Ochranné známky – Morava

Zápis ochranné známky do rejstříku provádí Úřad průmyslového vlastnictví. Vlastník ochranné známky po jejím zápisu do rejstříku získává výlučné právo na její užívání. Přehled firem zabývajících se ochrannými známkami v lokalitě Morava.

1–10 firem z 22 nalezených Filtry

1Malůšek Jiří, Ing.- Kania Sedlák Smola patentová a známková kancelář

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mendlovo náměstí…, Brno-Staré Brno

Nabízíme služby patentové i známkové kanceláře. Možnost patentových a známkových rešerší, licenčních smluv, evropských patentů a ochranných známek.

2TM-Agency - Doc. Ing. Jindřich Špaček, CSc.

Nabízím zpracování přihlášek ochranných známek, průmyslových i užitných vzorů a vynálezů. Dále také poskytuji návrh firemního loga.

3INPROCHES Patentová a známková kancelář2 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mezírka 775/1, Brno - Veveří Bezdlužná

Zaměřujeme se na oblast ochrany průmyslového a duševního vlastnictví firem. Náš tým profesionálů Vám poradí s technickým řešením, vzhledem výrobků, právy a označením, rešeršemi a spory o průmyslové vlastnictví. Naše služby Vám mohou přinést značné úspory.

4Ing. Jaromír Přikryl (pobočka Hulín)1 pobočka

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Včelín 1161, Hulín Bezdlužná

Patentová a známková kancelář se zaměřením na vynálezy, užitné a průmyslové vzory, ochranné známky a označení původu, přihlášky vynálezů, vzorů nebo známek, licenční smlouvy, smlouvy o převodu nehmotných práv a další. Zastupujeme klienty před správními úřady.

5Ing. Zdeněk Kučera - Patin

Registrace ochranných známek v České republice i v zahraničí. Poskytujeme služby soudního znalce v oblastech oceňování duševního vlastnictví. Vyhotovujeme znalecké posudky, patentové, známkové a literární rešerše. Zajišťujeme zastupování klientů před patentovými úřady.

6Ing. Pavel Nádvorník s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Sokola Tůmy 1, Ostrava Bezdlužná

Společnost registruje vynálezy, užitné a průmyslové vzory. K dalším činnostem patří znalecká činnost zaměřená na průmyslové právo, ohodnocování produktu průmyslového práva i nehmotného majetku. Registrace ochranných známek.

7NÁDVORNÍK PAVEL- AGENTURA REGISTRACE OCHRANNÝCH ZNÁMEK

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Sokola Tůmy 1099, Ostrava Bezdlužná

Poskytuji služby patentové a známkové kanceláře.

8Dlabáček & Voda

Bolzanova 461, Brno Bezdlužná

Ochranné známky, průmyslové vzory (ochrana designu), patenty a užitné vzory, řešení sporů, rešerše i licence zajišťujeme v ČR i v zahraničí.

9Kořistka Martin

Nabídka konzultací, poradenství, odborných posudků a zastupování klientů v oblasti ochranných známek, vynálezů i užitných a průmyslových vzorů.

10Dadej Leopold, Ing.

4.8
★★★★★
★★★★★
(7)
Na Valtické 339, Břeclav Bezdlužná

Nabídka činnosti v oblasti průmyslových práv, patentů, vzorů, ochranných známek a licencí.


Firmy v dalších lokalitách


Ochranné známky v lokalitě Morava – detailní popis

Ochrannou známkou může být jakékoliv označení, zejména slovy, včetně osobních jmen, barvou, kresbou, písmeny, číslicemi, tvarem výrobku nebo jeho obalu či zvuky, pokud je toto označení způsobilé odlišit výrobky nebo služby jedné osoby od výrobků nebo služeb jiné osoby a být vyjádřeno v rejstříku ochranných známek způsobem, který příslušným orgánům a veřejnosti umožňuje jasně a přesně určit předmět ochrany poskytnuté vlastníkovi ochranné známky.

Druhy ochranných známek

 • Slovní – vyjadřuje se textem, povolené jsou latinské alfanumerické znaky bez diakritiky, arabské číslice, římské číslice a vybrané znaky
 • Obrazová – jeden obrázek ve formátu jpeg/gif
 • Prostorová – jeden nebo více obrázků ve formátu jpeg/gif
 • Poziční – jeden nebo více obrázků ve formátu jpeg/gif
 • Se vzorem – jeden nebo více obrázků ve formátu jpeg/gif
 • Barevná – jeden obrázek ve formátu jpeg/gif
 • Zvuková – jeden nebo více obrázků ve formátu jpeg, nebo jeden soubor ve formátu mp3
 • Multimediální – jeden soubor ve formátu mp4
 • Hologramová – jeden nebo více obrázků ve formátu jpeg, nebo jeden soubor ve formátu mp4
 • Pohybová – jeden nebo více obrázků ve formátu jpeg, nebo jeden soubor ve formátu mp4
 • Jiná – jeden soubor ve formátu jpeg/gif/mp3/mp4

Registrace ochranné známky

Přihláška ochranné známky k zápisu do rejstříku se podává u Úřadu průmyslového vlastnictví. Podat přihlášku může jak fyzická, tak i právnická osoba. Po podání přihlášky Úřad průmyslového vlastnictví provede formální průzkum, při kterém zkoumá, zdá přihláška obsahuje všechny zákonem předepsané náležitosti. Dále provede věcný průzkum, jehož cílem je zjistit, jestli předmětem přihlášky není označení nezpůsobilé k zápisu do rejstříku. Platnost ochranné známky je deset let. Lze ji prodloužit vždy o dalších deset let.