Patentové kanceláře – Morava

1–10 firem z 44 nalezených Filtry

1Malůšek Jiří, Ing.- Kania Sedlák Smola patentová a známková kancelář

Nabízíme služby patentové i známkové kanceláře. Možnost patentových a známkových rešerší, licenčních smluv, evropských patentů a ochranných známek.

2Ing. Smola Josef

Nabízíme služby patentové a známkové kanceláře.

3Kania František Ing.

Nabízíme služby patentové i známkové kanceláře.

4TM-Agency - Doc. Ing. Jindřich Špaček, CSc.

Nabízím zpracování přihlášek ochranných známek, průmyslových i užitných vzorů a vynálezů. Dále také poskytuji návrh firemního loga.

6Ing. Sedlák Zdeněk

Nabízíme služby patentové i známkové kanceláře.

7INPROCHES Patentová a známková kancelář2 pobočky

Zaměřujeme se na oblast ochrany průmyslového a duševního vlastnictví firem. Náš tým profesionálů Vám poradí s technickým řešením, vzhledem výrobků, právy a označením, rešeršemi a spory o průmyslové vlastnictví. Naše služby Vám mohou přinést značné úspory.

8Ing. Jaromír Přikryl (pobočka Hulín)1 pobočka

Včelín 1161, Hulín Bezdlužná

Patentová a známková kancelář se zaměřením na vynálezy, užitné a průmyslové vzory, ochranné známky a označení původu, přihlášky vynálezů, vzorů nebo známek, licenční smlouvy, smlouvy o převodu nehmotných práv a další. Zastupujeme klienty před správními úřady.

9Ing. Zdeněk Kučera - Patin

Registrace ochranných známek v České republice i v zahraničí. Poskytujeme služby soudního znalce v oblastech oceňování duševního vlastnictví. Vyhotovujeme znalecké posudky, patentové, známkové a literární rešerše. Zajišťujeme zastupování klientů před patentovými úřady.


Firmy v dalších lokalitách


Patentové kanceláře v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Patentové kanceláře najdete 44 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 40 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 13 firem v regionu Morava.