Ochranné známky – Morava

1–10 firem z 22 nalezených Filtry

1Malůšek Jiří, Ing.- Kania Sedlák Smola patentová a známková kancelář

Nabízíme služby patentové i známkové kanceláře. Možnost patentových a známkových rešerší, licenčních smluv, evropských patentů a ochranných známek.

2TM-Agency - Doc. Ing. Jindřich Špaček, CSc.

Nabízím zpracování přihlášek ochranných známek, průmyslových i užitných vzorů a vynálezů. Dále také poskytuji návrh firemního loga.

3INPROCHES Patentová a známková kancelář2 pobočky

Zaměřujeme se na oblast ochrany průmyslového a duševního vlastnictví firem. Náš tým profesionálů Vám poradí s technickým řešením, vzhledem výrobků, právy a označením, rešeršemi a spory o průmyslové vlastnictví. Naše služby Vám mohou přinést značné úspory.

4Ing. Jaromír Přikryl (pobočka Hulín)1 pobočka

Včelín 1161, Hulín Bezdlužná

Patentová a známková kancelář se zaměřením na vynálezy, užitné a průmyslové vzory, ochranné známky a označení původu, přihlášky vynálezů, vzorů nebo známek, licenční smlouvy, smlouvy o převodu nehmotných práv a další. Zastupujeme klienty před správními úřady.

5Ing. Zdeněk Kučera - Patin

Registrace ochranných známek v České republice i v zahraničí. Poskytujeme služby soudního znalce v oblastech oceňování duševního vlastnictví. Vyhotovujeme znalecké posudky, patentové, známkové a literární rešerše. Zajišťujeme zastupování klientů před patentovými úřady.

6Ing. Pavel Nádvorník s.r.o.

Společnost registruje vynálezy, užitné a průmyslové vzory. K dalším činnostem patří znalecká činnost zaměřená na průmyslové právo, ohodnocování produktu průmyslového práva i nehmotného majetku. Registrace ochranných známek.

8Dlabáček & Voda

Bolzanova 461, Brno Bezdlužná

Ochranné známky, průmyslové vzory (ochrana designu), patenty a užitné vzory, řešení sporů, rešerše i licence zajišťujeme v ČR i v zahraničí.

9Kořistka Martin

Nabídka konzultací, poradenství, odborných posudků a zastupování klientů v oblasti ochranných známek, vynálezů i užitných a průmyslových vzorů.

10Lukšíček Ivan, Ing.

4.8
★★★★★
★★★★★
(7)
Lidická 707, Brno Bezdlužná

Nabídka zastupování v oblasti ochranných známek, vynálezů, patentů a užitných i průmyslových vzorů. Poskytování konzultací i poradenství.


Firmy v dalších lokalitách


Ochranné známky v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Ochranné známky najdete 22 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 20 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Morava.