Paspartování – Morava

Chcete si vystavit fotografii a přemýšlíte do čeho ji umístit? Jednou z možností je pasparta, ve které fotografie krásně vynikne a zároveň ji i ochrání. Do pasparty lze vložit i obraz, kresbu nebo plakát. Firmy nabízející paspartování v lokalitě Morava.

1–10 firem z 224 nalezených Filtry

1Pavlovec František - Sklenářské práce

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Květná 498, Otnice Bezdlužná

Provádíme veškeré sklenářské práce. Vyrábíme akvária, terária, skleníky, nábytkové doplňky, dekorativní zrcadla a izolační dvojskla. Pískování skla, rámování, paspartování, broušení a vrtání skla.

2Zálesák Radek

Nabídka sklenářských prací. Provádíme zasklívání oken, dveří, broušení, vrtání a fazetování skel a zrcadel. Dále nabízíme rámování obrazů, paspartování, lepení akvárií různých tvarů.

3Němec Ctibor - Rámování a paspartování

5.0
★★★★★
★★★★★
(14)
Údolní 400/36, Brno-Veveří

Sdružení Čech a Němec bylo založeno v roce 1994. Jeho majitelé jsou Libor Čech a Ctibor Němec. Zpočátku sdružení provádělo pouze laminaci a kašírování. Na přání našich zákazníků jsme služby rozšířili o rámování, paspartování, zasklívaní a další související činnosti. V roce 2004 jsme již k nabízeným…

4Ing. Libor Čech1 pobočka

Zkušená firma ČECH a NĚMEC se zabývá již 10 let kašírováním, laminováním, rámováním a také paspartováním a zasklíváním. Provádíme také velkoplošný digitální tisk a našim zákazníkům tak poskytujeme kompletní služby - to znamená, že zákazník dodá pouze obraz ve formě dat a od nás si odnáší hotový…

5Pavel Mičík - SKLENÁŘSTVÍ A RÁMOVÁNÍ

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Měšťanská 3922/22, Hodonín Bezdlužná

Kompletní sklenářské práce a rámování obrazů včetně paspartování, podlepování plakátů, opravy rámů, broušení, vrtání i montáže u zákazníka.

6Cobra3, spol. s r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Husovická 5, Brno

Nabízíme rámování obrazů.

7Čejka Pavel - Galerie originálů1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Masarykovo nám. 395…, Hodonín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Galerie od svého vzniku prezentuje výtvarná díla předních českých i zahraničních autorů. Tato stěžejní činnost byla během let rozšířena o komisní prodej uměleckých děl autorů nežijících a pořádání autorských, skupinových i tématických výstav.

8SKLENÁŘSTVÍ NONSTOP plus s.r.o. (pobočka Holešov)8 poboček

4.1
★★★★★
★★★★★
(24)
Masarykova 650/9, Holešov Bezdlužná

Sklenářství nabízí velké množství výrobků a služeb - sklenářské práce, zasklívání výloh, lepíme UV lepidlem, rámování a paspartování, přesklíváme plastová okna, eurookna, pískování. Vyrábíme skla izolační, bezpečnostní, GLASSPLATE, dvojskla Ditherm, neprůstřelná, protipožární, kalená, ornamentní.

9SKLENÁŘSTVÍ NONSTOP s.r.o.2 pobočky

4.1
★★★★★
★★★★★
(24)
Slušovice 668, Zlín

Specializujeme se na velké množství výrobků a služeb - sklenářské práce, zasklívání výloh, lepíme UV lepidlem, rámování a paspartování, přesklíváme.

10SKLOARD - Dohnálek Rostislav

4.2
★★★★★
★★★★★
(9)
Moutnice 60, Moutnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Rámujeme obrazy - plátna, oleje, plakáty, diplomy, fotografie. Provádíme také ukládání obrázků jen do skla s použitím kovových klipů. Rámování obrazů je dnes moderní a důležitou součástí každého interiéru.Široká škála lišt a rámů nabízí nová a neotřelá řešení. Dnešní produkce vytváří stále nově…


Paspartování – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Paspartování v lokalitě Morava – detailní popis

Pasparta je kartonová obruba obrazu, která plní estetickou a ochrannou funkci obrazu. Vytváří neutrální prostor, díky kterému může obraz vyniknout. Do papírového kartonu je vyříznut otvor pro obraz, který se vlepí zezadu pomocí pH neutrální lepicí pásky. Pasparta se spolu s obrazem obvykle vloží do rámu a zasklí. Mezi obrazem a sklem je vzduchový prostor, který plní funkci ochrany. Paspartu je možné vložit do dřevěného nebo kovového rámu. Lze ji i lemovat knihařským plátnem. Paspartu je možné využít nejen pro rámování obrazů, ale i kreseb, fotografií nebo plakátů.

Účelem pasparty je zvětšit prostor kolem obrazu tak, aby rám nestínil dílu. Pasparta také dokáže zakrýt části na díle, které nemají být vidět, protože jsou např. poškozené. Sjednotí okraje díla tak, aby byly na obou stranách stejné. Vytváří prostor mezi obrázkem a sklem, aby nedošlo k tomu, že sklo bude přímo ležet na obrázku.

Rozměry pasparty mohou být různé, avšak většina paspart u nás se prodává v evropském formátu 80 × 120 cm a v tloušťce 1,4 mm. 

Potřeby pro paspartování

  • Rámy a závěsy – dřevěné rámy, hliníkové rámy, bezpečnostní závěsy
  • Příslušenství pro rámaře – rámařské pistole, rámařské sponkovačky
  • Řezačky na pasparty – automatizované řezačky, profi řezačky, hobby řezačky
  • Skla a fólie – muzeální skla, ochranné fólie 
  • Pasparty a zadní desky – paspartovací lepenky