Permanentní make-up – Morava

Nemáte ráno dostatek času na líčení? Chcete být vždy krásně upravená? Pak vyzkoušejte permanentní make-up. Můžete si nechat zvýraznit obočí, horní a dolní oční linky nebo rty. Přehled kosmetických salónů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 22 nalezených Filtry

1Alena Rozsypalová - studio AR1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U Zimního stadionu…, Zlín

Natural depilace, Nail Spa manikúru, gelovou modeláž, detoxikační pedikúru, parafinové zábaly rukou a nohou, úpravu obočí, barvení řas a obočí, nebo prodej kosmetiky PANDHY'S a ALESSANDRO.

2Knittlová Jana - kosmetika1 pobočka

Nabízíme vysoce kvalitní kosmetické služby, permanentní make up obočí, linky, rty, tetování obočí čepelkovou metodou 3D. Dále provádíme klasické masáže, manuální a přístrojová lymfodrenáž. Mimo jiné poradenství v péči o pleť a prodej kosmetiky pro následnou domácí péči od italské firmy DIBI, KORFF,…

3ZAVADILOVÁ IVANA-KADEŘNICTVÍ

Tuřanská 779/55, Brno - Tuřany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme dámské, pánské či dětské stříhání, barvení vlasů, trvalá, melírování a mnoho dalších kouzel s Vašimi vlasy. Můžete využít i služeb kosmetického studia, manikérky, permanentního makeupu a masáží.

4MUDr. Věra Koudelková

Ordinace odborného lékaře ORL pro děti i dospělé. Naleznete zde atestovaného lékaře s letitou praxí v oboru. Nejdůležitější je pro nás zdraví. Jsme připraveni Vám poskytnout kvalitní standardní léčebně - preventivní péči a nyní navíc nadstandardní péči v oblasti kosmetických služeb jako permanentní…

5Hinnerová Iveta- Kosmetický salon Iris

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Štefánikova 826/7 , Nový Jičín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kosmetický salon poskytuje kosmetické ošetření, léčbu akné, ultrazvuk, laser, fotodepilaci, mezoterapii, radiofrekvenci, výživové poradenství, masáže, lymfodrenáže, kavitaci, pedikúru, manikúru, modeláž nehtů, permanentní makeup a prodlužování řas.

6Vašková Ester- Centrum estetické kosmetiky1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(44)
Masarykovo náměstí…, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme kadeřnický a kosmetický salón. Provádíme nástřel náušnic, piercing, trvalou depilaci IPL. Nabízíme bělení zubů, prodlužování řas, vlasů, suchou pedikúru, modeláž nehtů, opalovací nástřik, permanentní makeup, chemický peeling, brazil keratin, ultrazvuková liposukce, ultrazvuková špachtle.

7Eliška Řepková Makeup Artist

Eliška Řepková Makeup Artist, se sídlem Štítná nad Vláří 535, 763 33, Štítná nad Vláří-Popov, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2014. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

8Hair & MakeUp Zdeněk Nedorost

Hair & MakeUp Zdeněk Nedorost, se sídlem Fabiánka II 260, 760 01, Zlín-Kudlov, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2015. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

9Permanentní makeup a Kosmetika Monika Goldová

Provaznická 1102/90, Ostrava-Hrabůvka
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Permanentní makeup a Kosmetika Monika Goldová, se sídlem Provaznická 1102/90, 700 30, Ostrava-Hrabůvka, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2018. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…

10Veronika Němec - makeup artist

Veronika Němec - makeup artist, se sídlem Josefa Kavky 3112, 738 01, Frýdek-Místek, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2020. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách…


Permanentní make-up – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Permanentní make-up v lokalitě Morava – detailní popis

Permanentním make-upem si můžete nechat zvýraznit nejen obočí, oční linky nebo rty, ale i prsní dvorce. Tato metoda je také vhodná pro zakrytí jizev nebo ztrátu pigmentu. Původní permanentní make-up lze opravit i odstranit. 

Permanentní make-up obočí 

Na vzhledu obočí velmi záleží, protože dodává výraz celému obličeji. Permanentní make-up obočí dokáže vyplnit mezery, zvýraznit ho, upravit jeho tvar, odstranit asymetrii a zajistit jeho přirozený vzhled. 

Techniky

  • Microblading neboli vláskování obočí
  • Pudrové obočí
  • Microblading s pudrovým stínováním

Permanentní make-up očních linek

Vytetované oční linky zvýrazňují oči a dokáží je opticky zvětšit nebo zmenšit. Oční linky lze vytetovat horní, spodní i obě. Lze je vykreslit v celé délce oka nebo jen v jeho části. 

Techniky

  • Klasické oční linky
  • Pudrová mikropigmentace (oční linky mezi řasami)
  • Smokey eye

Permanentní make-up rtů

Permanentní make-up rtů dokáže rty zvětšit nebo zmenšit, zvýraznit bledé rty, vytvořit výraznou konturu nebo změnit jejich tvar při asymetrii.

Techniky

  • Kontury rtů
  • Kontury rtů se stínováním
  • Stínování rtů

Permanentní make-up prsních dvorců

Používá se k obnově nebo zvýraznění prsních dvorců u žen, kterým byla odstraněna prsa z důvodu vážného onemocnění. Prsní dvorce se touto metodou opravují i po nepovedených plastických operacích. Tuto metodu využívají také ženy, které nejsou spokojené se svým  přirozeným odstínem nebo velikostí prsních dvorců. Prsní dvorce lze barevně sjednotit, zesvětlit nebo ztmavit.