Paznehtářské práce – Morava

Pravidelná péče o paznehty zvířat má velký vliv na jejich zdravotní stav. Paznehtáři se zabývají úpravou, ošetřením a chemickým podkováváním paznehtů skotu a dalších hospodářských zvířat. Přehled firem poskytujících paznehtářské práce v lokalitě Morava.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Velkoobchod profesionální nehtové kosmetiky. Dodáváme vybavení nehtových a pedikurních salonů včetně manikurních a pedikurních pomůcek. Organizujeme rekvalifikační kurzy a školení v tomto oboru. Prodáváme dekorativní kosmetiku.

Poslat poptávku enii-nails.cz 572 501 893

Poskytujeme profesionální funkční úpravu paznehtů mléčného i masného skotu, včetně ošetření kulhavých jednotlivců.

Poslat poptávku paznehty-bruntal.cz 603 582 161

Paznehtářské práce v lokalitě Morava – detailní popis

Paznehtářské práce spočívají v zajištění fixace ošetřovaných zvířat, praktické úpravě paznehtů, klasifikaci a ošetřování nemocných paznehtů, posouzení ošetřovaných zvířat a prostředí a vedení evidence související s paznehtářskou činností. Před prací je nutné si dobře připravit pracoviště. Důležité je vhodně umístit fixační klec, dodržovat bezpečnost práce a vyřešit co nejefektivněji příchod zvířat k fixační kleci a jejich odchod od klece. Pokud je na paznehtech třeba provést složitější chirurgický zákrok, je nutné přivolat veterináře. 

Paznehtářské potřeby

  • Paznehtářské klece a fixační klece na paznehty dobytka – slouží paznehtářům pro snadnější úpravu a léčbu paznehtů. Paznehtářské klece se prodávají i ve formě  mobilních klecí. 
  • Brusné a řezné kotouče – slouží k ošetřování kopyt a paznehtů. 
  • Rašple na paznehty – používají se na běžné broušení přerostlých kopyt a paznehtů.
  • Spreje, tinktury, masti, gely a bukový dehet na paznehty – slouží k ošetření kopyt a paznehtů. Bukový dehet je přírodní přípravek, který se používá k prevenci a léčbě hniloby. 
  • Paznehtní návlečky – používají se při léčbě paznehtů.
  • Dřevěné a gumové bloky – slouží k ochraně postižených míst a ke snižování citlivosti bolestivých míst na paznehtech.
  • Obvazy, obinadla a pásky – patří k základnímu vybavení pro ošetření a léčbu paznehtů. 

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.