Nátěry stožárů – Morava

Nátěry stožárových konstrukcí, jako jsou stožáry vysokého napětí nebo veřejného osvětlení, jsou druhem výškových prací. Veškeré nátěry na stožárech musí být zhotoveny v souladu s technickými normami. Firmy zabývající se nátěry stožárů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1Drechsler Petr – výškové práce

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Újezd 43, Mohelnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provádíme veškeré výškové práce. Zaměřujeme se na čištění střech, čištění fasád, nátěry konstrukcí, čištění průmyslových objektů, čištění průmyslových technologií a servis lakovacích kabin. Dále provádíme montáže, revize a opravy hromosvodů. Klademe důraz na vysoce kvalitní služby a…

2Krásenský Milan- Hromosvody

Naše společnost se specializuje především na hromosvody, konkrétně nabízíme kompletní dodávku a montáž pasivních i aktivních hromosvodů.

3Plošiny JIHOKR s.r.o.

Zabýváme se výškovými pracemi za pomoci vysokozdvižných plošin. Máme k dispozici MP16 a MP27. Zaváděcí ceny.

4Waressan cz s.r.o.

Likvidace azbestu. Nabízíme nakládání s nebezpečnými odpady, odstraňování azbestových střešních krytin, demontáž azbestocementových stoupacích rozvodů a poradenství. Dále nabízíme čištění a nátěry průmyslových hal. Provádíme výškové práce.

5Tomi Dušan - PROFI VÝŠKY

5.0
★★★★★
★★★★★
(13)
Pod Svahy 1002, Uherské Hradiště Bezdlužná

Specializujeme se na rizikové kácení stromů, ošetření dřevin řezem i frézování pařezů a ekologickou likvidaci dřevního odpadu včetně odvozu. Provádíme nátěry stožárů vysokého napětí, nátěry střech a čištění stropů i fasád či zednické úpravy a opravy ve výškách i montáže v těžce dostupných místech.

6C.a.P.P. Zlín, s.r.o.2 pobočky

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kvítkovická 1386, Napajedla Bezdlužná

Povrchové úpravy materiálu pomocí metalizace a antikorozních nátěrů. Zajišťujeme otryskání i nátěry ocelových jader, kopulí, plovoucích stropů u plynových čerpacích stanic, starých omítek, pískovce, zdí a kamenných soklů.

7VPM solutions s.r.o.

Zamykalova 259/7, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Čištění a nátěry střech a fasád

8Malíři Zlín - Lukáš Planý

Provádíme veškeré malířské a natěračské práce v okolí Zlína a Otrokovic. Praxi v oboru máme již od roku 2002.

9Gola Bruno- Malířské a natěračské práce

Vážení zákazníci, firma Malířství a natěračství Bruno Gola působí na trhu již od roku 1995. Za tu dobu měla spousty spokojených zákazníku, ke kterým patříte možná i Vy. Provádíme veškeré malířské a natěračské práce. Na naších internetových stránkách naleznete seznam služeb, které Vám můžeme…

10Pavel Procházka - PP Malby

5.0
★★★★★
★★★★★
(52)
Pod kaštany 2288/15, Brno Bezdlužná

Pavel Procházka - PP Malby. Malování pokojů. Provádíme i nátěr fasády a střechy nebo stěrkové omítky a drobné zednické práce. Zdarma Vám rádi poskytneme odborné a technické poradenství.


Firmy v dalších lokalitách


Nátěry stožárů v lokalitě Morava – detailní popis

Ochranné nátěrové systémy se aplikují na nově vybudovaných konstrukcích, nebo se provádí opakované nátěry na dlouho exponovaných konstrukcích. Kromě toho, že nátěry musí být v souladu s technickými normami, musí se dodržovat i technologické postupy. 

Nátěry stožárů veřejného osvětlení

Povrchová úprava stožárů veřejného osvětlení musí splňovat požadavky a podmínky pro agresivní prostředí stupně III dle ČSN EN ISO 12944-2. Stožáry je nejdříve nutné zbavit veškeré rzi až na kovový podklad. Povrch stožáru je také třeba zbavit nečistot odmaštěním a vysušením. Až poté se může začít s nátěrem. Nejprve se aplikuje antikorozní nátěr na spodní část stožáru, která je v zemi. Nátěr se aplikuje až po zemnící šroub. Na pozinkované stožáry se nátěr nanáší po určité době od instalace dle rozhodnutí správce. Na základě zjištění stavu stožárů je pro nátěr důležité zvolit vhodný ochranný nátěrový systém. Při povrchové úpravě stožáru musí pracovní postup odpovídat technologickému postupu, který je doporučen výrobcem nátěrových hmot. Veškeré změny v typu nátěrových hmot a technologických postupů lze provést pouze se souhlasem správce. 

Barevné odstíny vrchního nátěru

Barevné odstíny je nutné dodržet, pokud není definováno jinak pro danou obec. Speciální odstíny nátěru, které jsou např. v historických částech měst, lze provést pouze dle dohody se správcem.

  • Stožáry, výložníky, konzole – šedá barva
  • Žárově zinkované stožáry, výložníky, konzole – stříbrná barva
  • Patice, skříně – šedá barva