Návrháři, designéři – Morava

Návrháři a designéři vytvářejí jedinečná a originální díla, přičemž dbají na jejich kvalitu, funkčnost a přidanou hodnotu. Za každým takovým dílem stojí jejich příběh, ruční práce a promyšlené zpracování. Přehled návrhářů a designérů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 564 nalezených Filtry

1FRANC spol. s r.o. (pobočka Zlín)2 pobočky

Kvítková 552, Zlín
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Sháníte moderní doplňky do vaší domácnosti? Pak navštivte naši prodejnu ve Zlíně. U nás najdete široký sortiment bytového textilu, záclon, koberců, podlahových krytin a mnoho dalšího. Provádíme i pokládku podlahových krytin a šití závěsů a záclon.

21.ART INTERIER s.r.o.2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(20)
třída Tomáše Bati…, Louky Bezdlužná Ověřená

Provozujeme interiérové studio, ve kterém poskytujeme komplexní služby na úrovni. Nabízíme vám kvalitní designový nábytek – sedací soupravy, postele, kancelářský nábytek, židle, osvětlení, stínicí techniku, outdoor nábytek a mnoho dalšího. Navštivte náš showroom!

3Pokorná Renáta - kuchyňské studio RENA1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(18)
Rudná 483/4, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kuchyně na zakázku, interiérové dveře. Zaměření, zpracování návrhu na PC, optimální prostorové řešení i montáž včetně spotřebičů. Vestavěné skříně, interiér na zakázku, kuchyně na klíč. Včetně zednických prací a podlahy.

4Pokorná Renáta - Desing1 pobočka

Rudná 483/4, Ostrava Bezdlužná

Interiérový designer, návrhy interiérů, desing.

5PROFILUX s.r.o.- Osvětlovací technika

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Heršpická 813/5, Brno - Štýřice Bezdlužná

PROFILUX se zabývá návrhy osvětlení, zpracováváním světelně-technických projektů, poradenstvím v oboru osvětlování a dodávkami svítidel i kompletních osvětlovacích soustav. Pro tuto činnost používá mimo svítidel mateřské firmy svítidla a další komponenty pro osvětlovací techniku mnoha ověřených…

6PROVO, spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Hudcova 76/46, Brno-Medlánky Bezdlužná

Zabýváme se projektovou a inženýrskou činností především v oboru inženýrských staveb se specializací na kanalizace, vodovody a plynovody. Pro dodávky komplexních celků projektů spolupracujeme s prověřenými odborníky z oborů elektro, dopravní a pozemní stavby, inženýrské geologie a hydrogeologie a…

7Střední škola umění a designu a Vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace1 pobočka

Husova 537/10, Brno Bezdlužná

Střední škola umění a designu a Vyšší odborná škola. Nabízíme obory v oblasti textilnictví a oděvnictví, oděvního a textilního designu a konzervování a restaurování. Každá škola – školní instituce, školní budova – je jiná, charakteristická svým zaměřením, učebním plánem, profilem absolventa. Jiná…

8Znora spol. s r.o.

Nabízíme individuální architektonická řešení, zpracování velkých projektů, hotelů, restaurací a penzionů. Zařizujeme vybavení do hotelů, restaurací, vinoték, obchodů, kanceláří a lékáren. Provádíme plánování projektu ve 3D grafice.

9A77 architektonický ateliér Brno, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(17)
Taussigova 3464/21 , Brno Bezdlužná

Jako tým architektů s dlouholetou praxí vám nabízíme komplexní architektonické, projekční a konzultační služby. Poskytujeme individuální přístup v oblasti projektových dokumentací, architektonických studií, návrhů domů a interiérů a rekonstrukcích civilních, průmyslových i sakrálních staveb.

10DEHO s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(11)
Kaštanová 515, Brno Bezdlužná

DEHO s.r.o. zastupuje německého výrobce kuchyní Schüller a next125 v Brně. Dále nabízíme italské a německé výrobce sedacích souprav jako je Ditre Italia a Steinhoff. V neposlední řadě navrhujeme a realizujeme privátní i komerční interiéry.


Firmy v dalších lokalitách


Návrháři, designéři v lokalitě Morava – detailní popis

Návrháři a designéři zahrnují širokou škálu profesí. Konkrétně se může jednat o módní návrháře, návrháře kostýmů, návrháře šperků, módní designéry, bytové designéry, produktové designéry, web designéry, grafické designéry a další profese. 

Interiérový designér

Interiérový designér je člověk s velkým estetickým cítěním a vkusem, který vám může pomoci nejen s návrhem vnitřního vybavení a celkovým sladěním interiéru, ale i s jeho funkčním využitím. Profesionální designér by neměl vytvářet interiér tak, jak se líbí jemu, ale jeho klientům. Je to člověk, který dokáže vnímat interiér jinak než vy. Důvodů pro oslovení interiérového designéra může být několik, např. celková rekonstrukce bytu, stavba nového domu nebo jen nepatrná změna v uspořádání bytu. Interiérový design není jen o výběru nábytku a barvě stěn, ale i o designu podlah, obkladů na zdech, zárubní, parapetů a mnoho dalšího. Cílem interiérového designu je sladění doplňků, barev, stylů a vytvoření jednotného estetického dojmu interiéru. Výsledkem práce designéra je, že se budete doma cítit příjemně a pohodlně. 

Produktový designér 

Produktový designér je člověk, který se zabývá tvorbou nových produktů. Na základě klientovy zakázky hledá vhodné řešení pro vytvoření nového produktu, který bude atraktivní, bude plnit svůj účel, a který budou chtít lidé kupovat. Musí dbát také v potaz lidi, kteří budou daný výrobek používat. Práce designéra mnohdy spočívá v definici problému, vcítění se do zákazníků, kteří budou produkt kupovat a používat, vymýšlení vhodného řešení, vytvoření prototypu a testování navrženého produktu.