se používá pro přímou spotřebu, na sušení, na výrobu marmelád, kompotů nebo ovocných pálenek. Je cenným zdrojem vitamínů, minerálů a vlákniny. Mezi ovocné dřeviny patří jabloně, hrušně, broskvoně, meruňky, slivoně, třešně, višně a mnoho dalších druhů. 

Listnaté stromy

Svou velikostí a různorodostí jsou dominantou každé zahrady. Rozdělují se na okrasné stromy a ovocné stromy. Poskytují stín na zahradě a cenné útočiště mnoha druhům hmyzu a ptactva. Jsou krásné a po celý rok lze na nich pozorovat změny od rašení listů, květů, plodů přes změnu barvy listů až po opad listů. Mezi okrasné listnaté stromy patří javor, platan, vrba, lípa, buk, topol, jabloň okrasná a mnoho dalších druhů. 

Jehličnaté stromy

Mohou být vzrostlé nebo zakrslé. Vzrostlé jehličnaté stromy patří k základním architektonickým prvkům zahrady. Mohou být zajímavé svým zbarvením jehlic do stříbrnomodra, do žluta nebo do tmavých a světlých odstínů zelené. Příkladem typického vzrostlého jehličnatého stromu je smrk, borovice, jedle, modřín atd. Zakrslé jehličnaté dřeviny jsou oblíbené pro svůj tvar, malou velikost a možnost pěstování v květináčích nebo truhlících.