Normy a normalizace – Morava

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Výzkumný ústav stavebních hmot, a.s.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hněvkovského 30/65, Brno Bezdlužná

Poskytujeme služby v oblasti výzkumu, vývoje, výroby, inovace a poradenství v oboru stavebních hmot. Výzkumný ústav stavebních hmot, a. s., (VUSTAH) je česká výzkumná organizace se sídlem v Brně zabývající se více než 65 let aplikovaným výzkumem v oblasti stavebních hmot a navazující problematikou.…

2FG, spol. s r.o.

Firma FG spol.s.r.o. je Váš specialista v České republice pro výrobu komponentů, výkresových a normovaných dílů. Strojírenství a nástrojářství, jemné mechanické přesné díly,speciální povlakování a nástroje u nás koupíte z jednoho zdroje. Z téměř všech druhů materiálu vyrábíme od malých až po velké,…

3ARTIKO, spol. s r. o.

Zabýváme se racionalizací a normováním práce. Normy práce a výkonu, školení a kurz normování, metoda MOST®, měření pracovníků a využití pracovní doby, produktivita práce, snímek pracovního dne a operace, optimalizace počtu zaměstnanců. Provádíme personální audity a systémy odměňování.

4Palásek Vladimír1 pobočka

Husova 998, Rosice Bezdlužná

Provádíme poradenství pro bezpečnost práce a také požární ochranu i ekologii. A dále zavedení norem ČSN EN ISO 9001 a 14001 a 18001 a nabízíme služby koordinátora ve stavebnictví.

53S Consulting s.r.o.

Kaleckého 2188, Brno Bezdlužná

Zavádíme a udržujeme normy ISO, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS, ISO 18001, ISO 22001, HACCP, ISO 50001, ISO 27001, ISO 20000, TS 16949, ISO 3834. Poskytujeme služby BOZP a PO, školení interní auditor, metrologa, školení BOZP i PO.

6Hrazdil Jiří, Ing.

Vranovská 362, Brno Bezdlužná

Technické normy ČSN, strojnické tabulky, zákony, vyhlášky, zahraniční normy ASME, ASTM, DIN, ISO, aktualizace archivů a technických norem, tisk norem na počkání, expresní zaslání, trvalá objednávka norem. Expresní dodání norem do druhého dne a tisk norem na počkání.

7Bachánek Kamil

Za Mlýnem 962, Hluk Bezdlužná

Nabídka zavádění systémů dle norem. Jedná se o normy ISO, OHSAS a HACCP. Dále i poradenství.

8Králová Kristýna

Nabízíme kontrolu provozovatelům dětských hřišť a sportovišť. A to dle norem 1176-77 včetně roční kontroly.

9CHRISTEC s.r.o.

Nabídka zavádění a udržování systémů řízení norem ISO. Dále interních auditů, přípravy na externí audity, podnikového servisu, služeb v oblasti BOZP, PO.

10BONO TOYS s.r.o. - M-Vision1 pobočka

Nabízím poradenské služby v oblasti zavádění systému dle ISO norem, udržování certifikovaných systémů a implementace nových norem do stávajících certifikovaných systémů. poskytneme poradenství v oblasti legislativních požadavků. Provádění interních auditů.


Firmy v dalších lokalitách


Normy a normalizace v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Normy a normalizace najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.